Wybory samorządowe - porażka czy sukces?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
antorf
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2006, 15:23

Wybory samorządowe - porażka czy sukces?

Post autor: antorf »

mamy już skład rady miasta i....znowu nic się nie zmieniło. Te same gadające głowy, które co jakis czas wymieniają się stołkami, kolesie z róznych firm, "pomocni tylko dla siebie i własnych kieszeni. Liczyłem na zmiany, ale jak zwykle rozczarowałem się. A gdzie Ci młodzi, co tak aktywnie chcieli cos zmieniać? Powiem wam gdzie-zostali zjedzeni przez wieloletnią nomenklaturę ostrołęcką, którzy jak beton zasiedli w ratuszu i ani myslą o zmianach!
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

Też liczyłem na duże zmiany, ale ................. jak zwykle o wszystkim decyduja ludzie .... starzy dla których wyraz NOWOŚĆ jest gwoździem do trumny. Cóż ...... dalej pozostanie ...... marazm i emigracja za lepszym chlebem, gdyż nie widać tutaj (czyt. w Ostrołęce) perspektyw do życia. Jednym słowem...... Ostrołeka to miasto emerytów, którzy mają jako taki dochód i ........ klepią biedę z rodziną. Może młodszy Prezydent coś odmieni, ale oceniajac jego charakter (jest bardzo spolegliwy i boi sie wychylić) nie bardzo widzę, że coś się odmieni. A starszy Prezydent........... cóż też niewiele ma do zaoferowania a mając zapyziałych doradców, też niewiele zdziała. Za cztery lata Ostrołęka z miasta 60-cio tysiecznego pozostanie miastem 15-to tysięcznym, oby moje wyrocznie się nie spełniły.
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Jeżeli Kotowski wygra w II turze, to z dwojga złego i tak na pewno będzie to lepsza prezydentura niż Załuski.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

porażka czy sukces ? tego nie da sie teraz powiedziec, mozna to stwierdzic po jakims czasie sprawowania tych stolkow przez ludzi ktorych "wybralismy"

ja osobiscie liczylem ze w II turze bedzie duza walka miedzy Kotowskim a Kanią i tutaj sie zdziwilem ze jednak nie Kania a Załuska
tomm
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2006, 18:23

Post autor: tomm »

Dla mnie wyniki wyborów są porazką:( Nie wiem kto głosował na tego nauczyciela (Załuska), ale chyba nie zauwazył braku jakichkolwiek zmian w poprzedniej kadencji:/ Drugi, Kotowski-ech....pewnie perspektywa aquaparku spowodowała taki wysyp głosów oddanych na niego:)))) A zresztą co mnie to obchodzi i tak większość czasu spędzam poza Oką.
modliszka84
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2006, 10:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: modliszka84 »

Ciekawa jestem jak sie Kania czuje, biedaczek tak się starał o fotelik prezydenta a tu Załuska nawet go wyprzedził, tak oczarniał Kotowskiego... a jednak Kotowski okazał się lepszy... dobrego produktu nie trzeba reklamować, każdy o tym wie, moze poprostu komuś zabardzo zalezało na foteliku
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

modliszka84 pisze:tak oczarniał Kotowskiego
podaj przykład - ciekaw jestem...
Awatar użytkownika
pawelek7
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 26 maja 2006, 17:48
Lokalizacja: z Białych Bloków

Post autor: pawelek7 »

na Załuskie głosowli ludzie z byłego ukladu trzeba być głupcem żeby jeszcze raz wybrać kandydata bez obrazy dla tych osób którzy na niego głosowali ale ja osobiście w drugiej turze polecam Kotowskiego bo kazdy chyba bedzie lepszy i bardziej reprezenttywny dal naszego kochanego miasta Ostrołęki :arrow:
'p'
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

jest oczywiście bardzo dobrze, to nie jest porażka, ale duży sukces
ostrołęczanie nie dają już się nabierać na plakaty i wielkie reklamy
Maciej Kleczkowski pewnie znowu stanie się właściciele serwisu moja-ostroleka i przez całe 4 następne lata będzie żył nadzieją, że coś się da zmienić przez kilka słów tu zamieszczonych

Kania okazał się słabiutkim politykiem, ale trzeba mu przyznać, że zrobił wszystko, aby ludzie zwrócili na niego uwagę, niestety bezskutecznie

to dobrze, że PiS zdobył tyle miejsc w radzie, mają szanse zmienić nasze miasto i o to właśnie chodzi
życzę, aby za 4 lata Pan Janusz Kotowskie i jeszcze kilku z tego obozu świętowali duuuże zwycięstwo (np. 80% ;)

a Qrzysia jak zwykle pozdrawiam i nadal czekam na informacje kto jest właścicielem tego serwisu (pytanie na zasadzie: kto jest twoim idolem i dlaczego Lenin)
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

modliszka84 pisze:Ciekawa jestem jak sie Kania czuje, biedaczek tak się starał o fotelik prezydenta ...............
Kania przegrał na własne życzenie, chociażby nachalna reklama na tej stronie............. co otwarcie artykułu to już japa Kani...... wrrrrrr......
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

I bardzo dobrze ze wygral Kotowski. Na pewno bedzie lepiej niz za czasow Zaluski, przynajmniej mam taka nadzieje. Kania za to nawydawal pieniedzy na swoja kampanie. Jego twarz wisiala wszedzie. Gdzie nie spojrzales to KANIA. Widocznie ludzie mieli juz dosyc jego widoku i specjalnie na niego nie zaglosowali :] Mysle ze jak on by zostal prezydentem to tez za wiele by nie zrobil. Jak dla mnie to wyglada na cwaniaczka, ktoremu nie za dobrze idzie interes i pcha sie do polityki...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Kotowski jeszcze nie wygrał. Mam nadzieję, że ludzie pójdą do wyborów w II turze, bo może być tak jak 4 lata temu, gdy wszyscy myśleli, ze Czartoryski i tak wygra...
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Druga tura to tylko formalnosc... i dlatego pisze ze wygral.
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

Dobrze Ci tak Kania!!!! Heheheeee, mam nadzieje, że państwo mu nie zwróci za kampanie wyborczą :D
Rycerz_Ni
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 13:48

Post autor: Rycerz_Ni »

Mnie tam wyniki specjalnie nie zaskoczyły. wiedziałem ze jesteśmy ścianą wschodnią a im dalej na wschód tym mniejsza świadomość ludzi. U nas PiS i temu podobne populistyczne partie będzie miał zawsze duże poparcie. W sumie Kotowski to też nauczyciel tylko że katecheta:). Mniej więcej za pół roku się wyprowadzam więc bez żalu będę żegnał rządzącą ekipę. Powiem szczerze że dusi mnie ten ucisk umysłowy naszych mieszkańców i ich katolicka zawziętość w pejoratywnym znaczeniu. Ale jak wybiorą tak będą mieli. Pozdrawiam wszystkich wyborców. I apeluje mniej wiary a więcej rozumu:)
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

to się znalazł.. ZNAWCA phi.
antorf
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2006, 15:23

Post autor: antorf »

szczera prawda Rycerzu. Religia to opium dla mas stąd to ogłupienie w narodzie i... PIS na czele. Wstyd mi bo cały świat na nas patrzy i dziwi się, śmieje się ale i zastanawia nad chorobą tegoż narodu, co dokonuje takich wyborów. A Ostrołęka?-Ostrołeka jak była zaściankiem tak nim będzie-z takim składem rady nie liczmy na zmiany.
Awatar użytkownika
Wolnosc88
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 09 lut 2006, 16:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wolnosc88 »

Janusz Kotowski, to kompetentny człowiek, który może dużo pomóc Ostrołęce. Jeśli już bedzie II tura, a bedzie, to mam wielką nadzieję, że to właśnie Pan Kotowski wygra. Jesli chodzi o Załuskę, to zupełnie nie wiem jak dostał sie do II tury i czemu aż 18% (około) na Niego głosowało...Nie ważne, niech wygra lepszy, tzn. Janusz Kotowski :))
grey3
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 12 lip 2006, 17:43
Lokalizacja: O-ka / W-wa

Post autor: grey3 »

Rycerz_Ni pisze:Mnie tam wyniki specjalnie nie zaskoczyły. wiedziałem ze jesteśmy ścianą wschodnią a im dalej na wschód tym mniejsza świadomość ludzi. U nas PiS i temu podobne populistyczne partie będzie miał zawsze duże poparcie. W sumie Kotowski to też nauczyciel tylko że katecheta:). Mniej więcej za pół roku się wyprowadzam więc bez żalu będę żegnał rządzącą ekipę. Powiem szczerze że dusi mnie ten ucisk umysłowy naszych mieszkańców i ich katolicka zawziętość w pejoratywnym znaczeniu. Ale jak wybiorą tak będą mieli. Pozdrawiam wszystkich wyborców. I apeluje mniej wiary a więcej rozumu:)
Prawde mówisz. Szkoda tylko że ludzie boją się czegoś nowego, nie populistycznego (PO albo np. Kowalczyk). Szkoda.
Chociaz - mooooze Kotowski okaze sie dobrym prezydentem, bedzie mial za soba rzadzaca partie, moze to cos da. (oby jak najkrocej swoja droga).
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: BikeRider »

Dokładnie, najlepszym kandydatem na stanowisko prezydenta naszego miasta jest Janusz Kotowski. Obecny prezydent mimo, że mieszka na Centrum nic nie uczynił dla osiedla nie mówiąc już o całym mieście. Przekonaliśmy na co stać Pana Załuskę, może Pan Kotowski okaże się lepszym prezydentem od poprzednika...:)
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
tomm
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2006, 18:23

Post autor: tomm »

E tam...w Ostrołęce potrzebny był prezydent z jakąś sensowną myslą , a nie oklepanymi gadkami. Proszę, żeby miastem rządził katacheta. Życze powodzenia mieszkańcom, chociaż skoro miał takie poparcie, to to miasto ma sporo fanatyków i potencjalnych męczenników. Powodzenia. Żeby ciągle ,uparcie głosować na PiS, mimo tego, że ta partia ciągle sie błaźni...
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Post autor: Miś 2 »

Jak Kociniak wygra wybory to będzie kaolicja PiS -PO. tak sobie wymyślił Kania .przez Sidorzaka , który biega po mieście rozsyła info o ewentualnej koalicji w zamian za viceprezydenturę dla Kani oczywiście :lol: :lol: :lol:

[ Dodano: 10:06, 16.11.2006 ]
Michał masz sporo racji , Kociniak ma prezydenturę w kieszeni chociaż uważam , że zupełnie nie nadaje się na Prezydenta Ostrołęki . Jak ktoś chce się bawić w politykę to musi mięć TO coś czyli charyzmę i mówiąc po chłopsku JAJA . Kociniak zostanie prezydentem tylko dlatego że jest kolęgą Czartoryskiego i tylko dzięki niemu zaistniał . Cieka we jak długo Ostrołęka bedzie rządzona przez byłych nauczycieli?

[ Dodano: 10:15, 16.11.2006 ]
Wiadomość z ostatniej chwili Arek chce zostać marszałkiem Sejmiku :D
ODPOWIEDZ