Mieszkania potanieją?Zdrożeją? ;) ankieta ;)

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
stonefree
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 26 paź 2006, 18:31
Lokalizacja: Południowa prowansja ;)

Mieszkania potanieją?Zdrożeją? ;) ankieta ;)

Post autor: stonefree »

Juz zapodane w innym poscie.Co z wypowiedzi waszych znajomych którzy chcą mieszkanie sprzedać?Zdrozeje?Stanieje?Ostatnio mówi sie o wejściu podatku od sprzedaży mieszkan kupionych wcześniej niż przed pięciu laty.Mnie jako potencjalnemu poszukiwaczu mieszkania ręce do ziemi opadają.Krecha na dożywocie i chleb z masłem ;(
_jennifer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:33
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: _jennifer »

prawo nie dziala w stecz. n/c
Różyczka
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2006, 15:49
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Różyczka »

pomijając "w stecz" :shock: .. ... jakie w chwili obecnej są średnie ceny mieszkań w Ostrołęce? może ktoś się orientuje?
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

to wszystko zalezy od tego w jakim miejscu znajduje sie blok z czego jest wykonany, na ktorym pietrze sie miesci itd. w granicach 2000zł za metr. Niektore lokale sa juz nawet cenione po 2500zł za metr, najtaniej chyba beda mieszkania w starszych budownictwach na 3,4 pietrze

a ogolnie to narazie te ceny chyba spadac nie beda, a czy pojda w gore ? nie wiem
stonefree
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 26 paź 2006, 18:31
Lokalizacja: Południowa prowansja ;)

Post autor: stonefree »

Różyczka ostanio mieszkania do 60 m nawet 2650 zł/m
_jenniferJeśli ktos kupił mieszkanko 4 lata temu,albo 4 i 11 miesiecy to zapłaci naszemu kochanemu Państwu,które tak o obywatela dba ,po jego odsprzedaniu 19% podatku."Wiwat rząd,wiwat sej,wiwat wszystki stany"...coś niedokładnie pamiętam :mrgreen:
bigmuta
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 19 maja 2006, 17:54

Post autor: bigmuta »

mieszkania nie potanieja ! :[ :oops: to jest pewne ....
nic sie nie buduje itd...itd.. tylko obiecanki cacanki

co do cen pietro juz bardzo malo ma wplywu na cene max 3 pietro. wiem ze ludzie bez problemu kupuja.. 4 i w gore sie zastanawiaja..
najwiecej ma lokalizacja czyli bliskosc szkol, sklepow, przystankow itd..
ostatnio moi znajomi sprzedawali mieszkania bo wyniesli sie a to do wawy, albo za granice i wszyscy byli z okolic starego szpitala [nie os. jaracza]
czesc z nich miala mieszkania na poznanskiej,korczaka, hanki sawickiej te okolice i smialo brali po 2,6 tysia za metr..atuty: bliskosc do miasta, kilka min do minimala i centrum,do starego szpitala, bloki z nowego budownictwa i nie z plyty tylko z pustaka,spoldzielnie bez kredytow,bloki ubezpieczone,jakis maly lasek w okolicy, blisko do Zbawiciela Swiata, internet itd itd [przytoczylem argumenty ktorymi sie kierowali sprzedajac]
i powiem ze sam sie dziwilem ze tylu bylo chetnych na te mieszkania..!!!
powiem tyle najdluzej sprzedaz trwala 1 miesiac .... a to daje do myslenia ...
Różyczka
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2006, 15:49
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Różyczka »

Dziękuje za info..za kilka tygodni uciekam z miasta "na wieś".. :D i właśnie chcę sprzedać swoje mieszkanko...nie wiem tylko ile mogę żądać za 48 m na Modrzejewskiej i do tego na IVp. (ale tzw.wysoki standard) :roll: gdy dzwonię pod ogłoszenia - ludzie nie chcą zbytnio podawać cen mieszkań...słyszę tylko propozycję,że jak obejrzę lokum to porozmawiamy o cenie :?
ODPOWIEDZ