Pierwszy fotoradar w naszym mieście

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Motorów nie dadzą rady namierzyć... Tablica tylko z tyłu, radarek foty z przodu strzela
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

Bo i na typowej osiedlówce nikt foto-radaru nie postawi. Powiedzmy.
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

powinni zrobić wysepki ale oczywiście nikt się tym nie zainteresował
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Dzisiaj stał na Gorbatowa
Ludzie zwalniają tylko przed radarkiem, a za to jest to samo co było, jaki to ma sens to nie wiem, jak by postawili póstą skrzynkę na 4 nóżkach efekt byłby podobny, no chyba że trafi na ślepego kierowce.
Obrazek
Awatar użytkownika
Młody-GSXR
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 cze 2005, 13:07

Post autor: Młody-GSXR »

whitesand pisze:Właśnie. Wczoraj otworzyłem okno, a tu dawcy w to i z powrotem. No cóż na paliwko nie ma co by na trasę wyskoczyć to się robi trzy rundki po osiedlu, siłownia i spać. :twisted:
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ale przy takiej jezdzie spala sie o wiele wiecej paliwka niz w trasie :lol: . I nie chodzimy na silownie :lol:
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

No tak, ale jak zrobisz rundkę lub 2 w to i z powrotem to napewno mniej niż jak jezdzisz jak normalni ludzie po drodze a nie polujesz na ludzi na osiedlach. Akurat znam takich co chodzą :twisted:
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Kilka dni temu stażnicy miejscy stali ze swoim radarem obok "Starych Czartoryskich". Miałem 80 km/h na liczniku zobaczylem ich i ostro na chebel. Gościu ze straży miejskiej się ze mnie śmiał. Felsza nie było więc chyba obejdzie się bez mandatu. Mam nadzieje...

[ Dodano: 00:32, 28.06.2005 ]
Dziś znowu bym sie na nich naciął :!: Tym razem na Gorbatowa. Ale wychamowałem :D
Awatar użytkownika
Fad.Er
kapral
Posty: 120
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:12

Post autor: Fad.Er »

UWAGA NA NIEOZNAKOWANEGO FIATA PALIO :!: :!: :!:
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Post autor: Sarcev »

powinni ze 2 fotoradary wystawic na wylotówke z Ostroelki szczegónie w słoenczne weekendy... :) Niech z innych miast nas wzbogacają.
Awatar użytkownika
Młody-GSXR
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 cze 2005, 13:07

Post autor: Młody-GSXR »

setme3 pisze:Kilka dni temu stażnicy miejscy stali ze swoim radarem obok "Starych Czartoryskich". Miałem 80 km/h na liczniku zobaczylem ich i ostro na chebel. Gościu ze straży miejskiej się ze mnie śmiał. Felsza nie było więc chyba obejdzie się bez mandatu. Mam nadzieje...

[ Dodano: 00:32, 28.06.2005 ]
Dziś znowu bym sie na nich naciął :!: Tym razem na Gorbatowa. Ale wychamowałem :D
Chłopaki pobawią się kilka dni nową zabaweczką a poźniej im sie znudzi :lol:
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

Albo zepsuje, albo papieru nie będzie, co by wydrukować. Może zgubią ?

A tak to gówienko wygląda

Obrazek

plus

Film instruktażowy
Awatar użytkownika
Młody-GSXR
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 cze 2005, 13:07

Post autor: Młody-GSXR »

A tu kilka zdjec zrobionych przez te urządzenie :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

a wczoraj w krzakach na ul. Witosa tuż przed rondem stał i uczyli się obsługi :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Edyta55
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2005, 14:24

fotoradar

Post autor: Edyta55 »

A może byśmy tak rozpoczęli wątek informacyjny. W Łomży np radio BAB codziennie informuje miszkańców, gdzie w danej chwii robią zdjęcia. Moglibyśmy rozpocząć taką akcję na forum. Łatwiej by było się poruszać po mieście. :lol: Co o tym myślicie?
Morales
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:40
Lokalizacja: Casablanca

Post autor: Morales »

niestety nie mam fury z internetem wiec mi nie pomozesz
Edyta55
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2005, 14:24

Post autor: Edyta55 »

ale wyjeżdżając z domu, mógłbyś do niego zajrzeć...
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Edyta55 pisze:W Łomży np radio BAB codziennie informuje miszkańców, gdzie w danej chwii robią zdjęcia
Tak moja Droga, ale tam jest zupełnie inna bajka. Tam radio informuje w której akurat skrzynce znajduje się kamerka, bo skrzynek jak wiadomo jest więcej... No i jeśli kamera zostanie zamontowana to siedzi w takiej skrzynce przynajmniej dzień i jest szansa na poinformowanie ludu. U nas jest zupełnie co innego i można zmieniać miejsca chociażby co 15 minut więc nie ma żadnego sensu to o czym mówisz. Stąd nazwa "przenośny fotoradar".
Z tego co wiem, to w Łomży też już taki zakupili i dopiero zaczęli porządnie zarabiać, bo przed stacjonarnymi wszyscy grzecznie zwalniali....
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
ODPOWIEDZ