Narkomania w Ostrolece.

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
canabis
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 12 wrz 2006, 20:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: canabis »

ziaro pisze:Mnie to ***** juz, ***** wiekszosc chłopaków w szerokich spodniach nic innego nie zna tylko hg, ***** sobie koszuli bluzy hg, i musla ze sa gosciami, a tak naprawde nie wymienia nawet ekipy hg, a w empekach ***** naprzemian jak nie hg to techno. I uwazam ten temat za debilny, bo chwalic sie co kto zjadł to nie ma sensu. I kazdego namawiac do tego, i polecac tez nie ma sensu, przeciez to nie jest słodycz, ze ***** i nic sie nie stanie
A czy tu ktoś kogoś do czegoś namawia? Przeciesz nie jesteś krową i masz wybór brać albo nie, to jest twój całkowity wybór, a co za dużo to i świnia nie zeżre, jak sie nie zachowa umiarkowania to wszystko może mieć skutki uboczne, kawa, alkohol, wszystko. Co do tematu , to używki to nie jest jakiś temat tabu więc nie jest debilny. Chociarz w pewnym sensie i ty masz racje, napewno branie narkotyków "bo kumple bioro" jest totalną głupotą, napewno bardziej warto poczytać książkę niż stać i pluć na klatce bo daleko to tym nie zajdziecie, ale przecierz można palić trawke i być człowiekiem na poziomie, znam takich i takich ludzi, ci pierwsi kończą z wyrokami, a ci drudzy wyjeżdżają za granice i tam pracują i zakładają rodzinę
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

no i dilerzy mają wskazówke jakie jest zapotrzebowanie na towar, czytajac ten temat :oops:
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
wilq
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 29 gru 2005, 8:50
Lokalizacja: Ostrołęckie Centrum Handlowe

Post autor: wilq »

Panowie, chodzi o sam fakt ze mlodzi ludzie zaczynaja od najmlodszych lat probowania roznych atrakcji.. juz w wieku 14lat chlopaczek zaczyna handlowac czyms czym nie powinien miec stycznosci.. Gdyż to już z samego faktu wynika ze w rodzinie nie jest tak jesli taka mloda osoba siega po tak drastyczny krok jakim jest handel, zapewne rodzice nie daja mu na to co on chce.. ale to juz jego sprawa jesli sobie wybral tak i sobie pogrzebie.. Wracajac do tematu jaki zalozylem, osoby ktore wypowiadaja sie albo maja stycznosc albo nie maja i sobie przyslowiowo robia jaja ze a co mi sie stanie jesli np. raz wezme bialko po prostu spodoba sie to i poleci dalej.. moze i marihuana nie jest taka substancja psychoaktywna jaka sie wydaje ale dluzsze jej zazywanie doprowadza do takiej reakcji mozgo ktory powoduje u osob "zaburzenia" chodzi tu o takie stany jak przygnebienie,osoba staje sie osoba skryta w sobie,lekki itp pozdro ;)

Znam pewna osobe ktora ma 28lat jest to mezczyzna ktory bierze amfetamine mowil ze od 4lat tak mu sie wydawalo,ale podczas terapi z psychologiem/i/terapeuta przy zadanym mu pytaniu jakim bylo od kiedy to sie zaczelo odpowiedzial ze jakies 4lata temu.. kiedy zaczal pierwszy rok studiow.. uswiadomilismy mu ze jesli sie zaczyna to sie ma 19lat wiec widac jakie sa konsekfecje brania amfetaminy i innych twardych srodkow psychoaktywnych.

Teraz zadam takie dodatkowe pytanie jakim jest:
Jesli macie chec pomoc osobom uzaleznionym.. i ktore potrzebuja pomocy jakie osrodki odwykowe proponujecie prywatne/panstwowe ... gdzie najelepiej isc do psychologa/terapeuty

Pozdrawiam: wilq
canabis
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 12 wrz 2006, 20:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: canabis »

Troche przesadzasz z 14letnimi dilerami, myślisz że koleś który sprzedaje np. trawe na tak zwane "dychy" zaufa 14 latkowi, taki gówniarz lekko przyciśniety na komendzie zaraz go wyda. Dilerem wcale nie jest zostać tak hop siup. MONAR jest gdzieś przed Goworowem, blisko Jednostki Wojskowej
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

hehehe.....................

Nowe miejsce spotkań narkusów na stacji :oops: peron pierwszy za budynkiem parterowym patrząc w stronę Warszawy. Normalnie legal - bez krępowania się, że chodzą ludzie, przyjeżdżają pociągi i ............. później awantury w autobusach. Po godzinie 19-tej jak chcesz ducha wyzionąć to tylko tam.
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
rybka
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2006, 0:41
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: rybka »

hehe.... a czemu by nie pisac o tym. o wszystkim mozna porozmawiac, popisac, wypowiedziec sie mozna na kazdy temat, a tu co niektorzy sie oburzaja, 'o boze, jaki temat' 'ale glupi temat' i bla bla bla... ludziu co sie tak oburzasz? troche luzu...

[ Dodano: 11:47, 09.10.2006 ]
ziaro przecinaku... hehehe... ale sie zbulwersowales... haha! ja nie wiem czy ty sobie tu jaja robiles, czy naprawde az tak cie uburzyl ten temat... czyzbys byl przewrazliwiony na tym punkcie? o czym to swiadczy? he... :mrgreen:
Awatar użytkownika
wilq
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 29 gru 2005, 8:50
Lokalizacja: Ostrołęckie Centrum Handlowe

Post autor: wilq »

Teraz zadam takie dodatkowe pytanie jakim jest:
Jesli macie chec pomoc osobom uzaleznionym.. i ktore potrzebuja pomocy jakie osrodki odwykowe proponujecie prywatne/panstwowe ... gdzie najelepiej isc do psychologa/terapeuty ?
rybka
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2006, 0:41
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: rybka »

z tego co ja kojarze sa jacys psychologowie i terapeuci od uzaleznien na ul oswiatowej. ale juz konkretnego psychologa czy tez terapeuty nie polece gdyz nie mialam z takowymi stycznosci. nie bylo mi dane na szczescie :) no a osrodek wiadomo. monar kolo rynku mlego. przez mysli mi przechodzi jedno znane nazwisko pewnej pani doktor zajmujacej sie tego typu sprawami a mianowicie chodzi o p.dr lisowska. no ale z ta pania to juz raczej nie da rady nic zalatwic jak sie domyslam.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

i nie wiem czy nowe miejsce do zawierania transakcji narotykowych :D

na parkingu przed MOTOS - salon sprzedaży samochodów PEGUET po godz. 20-tej.

a także ..... plaża miejska k. starego cmentarza w godzinach 12 - 15
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

oes pisze:i nie wiem czy nowe miejsce do zawierania transakcji narotykowych :D

na parkingu przed MOTOS - salon sprzedaży samochodów PEGUET po godz. 20-tej.

a także ..... plaża miejska k. starego cmentarza w godzinach 12 - 15
Oes jeździsz na wykłady do Szczytna? :D
Co do tzw. "suszy", jeszcze nigdy mnie dotknęła. Wielkie Joł dla leszczy, którzy nie potafią sobie skręcić paki, bo "bieda na mieście" :lol:
W Ostrołęce problem jest tylko z koksem i kwachem, ale dla chcącego nic trudnego... a detox? ostatnio widziałem na MO reklamy ośrodka w Janochcach :D
Śmieszy mnie to, że ktoś nazywa palaczy ćpunami, dla gościa, który dokonał tego porównania... wypal sobie, a później spróbuj np grzybów, zobaczysz wtedy co to znaczy ćpanie...
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

oes pisze:i nie wiem czy nowe miejsce do zawierania transakcji narotykowych

na parkingu przed MOTOS - salon sprzedaży samochodów PEGUET po godz. 20-tej.

a także ..... plaża miejska k. starego cmentarza w godzinach 12 - 15
Ale ucho... :ble:
...set me free...
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Rasty, widzę ze zmieniłeś nik z Rasty13 (ta liczba to wiek :wink: ) :lol: Ale jak pisałeś głupoty tak dalej piszesz...
(zastanówcie się ludzie kto to są NARKOMANI !! to nie palacze papierosów, tak ja wy uważacie)
buhahah a kto wg ciebie tak uważa??
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

rasty ale zes glupoty powipisywal. kazdy narkoman jest uzalezniony i tego chyba nie trzeba komentowac. nie ma zbytniego pdzialu na lepsze i gorsze dragi [no moze procz kompotow]. wiesz budapren nie jest taki zly, dawniej panki brali prawie tylko budapren, ixi z patelni, here i koke. nie interesuje sie zbytnio cpunami, ale wydaje mi sie, ze dalej ludzie biora tanie rzeczy typu aceton [6zl/0,5l], budapren [2zl/tubke], kompoty nie wiem jaki jest calkowity koszt, ale kazdy polak wie z czego sie robi ;))))))].
ODPOWIEDZ