Stacja Net internet

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
macias
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2013, 14:53

Stacja Net internet

Post autor: macias »

Witam
jeśli ktoś zastanawia się nad ofertą internetu z firmy STACJA NET, niech mocno przemyśli ten krok. Podpisałem umowę z Panem Gocłowskim na internet radiowy w maju, wszystko miało być ok lecz tak się nie stało, internet nie działa pan nie wie chyba o coo chodzi umawiał się ze mną po kolejnym telefonie o nie działającym internecie że przyjedzie sprawdzi i problem rozwiąże ale niestety skończyło się tylko na obiecankach, co ciekawe Pan przestał odbierać telefon, i najfajniejsze w tym wszystkim jest to że po 1,5 miesiąca nie działającego internetu dostałem fakturę w której jest rabat za niedziałającą usługę. Próbowałem się skontaktować z Panem jeszcze kilka razy niestety bez powodzenia. Byłem nawet w siedzibie firmy lecz tam też nie udało się nic ugrać. Jeśli macie możliwość uzyskać dostęp od innego operatora to się nie zastanawiajcie 5 minut NIE POLECAM FIRMY STACJA NET, to chyba na tyle.
pozdrawiam

"baaardzo" zadowolony z niedziałającego internetu
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Stacja Net internet

Post autor: Qrzysio »

Chyba jednak internet działa ;)

A tak serio to nie tylko ty masz problem z tą firmą.
marecki-stacja
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2013, 18:49

Re: Stacja Net internet

Post autor: marecki-stacja »

Witam.

Ja także miałem problemy z tą firmą, dlatego zdecydowanie zmieniłem operatora !
Internet w Stacja-Net często nie działał, a gdy dzwoniłem pan Marek podobnie zapewniał że przywróci dostęp, lecz tylko obiecywał. Nie wiem, czy wynikało to ze złej woli? Czy z braku umiejętności naprawy? Czy z awarii sprzętowych? Nie mam pojęcia, ale co mnie to obchodzi jako klienta ? No powiedzcie co mnie to obchodzi? Pan Marek nie rozumie co robi i co mówi.


ZDECYDOWANIE NIE POLECAM
dalibor
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 20 mar 2013, 12:14

Re: Stacja Net internet

Post autor: dalibor »

Ja mam od nich internet od jakichś 5 lat i nie narzekam, kiedy zdarzyła się awaria sprzętu (WDSu czy WPSu, nie wiem jak się ów sprzęt zwie) zadzwoniłem i typ był u mnie w 10 minut, zrobił co trzeba i się zawinął, bez żadnych kosztów z mojej strony. A tak z ciekawości - macias? dostałeś rabat na usługę, czy fakturę na 0 złotych?
skoczek004
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 12 gru 2009, 23:51
Lokalizacja: Gdańsk / Ławy

Re: Stacja Net internet

Post autor: skoczek004 »

Ja mam 3 mega radiowego neta, Często go nie ma i ping jest strasznie wysoki (ok 350). Ciężko się z tego korzysta, ale co zrobić gdy dostępny jest tylko ten internet... ?
Koneserka
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:34

Re: Stacja Net internet

Post autor: Koneserka »

To ta firma jeszcze istnieje? Słyszałam, że mają od groma zadłużonych i kupę spraw sądowych. Do tego doprowadziła zapewne polityka firmy. Ale to tylko moje przypuszczenia.
Awatar użytkownika
Stacja-NET
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23

Re: Stacja Net internet

Post autor: Stacja-NET »

Odnośnie autora wątku Pan Maciej rozwiązał z nami umowę w VIII 2013. Podpisał ponownie w II.2014 i do dnia dzisiejszego korzysta w naszych usług.

Koneserka, firma ma się bardzo dobrze mamy otwarty drugi oddział firmy w Ostrowi Mazowieckiej.

Pozdrawiam
INTERNET światłowodowy, TELEWIZJA -> Stacja-NET.pl
ODPOWIEDZ