YNET- problem z infolinią

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

YNET- problem z infolinią

Post autor: Infom »

Czy tylko ja mam takie szczęście ?, bo przez ok 3 tygodni nie mogę dodzwonić się do biura obsługi Ynet w Ostrołęce.
Wykonałem z 30 połączeń i cały czas ktoś nie podnosi słuchawki, jest normalny sygnał i komunikat z muzyczką proszę czekać .
Litości mam nadzieje,że osoba odpowiedzialna za to przeczyta mój temat i sprawi, żeby osoby odpowiedzialne odbierały połączenia.

Nie mam możliwości przejść się osobiście do biura, ale może to i dobrze, bo chyba panie by tam się popłakały jak bym na nie siadł.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: YNET- problem z infolinią

Post autor: Qrzysio »

Dziwne. Ja przed chwilą zadzwoniłem i od razu ktoś odebrał.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: YNET- problem z infolinią

Post autor: Infom »

może już ktoś przeczytał mój temat :)
to już dzwonie zobaczymy.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: YNET- problem z infolinią

Post autor: przeklinak »

tak jak pisze infom trudno trafić aby ktoś raczył odebrać telefon ! mi na 10 prób udało się chyba ze dwa razy trafić aby ktoś odebrał
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: YNET- problem z infolinią

Post autor: morus »

Witam.

Wydaję mi się że to kwestia oczekiwania na to aż któraś z dziewczyn będzie wolna. Czasami jest tak że w biurze jest kilku klientów których obsługuję jedna bądź 2 osoby, dziewczyny mają na biurkach telefony, jeśli nie mogą ich odebrać to połączenia są kierowane na inne biurka, i pytanie czy są one wolne czy zajęte. W centrali mamy kolejkę, czasami jak dzwoni 5 osób na raz to ustawiają się one w kolejce i wtedy gra muzyczka. Także trzeba czekać.

Czy próbowaliście czekać trochę dłużej?
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: YNET- problem z infolinią

Post autor: Michał »

Ja też czasami mam problem z dodzwonieniem się ale za drugim czy trzecim razem ktoś odbierze. Szkoda, że nikt nie odbiera telefonów w sobotę i w niedzielę kiedy jest najwięcej awarii...
Awatar użytkownika
maryjan
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 04 sty 2013, 14:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: YNET- problem z infolinią

Post autor: maryjan »

ja osobiscie dzwonilem 3 razy i 3 razy ktos odebral... moze to kwestia szczescia, albo dzwonienia w mniej zajetych porach dnia.

ale jesli chodzi o jakosc to 3 razy prosilem o zmiane numeru telefonu komorkowego przypisanego do uslugi i caly czas smsy o fakturach dostaje na stary numer... czy to jest takie trudne, czy niewykonalne, czy moze nie mozliwe do zalatwienia przez telefon - tylko czemu nikt o tym mi nie powie, a za kazdym razem slysze, ze teraz to juz napewno numer zostal zmieniony. :/

@morus: Pani "blondynka" (przepraszam ze nie znam nazwiska) ktora pracowala na poczatku potrafila wszystko zalatwic od reki... moze szkolenie dla nowych pracownikow? :D
jestem hamski, wulgarny i bezposredni
aha i nie uzywam polskich liter
ODPOWIEDZ