Terror w szkołach!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

pamiętam gim nr.... jak wywalaliśmy śmietniki, kwiatki i ławki na dziedziniec, albo strzelalismy z korkowca do samochodów dyrki... :D
Petardy też pamiętam, albo jak sr.ało się na deskę i była polewa ze sprzątaczek jak to sprzątały i płakały :D a szkoła średnia to już inna bajka...
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

A wiecie jakby wygladał kaczyński w spodniach giertycha?Przez rozporek...hahahhah pzdr
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

Donald Tusk po śmierci trafił do nieba. U bram niebios spotyka św. Piotra, który go oprowadza po niebie. Tuska bardzo zaciekawiły
zegary rozmieszczone w ogromnej ilości po całym niebie. Pyta się więc św. Piotra:
-Co to są za zegary i czemu wskazują różne godziny
-Widzisz Donaldzie - odpowiada św. Piotr - Każdy człowiek ma taki zegar, którego wskazówki przesuwają się do przodu z każdym
kłamstwem. Z chwilą urodzin zegar każdego człowieka wskazuje godzinę 12. Widzisz tu na przykład jest zegar Matki Teresy, który
wciąż wskazuje godzinę 12.
-A gdzie są zegary Kaczyńskich?
-Ich zegary robią za wentylatory w holu głównym....! :twisted: :twisted:
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Post autor: MarianZjeziura »

Horvat pisze:albo jak sr.ało się na deskę i była polewa ze sprzątaczek jak to sprzątały i płakały :D
rzeczywiście jest sie z czego polewać, chyba ze swojej głupoty ale los jest zawrotny (sam byłem światkiem wielu takich zdażeń) i pewnie wielu z was wyląduje na tzw.szmacie i bedziecie takie kible sprzatać.
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

MarianZjeziura pisze:
Horvat pisze:albo jak sr.ało się na deskę i była polewa ze sprzątaczek jak to sprzątały i płakały :D
rzeczywiście jest sie z czego polewać, chyba ze swojej głupoty ale los jest zawrotny (sam byłem światkiem wielu takich zdażeń) i pewnie wielu z was wyląduje na tzw.szmacie i bedziecie takie kible sprzatać.
widzę, że masz przykre wspomnienia... pewnie usiadłeś na taką deskę :lol:
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

A kto powiedział że katolicy to miłe stworzonka ? :twisted:
Raczej jest odwrotnie...
@horvat-naprawdę masz się czym popisać, gratuluje. Tylko nie wiem jeszcze czego.
Lepiej być nie może...
kwiatek123456
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 maja 2006, 15:45

Post autor: kwiatek123456 »

w ostrołęckich gmnazjach dzieja sie rożne rzeczy czasem naprawde az przerazające, ale sa i takie które sa bardzo nagięte przez nauczycieli na niekozysc uczniów(niestety jest to smutna prawda)W gimnazjum do którego chodzilam podobno uczniowie ,,teroryzowali" nauczycielkę i ta sprawe nagłośniono, przyjechała ekipa z telwizji TVNi sie zaczelo... nie to ze usprawiedliwiam tych podobno odpowiedzialnych uczniów ale sie z większością nie zgadzam. Ona tez mnie uczyla wiec wiem jaki ma stosunek do uczniow i jak sie do nich odnosila.Przez nia maja tylko kłopoty
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Nieważne w co/kogo wierzysz, czy w allaha, rydzyka, giertycha,...tu wstaw swojego boga... ważne jakim człowiekiem jesteś tu i teraz.
To że ateiści trafią czy nie do nieba to już nie nam osądzać :wink:
Miliardy ludzi próbowało odpowiedzieć na to pytanie i co?
Punkt wyjścia...
Prosta sprawa nie rób drugiemu co tobie nie miłe.

Co do nauczycieli i uczniów to ja tu widzę konflikt pokoleń.
Młodsi mają mocną gębe a nauczyciele starej szkoły nie potrafią sobie z tym poradzić. Nie ma już takiego 'zgrania' jak kiedyś i kultury.(choć to też nie jest reguła bo i młodsi belfrzy też się gubią czasem)
Jak pytam się moją matkę jak wyglądała szkoła za jej czasów to tak jakbym słuchał opowieści o ufo.
Lepiej być nie może...
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Niektórzy nauczyciele potrafią zdobyć autorytet a inni nie... to już od nich zależy... nie zawsze jest wszystkiemu winny uczeń... to od nauczyciela zależy na co pozwala... i nie mówię tu też o jakimś terrorze ze strony nauczyciele... poprostu - niektórzy nauczyciele potrafią zdobić szacunek albo przyjazn ucznia... innni nie...
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

MatMax pisze:Niektórzy nauczyciele potrafią zdobyć autorytet a inni nie...
To prawda co mówisz. Ale należy pamiętać że to MY przychodzimy się uczyć do szkoły od nauczycieli, nieważne kimkolwiek by on/ona nie był(a).
Jeśli jakiś nauczyciel naprawdę fixuje to zmienić ale też nie bez przesady(z nauczycielami raczej nie wygrasz a opinia pociągnie się za tobą do matury...)
Lepiej być nie może...
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Post autor: aj_em22 »

retsam pisze:Nieważne w co/kogo wierzysz, czy w allaha, rydzyka, giertycha,...tu wstaw swojego boga... ważne jakim człowiekiem jesteś tu i teraz.
To że ateiści trafią czy nie do nieba to już nie nam osądzać :wink:
Miliardy ludzi próbowało odpowiedzieć na to pytanie i co?
Punkt wyjścia...
Prosta sprawa nie rób drugiemu co tobie nie miłe.

Co do nauczycieli i uczniów to ja tu widzę konflikt pokoleń.
Młodsi mają mocną gębe a nauczyciele starej szkoły nie potrafią sobie z tym poradzić. Nie ma już takiego 'zgrania' jak kiedyś i kultury.(choć to też nie jest reguła bo i młodsi belfrzy też się gubią czasem)
Jak pytam się moją matkę jak wyglądała szkoła za jej czasów to tak jakbym słuchał opowieści o ufo.
kwestia charakteru i kultury osobistej uczniow a takze podejscia do sprawy nauczycieli... u mnie w szkole 40 letni faceci nie potrafia sie zachowac, tak samo jest z np. gimnazjalistami - jeden jest spokojny i chce sie czegos nauczyc , a inny przychodzi do szkoly towarzysko... do tego dochodzi kwestia dobrego smaku, wyczucia i dobrego wychowania...
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Post autor: aj_em22 »

slyszalam ze totalna patologia jest w szkole na wojtkach... moja siostra cioteczna chodzi tam do gim.. jak mi zaczela opowiadac to pomyslalam ze powinna zmieic szkole, bo strach...
Awatar użytkownika
DarkButerfly=)
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 18 mar 2007, 1:22
Lokalizacja: Ze SzpitalaxD

Post autor: DarkButerfly=) »

pufty pisze:a w moim gim. było czasami smiesznie np. wsadzona petarda rozwalała cały sedes i ogolnie to wc było totalnie zalane...albo siedząc na dziedzincu wypadlo przez okno ze dwie ławki i z cztery doniczki...pewnie kazdy wiem o jakie gim.mi chodzi... ale za duzo by pisac o tej szkole... :twisted:
a i moim zdanie terror w szkole był jest i bedzie...!
i czasem nawet jest porzebny :wink:
W Sp1 wybuchł kibel<haha> to było w tamtym rokuxD Ale była z tego sypaxD ofc, wiadomo chyba kto to zrobiłxD Dobra, nie będe ich ujawniaćxD
Nie teraz tak na poważnie. Przesadzają z tymi 'pobiciami, zastraszaniami...' bla bla bla. Zdarzy sie jakaś hisotoria taka raz na pół roku i już z młodzieży robią 'bandytów' i nie tylko...
Pomysł wrócenia 8 klas? Stanowczo nie...
(L) FanS!xD
(L) ChooliganS!
MZKS Narew Oł Jea!
ODPOWIEDZ