Obiecane fontanny dla ochłody przy kupcu

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
bartosz2163
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 31 paź 2010, 10:50

Obiecane fontanny dla ochłody przy kupcu

Post autor: bartosz2163 »

Ja bym chciał zapytać się gdzie są fontanny ,które obiecał nam Pan Szanowny Prezydent kilkanaście miesiecy temu .Miały one być pod sceną przy kupcu i służyć do ochłodzenia w najgorętsze upały.Upały za nami,upały przed nami a fontann nie ma..
bartosz2163
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 31 paź 2010, 10:50

Re: Obiecane fontanny dla ochłody przy kupcu

Post autor: bartosz2163 »

to już rutyna jak zwykle brak pieniędzy ... oke,dzieki za info
esperoy
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 14 sty 2012, 19:29

Re: Obiecane fontanny dla ochłody przy kupcu

Post autor: esperoy »

To się właśnie nazywa "kiełbasa wyborcza". Naobiecywać i naopowiadać bajek naiwnym wyborcom aby uwierzyli słowom "obiecywacza" i polecieli głosować na niego.
Kolejną bajką którą zafundował ostrołęczanom jaśnie nam panujący prezio to obietnica utworzenia przez U.M. zakładu pracy chronionej mającego docelowo zatrudnić około 90 osób. I co? Trwa to już trzy lata, a w/w zakładu nie ma!
Ciekawe jakie bzdury będą opowiadać przed kolejnymi wyborami ???
Koneserka
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:34

Re: Obiecane fontanny dla ochłody przy kupcu

Post autor: Koneserka »

Nie chcę być złośliwa, ale jak można się ochłodzić dzięki fontannie? Nie wyobrażam sobie myć twarzy wodą, gdzie zdarzyła się np. wcześniej kąpiel ... psa.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Obiecane fontanny dla ochłody przy kupcu

Post autor: malykazio »

Koneserka pisze:Nie chcę być złośliwa, ale jak można się ochłodzić dzięki fontannie? Nie wyobrażam sobie myć twarzy wodą, gdzie zdarzyła się np. wcześniej kąpiel ... psa.
Tak samo jak dzięki rzece czy w jeziorze. Z całą pewnością tam znajdziesz więcej różnych niespodzianek, o których byś nawet nie pomyślała.
Koneserka
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:34

Re: Obiecane fontanny dla ochłody przy kupcu

Post autor: Koneserka »

O wiele bardziej wolałabym punkty, w których można byłoby zaczerpnąć zimnej wody, tak, jak przy małym ryneczku, od strony ZSZ nr 1, przy parkingu.
ODPOWIEDZ