A co nasi włodarze zbuduja w miescie za €?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
alf 78
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: A co nasi włodarze zbuduja w miescie za €?

Post autor: alf 78 »

W zaścianku na Kurpiach nad rzeką Narew będzie za to muzeum żołnierzy wyklętych,jeszcze jedna hala sportowa( w obecnej jest taki ogrom imprez że potrzebna jest dodatkowa) :) .Coś tam jeszcze mówili o bardzo istotnej inwestycji jakiś parking przykościelny :jupi: .
Obwodnicy i nowych dróg nie potrzeba do muzeum można iść pieszo,ewentualnie jak ktoś dalej mieszka pozostaje rower (mniejsze koszty naprawy jak się wpadnie w ostrołęckie dziury).
Pozdrawiam mieszkańców Leszna :wink:
typek
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 kwie 2007, 22:22

Re: A co nasi włodarze zbuduja w miescie za €?

Post autor: typek »

Widzę, że władze Leszna dużo chcą dostać z Unii. U nas także chcą dużo ale rząd Tuska dyskryminuje Polskę B inaczej zwaną "ścianą wschodnią"
Zaraz na początku rządów PO powiedziała to wyraźnie Bieńkowska, że inwestycji tam nie będzie "bo ściana wschodnia dostała za dużo". Ściana wschodnia, poza Warmińsko-Mazurskim to bastion PiSu, więc na ten rejon daje się śladowe kwoty środków unijnych. Jednak w ten sposób rząd tuskowy łamie kardynalne reguły unijne. Fundusz Spójności ma iść na rozwój regionów zapóźnionych a w Polsce idzie głównie na metropolie. Metropolii utworzono 9, wszystkie na zachód od Wisły. Rząd PO więcej daje bogatym regionom niż biednym. Dba przede wszystkim o pracodawców, którzy w roku 2011 zarobili ponad 180 miliardów złotych na czysto. W tym czasie powiększyła się bieda pracowników. 27% polskich dzieci idzie do szkoły bez śniadania (informacja programu Skrzydła). A Bronek K. ogłasza, że w Polsce nikt nie jest głodny. Władza ma dobre samopoczucie i jest zadowolona ze swoich rządów. Im się powodzi.
xomar
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 18 mar 2006, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: A co nasi włodarze zbuduja w miescie za €?

Post autor: xomar »

Ze ścianą wschodnią to jest trochę inaczej. M.in. podlaskie i warmińsko-mazurskie korzystają z dodatkowych środków z Unii. Mazowieckie nie, gdyż Warszawa zawyża średnią. Ale i tak dobre pomysły poparte projektami zawsze są dofinansowane. Zobacz jak się Białystok zmienił przez ostatnie lata. Niebo a ziemia. Stare budynki wyburzone, nowe szerokie ulice i apartamentowce. Przelotówki we wszystkie strony, wiadukty, itp.
tremendes
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 08 gru 2012, 20:53

Re: A co nasi włodarze zbuduja w miescie za €?

Post autor: tremendes »

jak to co wybudują? tez pytanie... sądząc po opcji politycznej nastepną większa inwestycją będzie pomnik częstotliwości R.M.
ODPOWIEDZ