Co bedzie..

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

hmm moim zdaniem jest ok ale nie w naszym regionie ja mysle ze jakby zainwestowac i wybrac sie tak jak ja na slask to da rade cos znalesc ja w ciagu pol roku pracowalem tam w 2 firmach i zarobki lepsze i w miare tanio mozna sie utrzymac a do pracy przyjmuja prawie kazdego ;) jak ja dostalem to i wy dostaniecie, mowiac dokladniej to np. w tychach jest strefa ekonomiczna gdzie jest pelno firm produkcyjnych takich jak ISUZU (produkcja silnikow diesla), Delphi (produkcja ukladow kierowniczych do aut osobowych), VAB (produkcja karoserii), Manuli (produkcja okablowania do aut), LEAR (produkcja tapicerki i foteli do aut) to tylko przyklady sa jeszcze inne firmy jak CRS ktora zajmuje sie kontrola jakosci w firmach Delphi, Manuli i innych jak ktos zainteresowany to piszcie ja pomoge ;) dodam ze zycie w tychach ktore nie jest tanim miastem nie musi byc drogie jest tesco real lider szajs i wiele innych mieszkania poza miastem sa dosc tanie ceny niewiele wyrzsze jak w ostrolece a wynajem pokoju to koszt ok. 300 - 400 zl. w miescie zas wynajem mieszkania to ok. 600 - 1000 zl. zalezy gdzie i jakie, dodam ze tychy sa atrakcyjnym miastem ze wzgledu na ilosc imprez jaka tam sie odbywa no i wiadomo Tyski browar ktory mozna odwiedzic, jest tez ladne jeziorko na obrzezach miasta a w innych pobliskich miastach tez jest mnustwo atrakcji w mikolowie jest piekny rynek na granicy katowic i chorzowa jest gigantyczny park a w nim ZOO i planetarium no i oczywiscie w gory blisko a tam to juz kosmos mowiac krotko a co z ludzmi tam ? bardzo zyczliwi pomocni i przyjacielscy (przynajmiej ci ktorych ja poznalem) pewnie myslicie to ile on zarabial ze tak zachwala?? wiec powiem szczerze nigdy nie dostalem wiecej jak 1200zl no to pomyslcie rozejrzyjcie sie i powodzenia ;)
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
ODPOWIEDZ