Kto przyszlym prezydentem miasta?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
ALLUMINAS
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 wrz 2006, 11:33

Kto przyszlym prezydentem miasta?

Post autor: ALLUMINAS »

Witam,
Widac ze juz pojawiaja sie pierwsze "przecieki" wiec pozwolilem sobie zalozyc ten pogodny temat, w ktorym jak mysle powrzucaja sobie przez najblizsze kilka tygodni przeciwnicy i zwolennicy kandydatow :)

Wg. Mnie te osoby beda kandydowac, i chcialbym sie dowiedziec jak widzicie ich szanse ??

1. Załuska Ryszard

2. Kotowski Janusz

3. Kleczkowski Maciej

4. Czarny Koń


Moglbym wymienic jeszcze ze 2 albo 3 ale nie beda sie w moim mniemaniu liczyc, wiec kto z tej czworki ??
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Kotowski Janusz bo jest najodpowiedniejszym kandydatem z nich wszystkich. Załuska nic nie zrobil i watpie zeby zrobil cos przez nastepna kadencje. Co do Kleczkowskiego to tez mysle ze skonczyloby sie na obietnicach chociaz kto wie...
maniek
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 01 wrz 2006, 22:04
Lokalizacja: PO(L)SKA

Post autor: maniek »

Janusz Kotowski na prezydenta!!!!

Załuska już się narządził i nic z tego nie wynikło. A Kleczkowski, kto to wogóle jest bo oprócz tego ze był właścicielem tej strony internetowej to nic o nim wiecej nie słyszałem.
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Prosze podać wykształcenie kandydatów . /może ktoś wie?/
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

jeszcze Kowalczyk...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Zaluska nie bedzie sie liczyc w tych wyborach. Fotel prezydenta zawdziecza nauczycielom, ktorzy zaglosowali na niego, gdy byl kuratorem. Po 4 latach, przez ktore totalnie olewal swoich najwazniejszych wyborcow, nie sadze aby uzyskal dobry wynik.
ALLUMINAS
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 wrz 2006, 11:33

Post autor: ALLUMINAS »

Przy calym szacunku dla pozostalych startujacych ktorych wymienilem wydaje mi sie ze nie maja oni szans. To do Ciebie marinq, pan Kowalczyk moze i chce zostac prezydentem, ale dla mnie to kwestia jego ambicji a nie umiejetnosci.

Co do obecnego prezydenta mam podobne odczucia jak Qrzysio, chodze od 4 lat do urzedu miasta i widze, ze zarowno obecny prezydent jak i ludzie tam pracujacy poza brakiem kompetencji wyrozniaja sie przede wszystkim lekcewazacym stosunkiem do ludzi, a tego nie moge zrozumiec. (Oczywiscie nie wszyscy, ale jest znaczna czesc z ktorymi bym sie pozegnal).
Don Pablo
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 17 wrz 2006, 11:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Don Pablo »

Widzę że większość tu się wypowiadających to typowi zwolennicy PiS-u. Mówiąc szczerze jedyna osobą zasługującą na funkcję Prezydenta Ostrołęki jest Pan Kowlaczyk. A dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Nie jest związany z rzadną partią polityczna. Działa w organizacjach lokalnych a co za tym idzie zna dobrze problemy naszego miasta zwłaszcza przedsiębiorców. Jęsli chodzi o umiejętnoiści i kwalifikacje to ma. Jest osobą znajacą problemy naszego miasta z autopsji a nie tak jak jeden z kandydatów spędza 3/4 czasu w wawie i rzekomo zna problemy naszego miasta. Myślicie że będzie on dobrym prezydentem mocno bym się nad tym zastanowił. Ale żyjemy w demokracji i każdy ma swoje własne zdanie ;-)
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Mój głos ma Janusz Kotowski. No chyba, ze Korwin Mikke by startował 8)
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
ALLUMINAS
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 wrz 2006, 11:33

Post autor: ALLUMINAS »

Don Pablo,
Ja szanuje Pana Kowalczyka, ale to ze nie jest zwiazany z zadna partia mozna oczywiscie uznac za plus, ale nasuwa sie pytanie co on zrobil dla miasta do tej pory ?? Nie oszukujmy sie ze Pan Kowalczyk nie jest czlowiekem z nikad bo juz chyba raz probowal zostac prezydentem. Ja nie rozumiem np. dlaczego czlowiek z takimi mozliwosciami finansowymi jak on, jako czlonek OFG nie udzielal sie zbytnio w zyciu spolecznym Ostroleki, czyzby tylko wyborcza goraczka ??
Don Pablo
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 17 wrz 2006, 11:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Don Pablo »

Jak w naszym mieście można coś wogóle zrobić jak wszystkie projekty przedstawiane nie tylko przez członków OFG ale i innych samorządowców na sesjach są odzucane bez jakiego kolwiek wnikliwych analiz. Pojawia sie pewnego rodzaju konflikt interesów. A propo tego co zrobił Kowlaczyk dla miasta. Nasuwa sie pytanie co inni zrobili dla miasta - licząc osoby kandydujące wyłączając obecnego prezydenta. Patrząc na listę kandydatów która została przedstawiona powyżej można wywnioskowć że nikt sie z pozostałych kandydatów nie napracował. Może Pan Kotowski zrobił parę dobrych rzeczy dla miasta , ale to tylko dlatego , że zajmuje stanowisko w Urzędzie Marszałkowskim przecież każdy kto by się tam znalazł zrobił by to samo dla naszego miasta.
NewLifeStyle
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2006, 10:29
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: NewLifeStyle »

*Delete
Ostatnio zmieniony 17 paź 2008, 0:51 przez NewLifeStyle, łącznie zmieniany 1 raz.
Łamię system społeczny...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Don Pablo pisze:Nie jest związany z rzadną partią polityczna.
haha :mrgreen:
NewLifeStyle pisze:Sam fakt wyboru jego osoby na przewodniczacego zarządu OFG ( i to dwukrotnie) przez całą resztę tego największego stowarzyszenia przedsiębiorców w mieście już samo mówi za siebie.
Chyba nie znasz szczegolow jak to bylo i co sie tam dzialo... oj czlowieczku...
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Z jaką partią jest zwiazany Kowalczyk?
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Qrzysio pisze:Chyba nie znasz szczegolow jak to bylo i co sie tam dzialo... oj czlowieczku...
To jeśli Ty znasz to nas oświeć jeśli możesz :roll:
Don Pablo
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 17 wrz 2006, 11:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Don Pablo »

Pisząc o przynależności partyjnej Kowalczyka zapomniałeś o jednej bardzo istotniej sprawie nie przypominam sobie, żeby działał on w jakiejś większej zorganizowanej partii. I w swoich wypowiedziach nie jesteś zbyt obiektywny. A może warto by było zapoznać się też z działalnością partyjną reszty kandydatów na urząd prezydenta.
NewLifeStyle
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2006, 10:29
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: NewLifeStyle »

*Delete
Ostatnio zmieniony 17 paź 2008, 0:50 przez NewLifeStyle, łącznie zmieniany 1 raz.
Łamię system społeczny...
Don Pablo
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 17 wrz 2006, 11:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Don Pablo »

Piszę w sprawie zamkniętego przez administratora strony tematu: Co by było gdyby na prezydenta Ostrołęki startowała kobieta. Pan Qrzysio - administrator zamknął temat bo stwierdził tu cytuje " Po co zakładać nowy temat skoro już jeden jest o wyborach" Zdaje mnie się, że te forum jest ogólnodostępne, każdy może tu pisać co chce oprócz obraźliwych słów itd. i nie jest łamany ART. 54 paragraf 1 Konstytucji RP "Każdemu zapewnia się wolnośc wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji". W cale bym się nie zdziwił gdyby administrator chciał by mnie wywalić. Mam jednak nadzieje, że tego nie zrobi. Wolność słowa obowiązuje (chyba jeszcze) :(
ALLUMINAS
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 wrz 2006, 11:33

Post autor: ALLUMINAS »

TAAAK DO TRYBUNALU Z QRZYSIEM !!!

KOMISJE POWOLAC !!!

Don Pablo,

Szczerze to nie miala by zadnych szans, mieszkamy w zbyt konserwatywnym miejscu zeby wybrano kobiete :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Don Pablo to info to mogles mi na PW napisac. Na razie tylko kilka osob zostalo zbanowanych na forum i sa to tylko i wylacznie spamerzy, wiec sie nie martw. Po prostu nie ma sensu dyskutowac w dwoch bardzo zblizonych tematach, lepiej typujmy kandydatow w tym temacie, nie kategoryzujac na kobiety i nie-kobiety :wink:

Tak wiec wracajmy do tematu i zakonczmy off-topic.

Moim zdaniem ciezko wskazac jakakolwiek kobiete jao kandydatke na stanowiso prezydenta, ale byc moze ktoras sie odwazy. Jak sadzicie?
kejn
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 paź 2005, 23:09

Post autor: kejn »

Powiem tak, Pan Andrzej Kowalczyk w tych wyborach jest najodpowiedniejszym kandydatem, nawet jeśli chodzi o ambicję, no to kieruje się czymś ludzkim, a nie partyjnymi gierkami, które chcą zagarnąć wszystko... Wedle mnie, miastem powinien kierować przedsiębiorca, który kierował własną firmą, bo wie od czego muchy zdychają.. Zresztą jeśli chodzi o partie, to przekonaliśmy się jaka jest ich skuteczność...
Don Pablo
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 17 wrz 2006, 11:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Don Pablo »

Tak zgadzam się z kejn'em w 100% w Ostrołęce do władzy powinni dojść "ludzie apolityczni" tzn. w żadnym stopniu nie związani z molochami partyjnymi. W wyborach lokalnych trzeba postawić na ludzi ambitnych kreatywnych trzeba odpartyjnić samorząd. Chyba nie chemy takich sytuacji jakie widizmy w Sejmie. Toć to woła o pomstę do nieba :)
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

a kiedy bedzie ogloszona jakas oficjalna lista kandydatow ?
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

a Co się dzieje , że tak powiem z Kanią ?
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

Kowalczyk nie kieruje się żadnym partyjnym interesem, ale swóją wyłącznie kieszenią, która bez poparcia politycznego jest bardziej pusta niż pełna.
Pan Kowalczyk będąc przedsiębiorcą wykonuje spore zlecenia dla miasta, dla spółek miasta i takich tam.
A z obserwacji trzeba powiedzieć, że Kowalczyk "politycznie" nie jest mocny, a nawet można powiedzieć, że nie istnieje. Kto wie, może przez te wybory wybije się w tym świecie, ale szans nie ma najmniejszych z Kotowskim, czy nawet takim Załuską lub Kanią.
Być może tu na forum zebrało się kilka osób, które próbuje budować kapitał, budować poparcie dla Kowalczyka. Warto też powiedzieć, że spora część przedsiębiorców z OFG popiera innych ludzi, innych kandydatów, więc siłą rzeczy Kowalczyka popierać nie będą.

to byłem ja mały krzyś Kowalczyka znam nie od dziś.
ODPOWIEDZ