Ulotki za wycieraczkami samochodu (rysa na masce)

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
erOs
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 15 wrz 2007, 16:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Ulotki za wycieraczkami samochodu (rysa na masce)

Post autor: erOs »

Witam , dzisaj jakaś osoba wsadzała ulotki za wycieraczki samochodów na ul.hallera - po czym ta osoba zostawiła mi pokaźną ryse na masce.(inna sytuacja około 1-2 msc wczesniej ulotka sie przykleila ze ledwo co ja zdrapałem) Wszystko widziałem akurat z okna mieszkania. Wnerwia mnie juz to a dodatkowo zanieczyszczaja nam tym syfem miasto.Trzeba wkoncu coś z tym zrobić. Chce isc do tej firmy , którą reklamuje akurat ta ulotka aby pokryła koszt z zamalowaniem rysy. Moje pytanie to czy juz ktos mial taka sytuacje ? i jak sie skonczyla ? Albo jakas podpowiedz do kogo jak i gdzie sie zglosic lub co zrobic.
Awatar użytkownika
unclemike
starszy szeregowy
Posty: 90
Rejestracja: 28 lis 2011, 21:23

Re: Ulotki za wycieraczkami samochodu (rysa na masce)

Post autor: unclemike »

Proponuję samopowtarzalny karabinek snajperski M40A3.... tylko jakiś nowszy, bo jeśli mieszkasz na 10 piętrze to możesz nie trafić z tych starszych:)
Damn, I'm good:)
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ulotki za wycieraczkami samochodu (rysa na masce)

Post autor: Siara »

Jak nie masz dowodów, że to właśnie osoba wkładająca ulotkę zrobiła rysę, to nic nie uzyskasz...
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
erOs
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 15 wrz 2007, 16:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ulotki za wycieraczkami samochodu (rysa na masce)

Post autor: erOs »

unclemike pisze:Proponuję samopowtarzalny karabinek snajperski M40A3.... tylko jakiś nowszy, bo jeśli mieszkasz na 10 piętrze to możesz nie trafić z tych starszych:)
Dobry pomysł :P
Siara pisze:Jak nie masz dowodów, że to właśnie osoba wkładająca ulotkę zrobiła rysę, to nic nie uzyskasz...
Z okna nie było widac czy ta osoba cos zarysowała, ale zaraz wychodziłem do samochody jechac do szkoły i wtedy dopiero zobaczyłem ze rysa jest.... Wiec zadnych zdjec , dowodów nie mam. Jedynie ulotka , która została...
Believe
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 06 kwie 2012, 21:02

Re: Ulotki za wycieraczkami samochodu (rysa na masce)

Post autor: Believe »

Ulotka to nie dowód, bo każdy mógł to zrobić
malymis
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 24 maja 2011, 8:34

Re: Ulotki za wycieraczkami samochodu (rysa na masce)

Post autor: malymis »

nic nie zdziałasz, możesz isc i napisać skargę i tye
Awatar użytkownika
QRP
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 24 paź 2012, 13:05
Lokalizacja: from high mountain

Re: Ulotki za wycieraczkami samochodu (rysa na masce)

Post autor: QRP »

Jeśli jest w pobliżu jakiś monitoring (sklep, knajpa, miejski) obejmujący miejsce postoju samochodu to możesz sprawę zgłosić. Jak nie ma to nic nie zdziałasz
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Ulotki za wycieraczkami samochodu (rysa na masce)

Post autor: malykazio »

Siara pisze:Jak nie masz dowodów, że to właśnie osoba wkładająca ulotkę zrobiła rysę, to nic nie uzyskasz...
Nawet jak się nic nie uzyska to uświadomienie firmie, że jej sposób działania tylko wkurza ludzi może przynieść pozytywne efekty.
erOs
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 15 wrz 2007, 16:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ulotki za wycieraczkami samochodu (rysa na masce)

Post autor: erOs »

malykazio pisze:
Siara pisze:Jak nie masz dowodów, że to właśnie osoba wkładająca ulotkę zrobiła rysę, to nic nie uzyskasz...
Nawet jak się nic nie uzyska to uświadomienie firmie, że jej sposób działania tylko wkurza ludzi może przynieść pozytywne efekty.
Własnie o to chodzi wnerwia mnie juz to niezle. Same problemy z tymi ulotkami - i to sprawia efekt taki , że jeżeli bede miał skorzystać z usług , które reklamuje w taki sposób dana firma - pójde do konkurencji. Wiec ode mnie jest to po prostu antyreklama.
ODPOWIEDZ