Pracyszukaczka..

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
mami
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2013, 20:39

Pracyszukaczka..

Post autor: mami »

Witam, właśnie rozstałam się z mężem, miałam dosyć już tych nagminnych kłamstw! Staram się być dzielna i zorganizować godziwe warunki życia dla mojego rocznego bobasa :( Stałam się tym samym aktywną pracyszukaczką.. Moje pytanie: gdzie znajdują się ogłoszenia o pracę? Bo nie uwierzę, że m-o.pl i gazeta to wszystko..tam nie ma nawet jednej oferty pracy dla kobiety poza avonem i mariza.. Przyznajcie się skąd macie swoje etaty? A jeśli macie jakiś cynk na temat pracy będę dozgonnie wdzięczna za udostępnienie kontaktu. (lat 28; lojalna, pracowita, kontaktowa; doświadczenie w pracy biurowej ale również, w gastronomi oraz w sprzedaży )

Pozdrawiam Forumowiczów
Zdeterminowana młoda mama
mama.bobasa@wp.pl
Awatar użytkownika
Evril
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 18 sie 2010, 16:50

Re: Pracyszukaczka..

Post autor: Evril »

Podstawa to pytać, pytać, pytać!!!
Napisać sobie CV i mieć je zawsze pod ręką. Porozmawiać ze znajomymi, może komuś jest potrzebna opiekunka, a przy okazji zajełabyć się swoim maluchem. W Ostrołęce jest ciężko z pracą. Na rynku dziewczyny zarabiają 5zł za godzinę. Marnie, ale w sumie lepsze to niż nic. Musisz się nastawić na trudne czasy, ale jak je przetrwasz to potem powinno być juz lepiej. Powodzenia!
ScYpIoL
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 20 mar 2011, 9:51

Re: Pracyszukaczka..

Post autor: ScYpIoL »

Hm... na głównej stronie było ogłoszenie, że salon PLAY szuka pracownika. Więc jeśli jesteś zainteresowana to śmiało ślij CV ;)
mami
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2013, 20:39

Re: Pracyszukaczka..

Post autor: mami »

Dziękuję za odpowiedzi, zwłaszcza te na emaila, to bardzo budujące, że są jeszcze osoby, które chcą pomóc :) Poszukiwania w trakcie..
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Pracyszukaczka..

Post autor: malykazio »

Skoro masz roczne dziecko to może zaopiekowałabyś się też i cudzym? Zdarza się, że ktoś szuka dobrej i uczciwej opiekunki. Wrzuć swoje ogłoszenie, może pomoże.
ODPOWIEDZ