Ostrołęka-Toruń komunikacja publiczna

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Beata11
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:10

Ostrołęka-Toruń komunikacja publiczna

Post autor: Beata11 »

Witam.
Chciałabym się dowiedzieć czy z Ostrołęki można w jakikolwiek sposób dojechać do Torunia? Chodzi mi o pks, pkp, busy prywatne... cokolwiek. Bardzo proszę o każdą informację.
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Re: Ostrołęka-Toruń komunikacja publiczna

Post autor: misia »

Jest jeden autobus dziennie.z Bstoku do Szczecina przez Ostrołękę, Bydgoszcz Toruń.W godzinach przedpołudniowych, PKS Sprawdż.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Ostrołęka-Toruń komunikacja publiczna

Post autor: przeklinak »

z 10 lat temu jak jeździłem do Grudziądza (czyli niedaleko Torunia :P ) wsiadałem w pks do Olsztyna i tam w pkp więc sądzę że w ten sposób też dasz radę dojechać
asterix
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 16 lis 2009, 19:48

Re: Ostrołęka-Toruń komunikacja publiczna

Post autor: asterix »

Ja się orientowałem na wiosne to znalazłem tylko opcje PKS do Olsztyna i z Olsztyna już pociągiem - nawet sporo jest połączeń.
mon
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2012, 22:02

Re: Ostrołęka-Toruń komunikacja publiczna

Post autor: mon »

Właściwie codziennie masz o 12:50 autobus z Ostrołęki do Poznania, zatrzymujący się w Toruniu (ok. 19 na dworcu)

Podobnie z autobusem relacji Białystok-Szczecin on chyba jest ok 10:45 i w Toruniu jest ok 15.

Polecam Ci jazdę PKS Ostrołęka tym o 12:50 mimo, że jedzie godzinę dłużej od białostockiego, ale masz możliwość wcześniejszego kupna biletu i nie boisz się czy aby napewno dziś wyjedziesz. Ten wcześniejszy autobus często jest zapełniony pasażerami.

Możesz też dojechać do Małkini i z tamtąd jest bezpośredni pociąg do Torunia. Z Warszawy tez średnio co 3-4 h odjeżdżają pociągi do Trn.
ODPOWIEDZ