Czyżby kolejna gierka przedwyborcza?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
kachnaa
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 16 mar 2006, 10:07

Czyżby kolejna gierka przedwyborcza?

Post autor: kachnaa »

Co sądzicie o zrzeczeniu się potralu moja- ostrołęka na rzecz innej osoby? Czyżby to był kolejny chwyt przedwyborczy Pana Kleczkowskiego? Bo jeśli miałoby być inaczej, to czemu nie podał kto jest nowym administratorem? A może to po prostu podstawiony pionek, by nikt nie zarzucał mu stronniczości. A teraz pokazują się na stronie wyniki wyborcze. Toć to żenada...
Co o tym myślicie?
Rycerz_Ni
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 13:48

Post autor: Rycerz_Ni »

Jakby to nie było to z formalnego punktu widzenia jest wszystko w porządku. Pan Kleczkowski może dowolnie zarządzać swoją własnością. A nam generalnie nic do tego. Ja też bym nie chciał żeby ktoś komentował komu i dlaczego sprzedałem np. samochód. Jak wszystkim wiadomo prawie każdy człowiek ma jakieś tam poglądy polityczne. Niektórzy żeby je zaprezentować zakładają gazety, telewizje, radia czy też jak w tym przypadku stronę www. Nie kupuje się gazet i nie ogląda tv których nie lubimy bądź też nie odpowiada nam co tam mówią czy też piszą. Identyczna sytuacja ma miejsce tutaj. Właściciel strony popiera tę a nie inną opcję polityczną i kropka. To jego portal, jego poglądy i jego teksty. To tak jakbym miał pretensje do Radia Maryja że nie mówią dobrze o liberałach. Proponuję mojej poprzedniczce omijanie tej strony co zaowocuje w przyszłości mniejszym poziomem kwasów w organiźmie.
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

Teraz właścicielem strony jest ktoś z rodziny Macieja Kleczkowskiego czyli tzw. inna osoba prywatna :)))))
Po co Kleczkowskiemu serwis internetowy? żemy mieć problemy z prawem? jak zaczynają mu się dobierać do tyłka to zaczyna pozbywać się strony
Kleczkowski już pokazał, że nie jest uczciwy, nie potrafi przyznać się do błędów i jeżeli wystartuje w tych wyborach to będzie to oczywista kpina.

Zobaczymy jak będzie śmiał się wszystkim prosto w oczy, a może stanie się cud i opamięta się, albo ..... postawią mu zarzuty.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2006, 7:39 przez mały krzyś, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

mały krzyś pisze:Teraz właścicielem strony jest ktoś z rodziny Macieja Kleczkowskiego
nieprawda
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

O!! Qrzysio jesteś w samą porę, zastanawiamy się i zadajemy pytania, może tym razem odpowiesz nam, czy znowu może uciekniesz na tym rowerku :lol:
Kto jest właścicielem tego serwisu? Może wypada powiedzieć. A może jest to wielki pan X, tzw. wielki brat :roll: Może wiesz dla kogo pracujesz.
Ale jeżeli nie będziesz mógł nam odpowiedzieć, bo wielki brat zamknie ci usta to zrozumiemy.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

Myślę, że najwyższy czas by nowy właściciel się zaprezentował :oops: Bo inaczej sądzę że tak moze jest lub nie jak z p. Wargulewskim: nie był a później znowu był prezesem Warpol Narew Ostrołęka, oczywiście teraz znowu nie jest :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Manek
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2006, 15:36
Lokalizacja: O-ka/Wa-wa

Post autor: Manek »

Teraz właścicielem strony jest ktoś z rodziny Macieja Kleczkowskiego czyli tzw. inna osoba prawna Smile))))

JAK KTOś Z RODZINY PANA KLECZKOWSKIEGO MOżE BYć OSOBą PRAWNą???!! JAK OSOBA FIZYCZNA MOżE MIEć OSOBOWOść PRAWNą??!! STUKNIJ SIE W łEB
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

Manek niestety głupotami się zajmujesz. Nie jest ważne to, że się pomyliłem i napisałem "prawna" zamiast "prywatna". WAŻNE JEST TO KTO TO JEST i jeżeli masz w co się stuknąć to też polecam :lol:

uważaj tylko, żeby echo Twojej rodziny nie zabiło

Qrzysio znowu nawiał i nie ma zamiaru odpowiadać na pytania mojej komisji śledczej :)

więc jeszcze raz: KTO JEST NOWYM WŁAŚCICIELEM tej STRONY
ALLUMINAS
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 wrz 2006, 11:33

Post autor: ALLUMINAS »

No to ja rzuce pewne swiatlo, bo zaraz komisje sledcza powolacie :)

>>>

DOMENA:
nazwa domeny: moja-ostroleka.pl
id abonenta: int_5251 (osoba fizyczna)
serwery nazw: nsh.interia.pl.
dnsh.poczta.fm.
utworzona: 2003.02.07
ostatnia modyfikacja: 2006.01.31
registrar: INTERIA.PL S.A.
Oś. Teatralne 9A
31-946 Kraków
Polska/Poland
+48.701 175 557
bok@firma.interia.pl

opcja: brak opcji na nazwe domeny

Abonent: dane niedostepne
registrar: INTERIA.PL S.A.
Oś. Teatralne 9A
31-946 Kraków
Polska/Poland
+48.701 175 557
bok@firma.interia.pl

dane aktualne z dnia: 2006.09.15

<<<

Czyli chyba wszystko po staremu.

PS. Panie Macieju niech Pan powie kto jest wlascicielem, bo se zaraz sepy zleca :D
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

To ja jestem NOWYM włascicielem .
witam , pozdrawiam , zapraszam .
Mam na imie Ryszard i za rok bede burmistrzem Pułtuska, a mój brat jest sołtysem w Żeraniu małym !
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

Ponoć jak Hitler zaczynał II wojnę światową też był kapralem :D

Czyli (oby nie) szykuje się wojna wyborcza i trzeba pewne udziały przenieść na inne osoby (słynne 10%)
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
kachnaa
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 16 mar 2006, 10:07

Post autor: kachnaa »

I zaczęło się na dobre. Pan Kleczkowski oddał portal, więc teraz można śmiało pisać o tym, że będzie starał się o fotel w ratuszu. A my mamy być jak dzieci i wierzyć, że wszystko jest w porządku...
Ktoś kiedyś wspominał o sterowaniu zza fotela? 8)
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

O co wielkie halo? Sprzedał, to sprzedał. Miał do tego pełne prawo. Z jednej strony to dobry gest, krok w stronę jakiejś tam przejrzystości - teraz oficjalnie nikt nie zarzuci mu że nakręca własną kampanię w necie.
Z drugiej strony to może być tylko sprytna zagrywka, umycie rąk by w praktyce wciąż pociągać za sznurki. Ale jak na razie nie widzę jakiejś kampanii przedwyborczej na stronie, więc po co robić wielkie zamieszanie. Ten, kto ma chociaż trochę oleju w głowie sam wyciągnie ze wszystkiego wnioski.
Poza tym na chwilę obecną PO nie wystawiła swojego kandydata, więc nie ma tak właściwie o czym mówić.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

ALLUMINAS to nie jest dokaldnie tak jak myslisz. Zeby przepisac na kogos domene nie wystarczy zmienic danych kontaktowych w panelu admina, w zwiazku z cyzm zmienia sie data modyfikacji. Robi sie to pisemnie, tak samo jakbys zalatwial sprawy w urzedzie.
kachnaa pisze:my mamy być jak dzieci i wierzyć, że wszystko jest w porządku...
Co jest nie wporzadku?

Czy moze mi ktos powiedziec o co to wielkie HALO? Jaki jest powod ze chcecie to wiedziec? Wkrotce bedziecie wiedziec, obiecuje. Dowiecie sie takze jaki byl powod zmiany wlasciciela, a wiele osob byloby bardzo zdziwionych, bo wcale nie jest tak jak to sie wydaje wiekszosci rzucajacych blotem m.in. w moja osobe (pozdro mały krzyś)
ALLUMINAS
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 wrz 2006, 11:33

Post autor: ALLUMINAS »

Qrzysio pisze:ALLUMINAS to nie jest dokaldnie tak jak myslisz. Zeby przepisac na kogos domene nie wystarczy zmienic danych kontaktowych w panelu admina, w zwiazku z cyzm zmienia sie data modyfikacji. Robi sie to pisemnie, tak samo jakbys zalatwial sprawy w urzedzie.
Drogi Qrzysiu,
Alez to tak dokladnie jest. wysyla sie Cesje praw do polisy i w ciagu 2-3 dni sprawa jest zalatwiona, i nastepuje modyfikacja informacji we whois. Mam pare domen i wiem jak to sie odbywa. A tu widac ze zadnych modyfikacji nie bylo, wiec po co pisac niektore rzeczy. I nie pisze tego bynajmniej z jakiegos nieczystego powodu :)
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Qrzysio pisze:Wkrotce bedziecie wiedziec, obiecuje. Dowiecie sie takze jaki byl powod zmiany wlasciciela, a wiele osob byloby bardzo zdziwionych, bo wcale nie jest tak jak to sie wydaje wiekszosci rzucajacych blotem m.in. w moja osobe
Czekamy i czekamy a te wkrótce nie nadchodzi... Może najwyższa juz pora żeby ujawnić tę tak bardzo skrywaną tajemnicę??
EN
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2006, 17:58

Post autor: EN »

Kachnaa - ruszyła temat - i tak się zastanawiam skąd o tym wiedziała?
to tak na marginesie.
poza tym w Polsce każdy kto pcha się do "żłoba" to ten zły!!!! ma coś na sumieniu, przynajmniej tak jest oceniany przez resztę społeczeństwa, która mu zazdrości, .... a przecież tak jak w tym przypadku każdy mógł założyć sobie kilka lat temu stronę, dobrze ją wypromować, bo w chili obecnej jedna z atrakcyjnieszych ston o tematyce naszego miasta, a potem kandydować na radnego/radną i sprzedać servis - prawda?
To do czego się czepiacie!!!!
A gdyby nawet były to zagrywki polityczne, to dlaczego nie?! dozowlone!
Tak więc proponuję zamknąć temat !!!!
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

EN ty jakoś dziwnie skrzywiony jesteś, proponujesz zamknąć temat a tymczasem Qrzysio obiecał nam wyjawienie tej tajemnicy.

Może to dotrze do twojej "świadomości", że nie wypada zamykać tematu tylko go podjąć, nie uciekać, nie chować głowy w piasek jak struś.
Ale może ty sam jesteś tego typu człowiekiem i to by wszystko wyjaśniało.
ODPOWIEDZ