Wspólne dojazdy

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
niemato
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2010, 8:22

Wspólne dojazdy

Post autor: niemato »

Może niech każdy wyrazi opinie z kim jechał jak było poda e-maila bądź telefon który znajdował się w ogłoszeniu. Myślę że będzie wiadomo z kim można przyjemnie sobie dojechać do Olsztyna, Wawy i innych czy z powrotem a kogo się wystrzegać.
tuptus
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 06 cze 2012, 9:34

Re: Wspólne dojazdy

Post autor: tuptus »

Dasz palec to ci rękę zabierze. Ciesz się, że wególe ktoś ma ochotę Cie zabrać za koszt Paliwa lub za darmo a Ty jeszcze się luksusu spodziewasz albo wymagań co do kierowcy!!
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Wspólne dojazdy

Post autor: Infom »

co za temat :) jeszcze napiszcie czy poczęstował gumą do żucia zaproponował kawę na stacji benzynowej yyy
typek
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 kwie 2007, 22:22

Re: Wspólne dojazdy

Post autor: typek »

W ogłoszeniach o wspólnych dojazdach jest bałagan. Trzeba by je ujednolicić. Treść mogła by wyglądać tak w przypadku wyjazdu Oka-Wawa:
Niedz. 18.11.12 g. 5.50 z ul. Sienkiewicza przez Różan numer xxx xxx xxx

Można też ustawiać kolejność ogłoszeń- najwyżej te najbliższe.
niemato
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2010, 8:22

Re: Wspólne dojazdy

Post autor: niemato »

nie będę komentował pewnych wypowiedzi nie masz czegoś konkretnego do powiedzenia nie wp********* się,nie zrozumiałeś moich intencji jeden z drugim,chodziło mi o kwestię bezpieczeństwa wolałbym nie zostać okradziony czy dostać w mordę.opanujcie się trochę bo zauważyłem ze co niektórzy tutaj potrafią tylko krytykować nic więcej.mówicie,że ktoś robi łaskę zabierając za koszt paliwa a ja myślę że temu komuś zależy chociaż na odrobinie tańszym kosztem przejeździe.po mojej wypowiedzi zaraz się zacznie wasza lawina krytyki.

dziękuję za uwagę
tuptus
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 06 cze 2012, 9:34

Re: Wspólne dojazdy

Post autor: tuptus »

niemato pisze:nie będę komentował pewnych wypowiedzi nie masz czegoś konkretnego do powiedzenia nie wp********* się,nie zrozumiałeś moich intencji jeden z drugim,chodziło mi o kwestię bezpieczeństwa wolałbym nie zostać okradziony czy dostać w mordę.opanujcie się trochę bo zauważyłem ze co niektórzy tutaj potrafią tylko krytykować nic więcej.mówicie,że ktoś robi łaskę zabierając za koszt paliwa a ja myślę że temu komuś zależy chociaż na odrobinie tańszym kosztem przejeździe.po mojej wypowiedzi zaraz się zacznie wasza lawina krytyki.

dziękuję za uwagę
Większe prawdopodobieństwo, że zostaniesz okradziony masz podrużująs PKP, PKS lub na stopa. Boisz się ? Jedź taksówką!
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Wspólne dojazdy

Post autor: Infom »

no rzeczywiście ktoś daje ogłoszenie po to żeby znaleźć jelenia żeby mu obić pysk i go okraść hm
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wspólne dojazdy

Post autor: steward »

Jeszcze zgwałcić i zamordować... Niestety, takie czasy :)
ODPOWIEDZ