Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
kragła_strona_mocy
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 sty 2013, 18:29

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: kragła_strona_mocy »

Mies wyluzuj...
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: Mies »

Kragla to byl zart ... ja sam wazze okolo 140 kg przy 180 cm
Awatar użytkownika
unclemike
starszy szeregowy
Posty: 90
Rejestracja: 28 lis 2011, 21:23

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: unclemike »

ja jestem za i mam w znajomych na fejsbuku, prawdziwa dziewczyna powinna mieć tyłek i cycuchy:)
Damn, I'm good:)
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: głęboka otchłań »

Krągła Strono Mocy : chętnie ci opowiem FACE TO FACE o swoich przeżycia i doświadczeniach. Zapewniam Cię, że po moim "wywodzie filozoficzno-życiowym dotyczącym pytań postawionych w poście głównym" odechce Ci się poznawać dalsze opinie. Będziesz tak zdołowana "sflustrowaniem, rozgoryczeniem, rozczeniowym stosunkiem do świata i ludzi oraz żywo pielęgnowaną nienawiścią ", że po rozmowie napewno spojrzysz "bardzo optymistycznie na świat".

Pozdrawiam równie serdecznie co ironicznie.
gg 33063013
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: Soul »

Głęboka otchłań sama jestem ciekawa co masz w tym temacie do powiedzenia . hmm hmm.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: gutek »

Soul pisze:Głęboka otchłań sama jestem ciekawa co masz w tym temacie do powiedzenia . hmm hmm.
Też jestem ciekaw............... więc chętnie poczytamy. :mrgreen:
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: głęboka otchłań »

Niestety nie dam Wam tej satysfakcji :), ale jeśli ktoś jest ciekaw moich poglądów na wyżej wymieniony temat to chętnie osobiście "oko w oko" powiem.
gg 33063013
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: Soul »

Ja jestem ciekawa Twoich poglądów. "oko w oko" może być oby tylko się zrobiło cieplej. Bo teraz to nawet nie chce się nosa wyściubić za okno.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: głęboka otchłań »

Soul pisze:Ja jestem ciekawa Twoich poglądów. "oko w oko" może być oby tylko się zrobiło cieplej. Bo teraz to nawet nie chce się nosa wyściubić za okno.
jesteś ciekawa.... ale uzależniasz spotkanie od pogody:) dobre. W moim odczuciu jednak "nie jesteś aż tak ciekawa tych poglądów":)
gg 33063013
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: Soul »

Może inaczej jestem ciekawa, ale nie aż tak by nabawić się powtórnego zapalenia płuc:) Po za tym raczej poglądów przez miesiąc, czy dwa nie zmienisz. A dlaczego akurat w ogóle oko w oko na komunikatorze nie możesz ich wymienić?
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
kragła_strona_mocy
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 sty 2013, 18:29

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: kragła_strona_mocy »

Każdy z nas miewa stany depresyjne ,szczególnie przy takiej pogodzie...a ja sobie z tym radzę,np. dziś wieczorem Zumba :)(jeszcze nikomu ruszanie tyłkiem nie wpłynęło negatywnie na samopoczucie). Trzymaj się cieplutko głęboka otchłań... spotkałabym się z Tobą , ale jestem 120 km od Oki.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: Soul »

Ja nie mam stanu depresyjnego;d Zumba to dobry pomysł. Ja po wczorajszym fitnessie mam zakwasy jak stąd do Antarktydy.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
kragła_strona_mocy
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 sty 2013, 18:29

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: kragła_strona_mocy »

A właśnie mam pytanko do Ciebie Soul ;) gdzie w Ostrołęce najlepiej iść na zumbę. Jestem bardzo rzadko w Oce wię się nie znam :P
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: elfik »

ja też się dowiem gdzie iść na zumbę :D

I przy okazji kogoś, kto by ze mną pochodził :)
Może być też siłownia, basen czy rowerek na wiosnę :) Tak dla kondycji.

ps. Soul, gdzie chodzisz na fitness? Może kiedyś się widziałyśmy, bo swojego czasu też chodziłam :P
Może być na pw :)

Sorrki za OT.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: Soul »

kragła_strona_mocy pisze:A właśnie mam pytanko do Ciebie Soul ;) gdzie w Ostrołęce najlepiej iść na zumbę. Jestem bardzo rzadko w Oce wię się nie znam :P
Ja nie chodziłam nigdzie na zumbę (jedynie kinekt);d, ale z opowiadań mogę polecić 11 listopada koło świata alkoholi na górze. Tam jest siłownia, a na oddzielnej sali ćwiczą fitness, tańczą zumbę i nie wiem co tam jeszcze (w sensie w oddzielnych godzinach itp.) Musiałabyś się dowiedzieć dokładniej, bo ja chodziłam tam tylko na siłownię i nie patrzyłam na rozkład drugiej sali.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: głęboka otchłań »

No proszę jak to ładnie z "wątku o puszystości" zrobiła się "promocja Zumby" :).
gg 33063013
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: Soul »

głęboka otchłań pisze:No proszę jak to ładnie z "wątku o puszystości" zrobiła się "promocja Zumby" :).
O tym samym pomyślałam, ciekawe czy to nie ukryta reklama ;]
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: głęboka otchłań »

A tak przy okazji pozwolę sobie na mały offtop: dziewczyny- wspominając w wątku m.in o siłowni "zapaliłyście mi czerwoną lampkę w głowie". Zorientowałam się, że już nadchodzi luty, do lata coraz bliżej, pasowałoby popracować nad kondycją. Jednak mobilizacji brak i lenistwo mnie ogarnęło:( masakra.
gg 33063013
kragła_strona_mocy
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 sty 2013, 18:29

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: kragła_strona_mocy »

Ludzie są strasznie podejrzliwi w tych czasach ....nie to nie jest reklama :)
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: głęboka otchłań »

kragła_strona_mocy pisze:Ludzie są strasznie podejrzliwi w tych czasach

No JA to już " w swojej podejrzliwości PRYM wiodę".
gg 33063013
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: elfik »

głęboka otchłań pisze:
kragła_strona_mocy pisze:Ludzie są strasznie podejrzliwi w tych czasach

No JA to już " w swojej podejrzliwości PRYM wiodę".
hehe :P

no, głęboka otchłań, może tu Cię zmobilizuję: w poniedziałek ruszamy nasze tyłeczki i idziemy na siłownię, he?
Awatar użytkownika
Zoja
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 07 gru 2007, 10:27
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: Zoja »

A'propos siłowni to jaką polecanie i do jakiej uczęszczacie? Nigdy nie chodziłam na siłownię, a chciałabym zacząć. Może jakaś podpowiedź? A tak w ogóle podoba mi się ten Wasz wątek - poprawiłyście mi humor :D Głęboka Otchłań - myślę, że wiem co masz na myśli pisząc o swoim wywodzie filozoficzno-życiowym... sama jeszcze kilka lat temu ważyłam duuuże więcej niż obecnie i wiem jak to jest być po tamtej stronie mocy :) dziś ważę o 24kg mniej i wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych. :D Grunt to akceptować samego siebie i wierzyć we własne siły. :D
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: robertdeniro »

Zoja pisze:A'propos siłowni to jaką polecanie i do jakiej uczęszczacie? Nigdy nie chodziłam na siłownię, a chciałabym zacząć. Może jakaś podpowiedź?
Ja przez długi czas chodziłam do Agnes (ul. 11 Listopada, nad hurtownią elektryczną). Mają sporo ciekawego sprzętu.
Mankamentem jest brak porządnego parkingu. Niby jest parking, ale mało miejsc i ciągle zajęty.
Drugim mankamentem jest przepadnięcie wejść na siłownię w przypadku choroby. Jeśli wykupisz karnet np.: na cały miesiąc i zachorujesz to przepada. Niby właściciele twierdzą, że można odstąpić karnet innej osobie, ale trudno jest znaleźć kogoś, kto odkupi pozostałe wejścia.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: malykazio »

kragła_strona_mocy pisze:Czy kiedykolwiek czułyście się dyskryminowane w tym mieście , kolorowych i wymalowanych panienek?
A ja tak z drugiej strony. Nie wydaje mi się, by "to" miasto jakoś szczególnie wyróżniało się pod tym względem na tle innych. Ostrołęka to prowincjonalne miasteczko, raczej szare i ponure. Poza tym nie wiem dlaczego przeciwstawiasz puszystość kolorowi i wymalowaniu. Po pierwsze w kolorach nie ma niczego złego, a nawet są jak najbardziej pożądane (moim zdaniem). Po drugie wymalowane mogą być zarówno dziewczyny puszyste jak i te spod znaku wieszaka. Dziewczyny, nie dokarmiajcie w ten sposób kompleksów, bo tylko się niepotrzebnie dołujecie. Wpiszcie w google "kolorowy ptak" to zobaczycie, że większość z nich jest właśnie okrągła ;)
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Hej dziewczyny!!! Krągła strono mocy!!!

Post autor: Soul »

Poza tym nie sądzę żeby płeć przeciwna wolała "wieszaki", a raczej panie, które można złapać nie bojąc się obicia o kości. Wiadomo trochę ciałka nie zaszkodzi, ale jeżeli się jest otyłym to powinno się z tym coś zrobić, bo to choroba.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
ODPOWIEDZ