kebab Egipt

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: kebab Egipt

Post autor: a1257a »

wadera pisze:A co powiecie o Saharze na Bogusławskiego? :?:
Ujdzie w tłumie, każdy ma inny gust najlepiej spróbować i porównać.
zuko
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:42

Re: kebab Egipt

Post autor: zuko »

a1257a pisze:
wadera pisze:A co powiecie o Saharze na Bogusławskiego? :?:
Ujdzie w tłumie, każdy ma inny gust najlepiej spróbować i porównać.
Ludzie, nie mylcie Egipt Kebab (dawniej Sahara) z tą Saharą na Bogusławskiego. Ten Egipt Kebab w Kupcu to chyba najlepszy kebab w mieście, a ten Sahara to gorzej niż masakra, ja nie mogę, wszystko suche, sos to zabarwiona woda o smaku cynamonu, myślałem że do kosza to wywalę, 9 zł poszło w pieruny, dostałem kartę stałego klienta na pieczątki to wywaliłem do kosza bo nikt nie chciał wziąć ze znajomych. Dlaczego tam pojechałem? Ze znajomym jechaliśmy coś zjeść to chciał spróbować, choć mu mówiłem żeby gdzie indziej zajechać ale ok i żałuję :/
Moja ocena: 0/5
Wywalenie kasy w błoto, więcej zjesz nerwów niż kebaba.
marta91
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 cze 2012, 1:27

Re: kebab Egipt

Post autor: marta91 »

nie prawda ...
juz jest numer jeden ;)
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: kebab Egipt

Post autor: Soul »

Najlepszy kebab jest w okolicach Legionowa;d
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
gra_ruda
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2015, 0:10

Re: kebab Egipt

Post autor: gra_ruda »

Szczerze nie polecam- mieso jest suche, twarde, czasem skostniale. Sos wodny bez smaku. W galerii bursztynowej Pani Ania dotyka jedzenie bez rekawiczek z brudem za paznokciami..... odechciewa sie jesc. Ceny ? W normie
smakosz
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2015, 18:07

Re: kebab Egipt

Post autor: smakosz »

Witam

po zamówieniu kebaba w" egipt" jestem bardzo rozczarowana. Kebab bardzo nie smaczny :? :? ... mięsa owszem i dużo ale nie
jest to normalne mięso tylko jakaś tania podróba... moim zdaniem w dobrym kebabie powinno się znajdować w odpowiednich proporcjach mięso sos i surówki. W tym była kupa suchego jak wiór mięsa zero sosu i jakieś dziwne kawałki których nie dało się ugryźć. Nie polecam ...!!! ochyda napewno więcej tam nigdy nie zjem ...!!!
ODPOWIEDZ