Internet w Antoniach

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Domka
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 14 lip 2010, 15:20
Lokalizacja: Antonie

Internet w Antoniach

Post autor: Domka »

Witam :) Może znajdą się tu jakieś osoby mieszkające w Antoniach co mają jakiś internet :wink: Chciałabym właśnie po przeprowadzce założyć internet ale nie mam zielonego pojęcia co może tam działać sensownie i sprawnie :? nie mam tam lini tp wiec kompletnie nie mam pomysłu co tam można mieć :( Pomóżcie :?
agacomplete
starszy kapral
Posty: 180
Rejestracja: 24 paź 2010, 21:26

Re: Internet w Antoniach

Post autor: agacomplete »

internet tylko z orange i do tego router
megatron ss
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 08 cze 2011, 21:23

Re: Internet w Antoniach

Post autor: megatron ss »

Niektórzy tam mają dostęp do kabla TP i posiadają Neostradę ..co oznacza, że na kablu można tam mieć szybkie i stabilne łącze.
O ile nie masz przyłącza, albo TP Ci nowego nie założy to dobrze się jest z kimś z sąsiadów co posiada Neostradę dogadać i korzystać z jednego wspólnie (wifi, kabel - co kto lubi lub akie są odległości od domów).
Jak takiej opcji nie bierzesz pod uwagę to Orange lub Plus powinno zadziałać ale o transferach podobnych do Neostrady raczej zapomnij.
Awatar użytkownika
Tarrou
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 12 cze 2005, 20:04
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Internet w Antoniach

Post autor: Tarrou »

Używam internetu z T-mobile (wcześniej Era) już 3 lata. Chciałam w tym roku wypróbować LTE Plusa, ale działał dużo gorzej niż T-Mobile.
cinek152
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 08 kwie 2007, 10:14

Re: Internet w Antoniach

Post autor: cinek152 »

Zależy jeszcze w którym miejscu w Antoniach ale jest jesczez opcja Stacja-NET
Domka
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 14 lip 2010, 15:20
Lokalizacja: Antonie

Re: Internet w Antoniach

Post autor: Domka »

Cinek152 opcja Stacja-Net odpada bo tam nie działają z tego co widać na ich stronie :( Te wszystkie Plusy, T-mobile i Orange mają jeden wielki minus jak dla mnie .....limity :(Chyba będę musiała pokombinować w Tp... ciekawe jeszcze jak działa Netia i czy w ogóle u nas jest jakiś punkt z Netii? Oj ciężko będzie z tym netem w Antoniach :(
Domka
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 14 lip 2010, 15:20
Lokalizacja: Antonie

Re: Internet w Antoniach

Post autor: Domka »

Agacomplete ja będę mieszkała koło tego domu weselnego Renesans i ja tam nie mam kabelka z tp :) i dlatego szukam już teraz jakiegoś neta ale widzę że będzie ciężko :(
ODPOWIEDZ