WOS zdziwiony

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
agacomplete
starszy kapral
Posty: 180
Rejestracja: 24 paź 2010, 21:26

WOS zdziwiony

Post autor: agacomplete »

:lol: :devil: :* :*
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2013, 12:15 przez agacomplete, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: WOS zdziwiony

Post autor: Qrzysio »

Nie do końca chyba zrozumiałem, ale co ma bycie sfrustrowanym tumanem do wyprzedzania na moście?

Dzisiaj na Orzeszkowej pan na WE wyjechał sobie pod prąd. Mało brakowało do czołówki, ale kierowca chyba w ogóle nie załapał, że coś jest nie tak.

Inny obywatel, dzielnie rozmawiając przez telefon w terenowym aucie, zatrzymał się przed linią wyjeżdżając z ul. Kilińskiego. Wszystko byłoby ok, ale zajęty rozmową Pan nie zauważył zielonego światła.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: WOS zdziwiony

Post autor: skutekk »

zakompleksiony smieszny czlowieczku... po co wytykasz komus bledy jak sam sie nie stosujesz do przepisow. Moge Ci przytoczyc mase podobnych sytuacji ktore wymienil Qrzysio z bardzo roznymi tablicami rej. tylko moje pytanie brzmi... co maja do rzeczy tablice rejestracyjne??? Czy Ty i reszta tych dziwnych osob naprawde uwazacie ze w aucie musi tylko i wylacznie siedziec osoba z regionu z ktorego ma tablice?? Bo nie wierze ze mozna byc tak ograniczonym.
esperoy
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 14 sty 2012, 19:29

Re: WOS zdziwiony

Post autor: esperoy »

Najpierw napisz do jakiej szkoły chodziłeś, kto Cię uczył i jaką ocenę miałeś z języka polskiego?
Największym burakiem jest ten który miał pod górę do szkoły i wypowiadając się publicznie robi błędy ortograficzne, stylistyczne oraz interpunkcyjne.
Oto kilka "kwiatków" z Twojej wypowiedzi:
1. Ostrołenie
2. kilk a
3. padnietych
4. ciągłem się
5. se poleciał
6. do mniasta
7. rzozrzutniku
8. odzczucie
9. ni e

I teraz nasuwa się pytanie, czy większym burakiem jest ten który wyjechał z miasta na peryferie Polonezem, czy może ten kto w jednym zdaniu robi kilka błędów.
Zanim coś napiszesz, radzę zainwestować w słownik języka polskiego, albo nie kompromitować się na forum i popisywać swoim analfabetyzmem.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: WOS zdziwiony

Post autor: elfik »

Usiądź, weź głęboki oddech i napisz to wszystko jeszcze raz, ale w języku polskim.
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: WOS zdziwiony

Post autor: robertdeniro »

Qrzysio pisze:Nie do końca chyba zrozumiałem
Ja też nie rozumiem tego bełkotu, napisanego jakąś wywróconą do góry nogami polszczyzną.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: WOS zdziwiony

Post autor: sKaLpeL »

robertdeniro pisze:
Qrzysio pisze:Nie do końca chyba zrozumiałem
Ja też nie rozumiem tego bełkotu, napisanego jakąś wywróconą do góry nogami polszczyzną.
Ja również się dołączam bo nic nie zrozumiałem

A co do tego typu śmiesznych przypadków to wczoraj tuż przed 9 koleś takim małym dostawczakiem wyjechał spod e.leclerca skręcając w lewo (czyli pod prąd) dopiero dojeżdżając do ronda zorientował się co zrobił... xD :jupi: od strony stayera stała eLka i instruktor pokazywał kursantce co ten doświadczony kierowca zrobił i zaśmiewali się do łez :)
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: WOS zdziwiony

Post autor: skutekk »

Poprostu czlowiek jest tylko czlowiekiem i kazdy ma prawo sie pomylic, przeoczyc, nie zauwazyc. Normalne zjawisko. Zagladajac na ta srone nie moge zrozumiec jak mozna szufladkowac ludzi pod wzgledem liter na tablicy rejestracyjnej. Poprostu to jakas magia ze jesli mam tablice 3 literowa, a wsiade w pozyczone auto co ma 2 literowa tablice to otrzymuje nagle jakis dar z nieba i jestem kims innym? Rownie dobrze ktos moze mieszkac w miescie lub na wsi posiadac auto w leasingu z tablicami z innego regionu polski i co wtedy? Poziom sporu wo - wos, wos - wo, xx- xxx jest jak dla mnie na poziomie przedszkola.
alf 78
kapral
Posty: 142
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: WOS zdziwiony

Post autor: alf 78 »

Zapewne już niebawem przegłosują ustawę i nr rej pozostaną przy aucie ,dopiero taki mistrz kierownicy będzie gryzł kierownicę gdy kupi auto z nr WOS,WMA albo z innego rejonu Polski
zuko
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:42

Re: WOS zdziwiony

Post autor: zuko »

ja tam czytam sobie ten temat (już po pijaku, a dobrze było :D) i nasuwa mi się pytanie - co ja tutaj robię?
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: WOS zdziwiony

Post autor: mondeo »

zuko pisze:ja tam czytam sobie ten temat (już po pijaku, a dobrze było :D) i nasuwa mi się pytanie - co ja tutaj robię?
WOS - to stan umysłu
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: WOS zdziwiony

Post autor: balboa »

Klasyfikowanie kierowcy po literkach na jego tablicy to stan umysłu.
Domka
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 14 lip 2010, 15:20
Lokalizacja: Antonie

Re: WOS zdziwiony

Post autor: Domka »

Hmm śmieszny temat rozmowy :) A jak ja się przeprowadzam poza miasto i też już mam tablice na WOS to co jestem burakiem ze wsi????? Dziwne :)
miriam18
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 19 mar 2012, 7:46

Re: WOS zdziwiony

Post autor: miriam18 »

mondeo pisze:
zuko pisze:ja tam czytam sobie ten temat (już po pijaku, a dobrze było :D) i nasuwa mi się pytanie - co ja tutaj robię?
WOS - to stan umysłu
Jaki mam mieć stan umysłu, jeśli mam trzy auta na takich rejestracjach: WE, WO i WOS? :crazy:
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: WOS zdziwiony

Post autor: malykazio »

miriam18 pisze:Jaki mam mieć stan umysłu, jeśli mam trzy auta na takich rejestracjach: WE, WO i WOS
Wtedy albo nie masz stanu umysłu, albo możesz go sobie wybrać ;)
ODPOWIEDZ