Mundurki w każdej szkole!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

Dochodze do wniosku ze mundurki przeszkadzaja uczniom, ktorzy po prostu lubia szpanowac ubraniami i uczennicami pkazujacymi gole pepki przez co potem maja przeziebione nerki. Skoro tak gonicie za kultura zachodu to wiedzcie, ze tam w szkolach wystepuje mundur lub garnitur. Chodza w nich wszyscy i sa very happy. Poomoze to Zreszta spytajcie sie rodzicow, bo sami chodzili w mundurkach jakie sa tego plusy. Szkola nie jest rewia mody i powinna byc w niej dyscyplina, dziki temu mlodziezy malwiej jest w przyszlosci. Sami widzicie co dalo rozprezenie w edukacji-rozne choroby na dys, ktorych dawniej nikt nie mial i wszyscy pisali ladnie i bez bledow i uciekanie sie od sluzby wojskowej.
@matmax
Jakbyl bys dobrze poinformowany to bys wiedzial ze lekce bylyby dluzsze, ale tak samo przerwy, czas spedzany dziennie w szkole bylby zredukowany przez zajecia w sobote.
Widze ze ci, ktorzy najbardziej naskakuja na Premiera nie maja pojecia o tym co on zamierza i jakie maja byc tego skutki. Zreszta zly zawsze bedzie sie uciekal od dyscypliny i kary. Nie myslcie ze jestem jakims tam kujonej co daje sie ciagac za jezyk, bo sam tez lubie cos odwalic, ale palenie w szkole i to co stalo sie w Gdansku to imo przesada i trzeba to ukrocic. Skad mozecie mowic ze mundurki sa zle skoro jestem pewnien, ze nigdy nie byliscie w takowym mundurku. xDDDDDD
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

MatMax pisze:A mi sie o uszy obił taki genialny pomysł ministra - lekcje w sobotę i zamiast 45 to 60 min !! Ktośtam z moich znajomych o tym wspominał... mam nadzieje ze to zart był...
Dobrze słyszałeś tak ma być.....
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Post autor: aj_em22 »

jestem ZA ! szkola to nie rewia mody, nikt nie musi ogladac majtek spod kusych spodniczek gimnazjalistek, tak jak nikt nie musi ogladac ich pępkow i dekoltow do pasa... moje zdanie..

[ Dodano: 10:57, 16.11.2006 ]
dodam moje zdanie raz jeszcze: mundurki nie musza wcale ozn spodniczek i bialych kolnierzykow po marynarka, moze to byc po prostu bluza z emblematem szloly i zwykle spodnie do tego trampki i po bolu... :) mnie osobiscie podobaja sie takie szkoly, przynajmniej nie widac podzialow na biednych i bogatych, kazdy6 wyglada tak samo i nie ma nasmiewania ze ten nie ma housa, rbk czy innej firmy na sobie i moze by tak bogate panienki przestaly cwaniakowac , to samo dotyczy chlopakow. I przede wszystkim nie byloby tej presji biednieszych dzieci i rodzicow zeby doscignac w jakims stopniu tych co maja kase...
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Post autor: MarianZjeziura »

DziQ pisze:
MatMax pisze:A mi sie o uszy obił taki genialny pomysł ministra - lekcje w sobotę i zamiast 45 to 60 min !! Ktośtam z moich znajomych o tym wspominał... mam nadzieje ze to zart był...
Dobrze słyszałeś tak ma być.....

ja nic o tym nie słyszałem, skąd macie takie informacje??? wiecie coś wiecej?????
Awatar użytkownika
rOsA
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 01 lis 2006, 19:36
Lokalizacja: O-ka

Post autor: rOsA »

aconiewolno pisze: Ty się zastanów baranie, przecież chyba do tej szkoły musi się jakoś dostać, wiec chyba logiczne, że ktoś go zobaczy?
No jasne że go zobaczą kutasi ryjku, jak będzie zaginał do szkoły w fantastycznym mundurku z bananem na mordzie. :D

W Anglii jakoś wszyscy zaginają do szkoły w mundurkach i najwidoczniej im to nie przeszkadza.
I wiesz co różowy chłopcze nie wygląda to najgorzej.
Pozdro dla Ciebie patałachu.
8)
bo...
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

solówka! :lol:
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Pytanie do tych co popierają pomysł... ile takich mundurków trzeba będzie mieć ?? Mi sie zdaje ze jeden to za mało... i w większości szkół obowiązuje zmiana butów i nie spotkałem sie nigdy z jakimś śmianiem sie z kogoś za to że niema firmowych ciuchów... Ja jestem PRZECIW!! I jeszcze jedno... moim zdaniem ludzie których to nie dotyczy nie powinni sie wypowiadać :!: Tak jak ktoś już wcześniej pisał... nikt nie powinien narzucać nam jak mamy sie ubierać!!
ODPOWIEDZ