Obwodnica Ostrołęki

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Post autor: Sarcev »

ostatnio mialem przyjemnosc jechania tą drogą(fragmnentem) i jestem pod wrazeniem.... Oby wiecej takich dróg!
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: BikeRider »

Ogólnie obwodnica jest ładnie zrobiona. Samochód też się dobrze na niej prowadzi. Jak jest dobrze zrobiona to przez parę ładnych lat będziemy się cieszyć komfortem jazdy. Jeśli zaś pieniądze, które kosztowała zostały wyrzucone w błoto to już za kilka lat będziemy mieli dziury. I znów zacznie się slalom.
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Post autor: marbac »

Dlaczego wzdłuż całej obwodnicy nie ma ani jednego kosza na śmieci???
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Zauważuliście, że nowe światła przy Franciszku nie działają od dłuższego czasu... W sumie to i dobrze, jak działały stało się po 10 min.

W niedzielę jak ludzie z kościoła po mszy wychodzą lezą jak bydło, nie patrzą czy czerwone czy zielone, nawet nie po przejściach... Tylko patrzeć jak ktoś kogos potrąci.
Obrazek
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Hmm wiecie po co jest ta obwodnica?
Żeby w przyszłości więcej kasy na łatanie dróg można by było wywalić w błoto(lub asfalt jak kto woli)
Może i to ładnie wygląda ale kupy to się to nie trzyma...
Projekt.. wykonanie... szok.
Jedyny plus to że robole od łatania dróg będą mieli więcej roboty.
Lepiej być nie może...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Jak ci się "obwodnica" nie podoba, to nią nie jeździj, może o dwie dziury mniej będzie. Albo lepiej przesiądź się na rower. Będziesz bardzo ekologiczny.
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Post autor: aj_em22 »

Stiwi pisze:Zauważuliście, że nowe światła przy Franciszku nie działają od dłuższego czasu... W sumie to i dobrze, jak działały stało się po 10 min.

W niedzielę jak ludzie z kościoła po mszy wychodzą lezą jak bydło, nie patrzą czy czerwone czy zielone, nawet nie po przejściach... Tylko patrzeć jak ktoś kogos potrąci.
hehe czekac tylko jak kosciół sie zawali...:)
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Głupota budowac kościół w takim miejscu... Chyba jak budowali nowy kościół (albo obwodnicę) były już jakies plany, przecież nie planuje się takich rzeczy z dnia na dzień.

w sumie co mnie to...
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Ta droga była zaplanowana od kilku lat. Jeszcze za czasów, gdy prezydentem miasta był Czartoryski, ta ulica miała już swoje plany na przyszłość, ale widać bliskość plebanii wzięła górę nad przemyśleniem miejsca budowy kościoła.
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: BikeRider »

Ten brak czynnych świateł przy kościele niedługo doprowadzi do tragedii, a te żółte migacze nic nie pomogą jak ludzie będą jeździć jak szaleni. W poniedziałek jadąc od strony centrum i chcąc przejechać na osiedle kwiatowe mało co nie wpakowałem się pod vectre. Była mgła koleś miał na zegarze min 120. Musiałem się dobrze zbierać ze skrzyżowania tym swoim unem jak zobaczyłem światła samochodu jadącego z lewej strony. Wcześniej jak światła działały to się stało po 10 min i czekało na zielone:( A teraz w tej mgle to jeszcze się zabić można. Najlepsze rozwiązanie to według mnie jest koło gwoździ. Zmiany są szybkie i nikt długo nie czeka na zielone. Fakt jest taki, że tam są ustawione czujniki nacisku. A czy na obwodnicy jest coś takiego to nie wiem. Chociaż to jest nowoczesna droga więc chyba powinno być takie urządzenie zamontowane...
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
wax
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 lis 2006, 19:34

Post autor: wax »

Obwodnica była planowana od conajmniej 20 lat w tym miejscu i może będzie przydatna jeśli jakowyś ciężki transport będzie nią jeździł. Jeszcze potrzeba tylko cud obwodnicy warszawska-targowa i Warszawa-Łomża, najlepiej podziemnej, i będzie w mieście spokój.
Nawiasem mówiąc na IAWP zbydowali wysepki i jestem ciekaw kiedy będą je "burzyć" gdy będą poszerzać...
polska jest krajem w którym wydaje się więcej pieniędzy na więźnia niż na głodne dziecko w szkole...

Obrazek
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Módlmy się o pomyślność dla PiSu

Post autor: Miś 2 »

Najlepszy wygrał to i most w Warszawie załatwi .PiS jak mówi tak robi. Ze szklarni do szklarza droga jak lustro...

[ Dodano: 05:46, 30.11.2006 ]
Ps. Oby tylko nie był to most w Warszawie :shock:
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Post autor: aj_em22 »

Stiwi pisze:Głupota budowac kościół w takim miejscu... Chyba jak budowali nowy kościół (albo obwodnicę) były już jakies plany, przecież nie planuje się takich rzeczy z dnia na dzień.

w sumie co mnie to...
plany na kosciol byly w tym miejscu juz pare ladnych lat do tylu, conajmniej 10, pamietam jak jeszcze bylam mala i z sankami chodzilam tam na gorke to juz cos tam sie dzialo w sprawie kosciola..
ODPOWIEDZ