Co sądzicie o biurach matrymonialnych w Ostrołęce?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
cicero
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:27

Co sądzicie o biurach matrymonialnych w Ostrołęce?

Post autor: cicero »

Witam.Co sądzicie o biurach matrymonialnych działających w Ostrołęce?
Awatar użytkownika
CoZaTyp
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 13 lis 2012, 10:53

Re: Co sądzicie o biurach matrymonialnych w Ostrołęce?

Post autor: CoZaTyp »

cicero pisze:Witam.Co sądzicie o biurach matrymonialnych działających w Ostrołęce?
A to są w ogóle takie ? Myślałem że najlepszym biurem matrymonialnym dla faceta jest dyskoteka :p
Zgódźmy się ,że się z Tobą nie zgadzam ;)
cicero
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:27

Re: Co sądzicie o biurach matrymonialnych w Ostrołęce?

Post autor: cicero »

Są,a jeśli chodzi o dyskoteki to nie są moje klimaty.
Awatar użytkownika
CoZaTyp
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 13 lis 2012, 10:53

Re: Co sądzicie o biurach matrymonialnych w Ostrołęce?

Post autor: CoZaTyp »

cicero pisze:Są,a jeśli chodzi o dyskoteki to nie są moje klimaty.
W takim razie zostaje jeszcze spacer po mieście, no i centra handlowe :p Nie no żart z tym centrum, galerianki to nie kobiety :/ Ewentualnie można skorzystać z portalu randkowego , z tego co mi wiadomo są chyba dwa dedykowane dla Naszego miasta ;)
Adresów nie podam bo wiadomo że zaraz post będzie usunięty za reklamowanie innych portali :p
Zgódźmy się ,że się z Tobą nie zgadzam ;)
cicero
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:27

Re: Co sądzicie o biurach matrymonialnych w Ostrołęce?

Post autor: cicero »

Miałem na myśli osoby,które już miały styczność z biurami matrymonialnymi.
Awatar użytkownika
CoZaTyp
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 13 lis 2012, 10:53

Re: Co sądzicie o biurach matrymonialnych w Ostrołęce?

Post autor: CoZaTyp »

Chcesz płacić dla biura matrymonialnego w zamian za umówienie Cię z jakąś kobietą ? łeeee , a gdzie satysfakcja z poderwania kobiety,uwodzenia jej , zdobywania.... szkoda czasu i pieniędzy na biura matrymonialne , no ale Twoja sprawa Twój wybór , ja nie korzystałem i nie zamierzam. Powodzenia :)
Zgódźmy się ,że się z Tobą nie zgadzam ;)
cicero
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:27

Re: Co sądzicie o biurach matrymonialnych w Ostrołęce?

Post autor: cicero »

Nie zapisałem się nigdzie,a forum ma dać tylko rozeznanie czy warto bo jest pewnie więcej osób,które chcą się dowiedzieć na ten temat
bonvivant
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:34

Re: Co sądzicie o biurach matrymonialnych w Ostrołęce?

Post autor: bonvivant »

CoZaTyp pisze:Chcesz płacić dla biura matrymonialnego w zamian za umówienie Cię z jakąś kobietą ? łeeee , a gdzie satysfakcja z poderwania kobiety,uwodzenia jej , zdobywania.... szkoda czasu i pieniędzy na biura matrymonialne , no ale Twoja sprawa Twój wybór , ja nie korzystałem i nie zamierzam. Powodzenia :)
Mylisz biuro matrymonialne z agencją towarzyską. Nikogo tam się nie zmusza do umówienia się. To działa podobnie jak portal randkowy, tylko w sposób "analogowy". Po prostu kojarzą ludzi.
Jakiś czas temu funkcjonowało w O-ce biuro o nazwie "Magnolia" chyba. Ogłaszało się nawet na mojej o-ce.
Awatar użytkownika
CoZaTyp
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 13 lis 2012, 10:53

Re: Co sądzicie o biurach matrymonialnych w Ostrołęce?

Post autor: CoZaTyp »

bonvivant pisze:
CoZaTyp pisze:Chcesz płacić dla biura matrymonialnego w zamian za umówienie Cię z jakąś kobietą ? łeeee , a gdzie satysfakcja z poderwania kobiety,uwodzenia jej , zdobywania.... szkoda czasu i pieniędzy na biura matrymonialne , no ale Twoja sprawa Twój wybór , ja nie korzystałem i nie zamierzam. Powodzenia :)
Mylisz biuro matrymonialne z agencją towarzyską. Nikogo tam się nie zmusza do umówienia się. To działa podobnie jak portal randkowy, tylko w sposób "analogowy". Po prostu kojarzą ludzi.
Jakiś czas temu funkcjonowało w O-ce biuro o nazwie "Magnolia" chyba. Ogłaszało się nawet na mojej o-ce.
Być może się pomyliłem, cóż ja nie korzystałem i nie zamierzam, zapewne znasz się lepiej a więc dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu ;) A jeszcze takie dodatkowe pytanie skoro tak, owe biuro Magnolia robi to za darmo ? .... Szczerze wątpię.
Zgódźmy się ,że się z Tobą nie zgadzam ;)
bonvivant
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:34

Re: Co sądzicie o biurach matrymonialnych w Ostrołęce?

Post autor: bonvivant »

CoZaTyp pisze:
bonvivant pisze:
CoZaTyp pisze:Chcesz płacić dla biura matrymonialnego w zamian za umówienie Cię z jakąś kobietą ? łeeee , a gdzie satysfakcja z poderwania kobiety,uwodzenia jej , zdobywania.... szkoda czasu i pieniędzy na biura matrymonialne , no ale Twoja sprawa Twój wybór , ja nie korzystałem i nie zamierzam. Powodzenia :)
Mylisz biuro matrymonialne z agencją towarzyską. Nikogo tam się nie zmusza do umówienia się. To działa podobnie jak portal randkowy, tylko w sposób "analogowy". Po prostu kojarzą ludzi.
Jakiś czas temu funkcjonowało w O-ce biuro o nazwie "Magnolia" chyba. Ogłaszało się nawet na mojej o-ce.
Być może się pomyliłem, cóż ja nie korzystałem i nie zamierzam, zapewne znasz się lepiej a więc dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu ;) A jeszcze takie dodatkowe pytanie skoro tak, owe biuro Magnolia robi to za darmo ? .... Szczerze wątpię.
A czy portale randkowe robią to za darmo ? Płacisz tylko inaczej. Jesteś zmuszony oglądania reklam, zaśmiecają twoją pocztę spamem, umieszczasz zdjęcie, podajesz dane osobowe, które mogą trafić praktycznie do każdego i zapewniam cię, że trafiają w różne miejsca.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Co sądzicie o biurach matrymonialnych w Ostrołęce?

Post autor: skutekk »

coztyp - jak ty w tych swoich podrywach tez taki meczacy jestes jak tutaj to wspolczuc tylko tym nekajacym kobietom. nie kazdy lubi sie osmieszac publicznie i robic z siebie "pajaca cyrkowego", na takie cos to leca raczej malo wartosciowe dziewki. Nie wszyscy maja czas i mozliwosci na takie zabawy. Wiec uszanuj zdanie innych.
Awatar użytkownika
CoZaTyp
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 13 lis 2012, 10:53

Re: Co sądzicie o biurach matrymonialnych w Ostrołęce?

Post autor: CoZaTyp »

skutekk pisze:oztyp - jak ty w tych swoich podrywach tez taki meczacy jestes jak tutaj to wspolczuc tylko tym nekajacym kobietom. nie kazdy lubi sie osmieszac publicznie i robic z siebie "pajaca cyrkowego", na takie cos to leca raczej malo wartosciowe dziewki. Nie wszyscy maja czas i mozliwosci na takie zabawy. Wiec uszanuj zdanie innych.
Męczę Cię to usuń konto lub nie czytaj , poza tym prosisz mnie o uszanowanie zdania a mojego nie szanujesz . Chcesz zabłysnąć to włóż palec w gniazdko ;)
Zgódźmy się ,że się z Tobą nie zgadzam ;)
ODPOWIEDZ