Tania wymiana nagrobka

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
gosia29
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 20 paź 2012, 7:59

Tania wymiana nagrobka

Post autor: gosia29 »

Witam użytkowników mam taką sprawę czy wie ktoś może gdzie można najtaniej wymienić pomnik?chodzi mi o demontaż starego i zamontowanie nowego pojedyńczego nagrobka.W jednej firmie taka usługa to 5tyś trochę dużo...może wie ktoś gdzie można taniej?Z góry dziękuję z odpowiedz Pozdrawiam
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Re: NAGROBEK

Post autor: Akkarin »

chyba będzie ciężko . ale dogadaj się z kimś prywatnie zęby ci to rozebrał zawsze trochę taniej.
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
Harry
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 23 lut 2011, 12:30

Re: Tania wymiana nagrobka

Post autor: Harry »

Polecam Pana Romana Grabowskiego tel. 692-115-484
Awatar użytkownika
unclemike
starszy szeregowy
Posty: 90
Rejestracja: 28 lis 2011, 21:23

Re: Tania wymiana nagrobka

Post autor: unclemike »

Pacyna olszewo-borki
Damn, I'm good:)
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Tania wymiana nagrobka

Post autor: Bolek21 »

Do 5 tysięcy będzie ciężko. W tej cenie na pewno będą Ci oferować pomniki produkcji chińskiej. Ściągane z Chin w kontenerach gotowce. Miałem okazję przyjrzeć się takim. Nie doszlifowane, często elementy nie pasują do siebie. Po kilku latach kolor zanika i matowieje.
Lepiej odczekaj trochę, dozbieraj pieniędzy i zleć pracę profesjonalnej firmie, która zrobi Ci to solidnie. Już nie raz widziałem zapadnięte pomniki (zbyt cienka warstwa betonu pod pomnikiem). W tej cenie raczej nikt nic solidnego Ci nie zrobi, a na pewno nie da gwarancji na elementy jak i samo wykonanie.
Jeżeli zależy Ci na niskich kosztach kup pomnik z granitu z jakiegoś białego kamienia (lastryko i chińczyki omijaj szerokim łukiem). Polecam Brązowy Królewski, Mandariz lub podobne. Czarne są droższe i tylko kolorem się różnią. Uwierz na słowo, że wiem co mówię. ;)
ODPOWIEDZ