Uważajcie na meble z Dylewa

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
sasanka1
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:13

Uważajcie na meble z Dylewa

Post autor: sasanka1 »

Ja niestety nie posłuchałam się znajomych którzy mi odradzali tam zakup i mam za swoje

Na frontach szafek są wypukłości - za szybko położone lakiery swoje zrobiły - zareklamowałam front miał przyjść po dwóch tygodniach przyszedł po 4 tygodniach a to producent a póżniej pracownik sklepu zapomniał o mnie masakra

teraz reklamowałam kolejne fronty producent był u mnie pod koniec kwietnia obiecał zabrać front na początku maja i niestety nie zabrał po moich upomnieniach przyjechali na początku lipca dziś dzwonię po front bo 2 tygodnie już mineło a Pani i bezczelny producent twierdzi ze mam czekać jeszcze 2 tygodnie - ręce opadają

Szafki krzywo przymocowane wysuwają się same - kupiłam poprostu szmelc za 6 tys .

oczywiście o fv też musiałam się upomnieć i Pani przysłała z zaniżoną kwotą więc jak widać kręci z podatkami również

NIE CHCECIE MIEĆ KŁOPOTÓW OMIJAJCIE TEN SKLEP Z DALEKA
26aqua
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 18 maja 2010, 20:12

Re: Uważajcie na meble z DYLEWA

Post autor: 26aqua »

Ostatnie zakupy robiłem u nich wprawdzie już jakiś czas temu ale doradzić mogę tylko dokładne obejrzenie mebli przed zakupem, przed przywiezieniem i odbiorem w domu.u mnie nie było problemu, a o problemach z faktura słyszę pierwszy raz. w opinii mojej i moich znajomych meble z Dylewa miały i mają dobrą opinię
Awatar użytkownika
Evril
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 18 sie 2010, 16:50

Re: Uważajcie na meble z DYLEWA

Post autor: Evril »

Ja też nie mam zastrzeżeń do salonu w Dylewie. Więc nie wiem co ztym ostrzeżeniem. Może po prostu trafiłaś na takie meble. Czaserm już tak jest, że od fabryki idzie wadliwy towar. Sklep tak naprawdę nie ma wpływu na to. Jedynie może zabiegać o wymianę, naprawę itd.
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: Uważajcie na meble z DYLEWA

Post autor: Laura »

Ja też miałam problem z tym sklepem. Kupiłam sofę. Chciałam ją zareklamować, ponieważ nie dało się jej złożyć. Miała dziury tam gdzie nie powinna. Od właścicielki usłyszałam, że nie mogę jej zareklamować, ponieważ jest to produkt w przecenie z gazetki. Do sprawy wkroczył rzecznik praw konsumenta, sofę mi wymieniono. Ja dalej robię tam zakupy i więcej problemów nie miałam.
Fajrant
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 29 maja 2010, 18:38

Re: Uważajcie na meble z Dylewa

Post autor: Fajrant »

Osobiście problemów nie mam.
Ale sąsiedzi mieli.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Uważajcie na meble z Dylewa

Post autor: gutek »

sasanka1 pisze:Szafki krzywo przymocowane wysuwają się same - kupiłam poprostu szmelc za 6 tys .
Najlepszy tekst jaki przeczytałem..... :lol:
Zamówiłem u nich meble kuchenne BRW i bez uwag...... :mrgreen:
ODPOWIEDZ