Fitness

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Fitness

Post autor: Qrpiana »

Po wakacjach (to troche dziwne) ale moja forma trochę spadła :(
dlatego poszukuje dobrego klubu fitness
chodzi mi o adresy i pewne info na ich temat - jak tam jest, czy warto tam iść, no i w jakich cenach są karnety.
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

wiem ze jest jakis klub na ul.Hallera nad "oczkem" i "swiatem alko" nie wiem nic o nim nie wiem czy warto i nie wiem jakie są tam ceny...ale wiem ze tam jest:)
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrpiana »

Chodzi zapewne o WENUS
ale dzieki
Skoro nic nie można już zmienić, pozostaje tylko wąchać kwiatki
Mika23
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 wrz 2006, 12:40

Post autor: Mika23 »

wiesz co chodziłam na Hallera, ale przestalam bo myślalam, że będzie ok. Bardzo się pomyliłam, gdy pani instruktor zamiast dokładnie pokazywać ćwiczenia i pomaga zaczęłą gonić, aby po prostu wyrobic godzinę. Osobiście polecam zajęcia prowadzone na basenie. Tam karnet kosztował 50 zl i do tego milam 1 wejscie w miesiacu na saune lub 2 na basen.
Mika23
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrpiana »

Dzięki Mika
te info napewno mi się przydadzą.
maniek
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 01 wrz 2006, 22:04
Lokalizacja: PO(L)SKA

Post autor: maniek »

Polecam siłownię u Bereta, tzn w hndlowcu. Są tam dwa pomieszczenia, na dole dla panów a góra dla kobiet (i nie tylko). Jest tam dużo miejsca i dobry sprzęt do ćwiczeń fitness.
WERONIKA
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 28 mar 2007, 23:49

Post autor: WERONIKA »

POLECAM NOWO OTWARTY KLUB AGNES, JEST NAPRAWDE SYMPATYCZNIE. JEST SPORO SPRZETU NO I SYMPATYCZNA ATMOSFERA W PRZECIWIENSTWIE DO SILOWNI WENUS GDZIE CHODZILAM WCZESNIEJ. NAJBARDZIEJ PRZESZKADZALA MI WLASCICIELKA, KTORA TYLKO CZYCHA ABY NACIAGAC NA COŚ ...POZATYM JEST STRASZNIE CHCIWA. SWIATLO POTRAFILA W LATO ZAPALIC OKOLO 21...SZKODA JEJ NA PRAD I NA WLACZENIE KLIMATYZACJI KTORA PELNI TAM FUNKCJE OZDOBY. NIE SZANUJE KLIENTOW NP. BYLO SPORO KOBIET NA SILOWNI I W ZWIAZKU Z TYM PRAWIE WSZYSTKO BYLO ZAJĘTE A ONA POTRAFILA ZAJA STEPER I GADAC SOBIE Z JAKAS DRUGA BABKA NIEZWAZAJAC NA TO ZE KTOS NIE MA NA CZYM CWICZYC.
POLECAM ROWNIEZ TANCE W OCK (SRODY I PIATKI 20-50) PROWADZI JE PANI WOJCIK, JEST NAPRAWDE SYMPATYCZNIE. CHADZA SAME PANIE W ROZNYM WIEKU.SERDECZNIE POLECAM!
ODPOWIEDZ