Piosenka dla Andrzeja Kowalczyka

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Piosenka dla Andrzeja Kowalczyka

Post autor: Miś 2 »

Nie płacz Andrzej bo tu miejsca brak
na twe męskie łzy
po ulicach hula wiatr
wsród zaklejonych szyb
patrz wyborcy prawdy sens
roztwonili w grach
o przegranej wiadomości płyną w świat

Andrzej: Żegnam was już wiem
nie załatwię wszystkich pilnych spraw
idę sam właśnie tam, gdzie czekają mnie
Tam przyjaciół kilku mam od lat,
dla nich zawsze śpiewam dla nich gram
jeszcze raz żegnam was nie spotkamy się...

Proza życia to przyjaźni kat
pęka cienka nić
Większy biznes nowy merc
oto marzeń szczyt
hej koledzy z SLD obrastacie w tłuszcz
już was w swoje szpony dopadł szmal
zdrada płynie z ust.

Andrzej: Żegnam was już wiem
nie załatwię wszystkich pilnych spraw
idę sam właśnie tam, gdzie czekają mnie
Tam przyjaciół kilku mam od lat,
dla nich zawsze śpiewam dla nich gram
jeszcze raz żegnam was nie spotkamy się...
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

pięknie. brawo !
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

:lol:
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

gazeta współczesna

Post autor: Miś 2 »

Rozczarowanie przegranych widać było na ich twarzach najbardziej w nocy z niedzieli na poniedziałek, kiedy do sztabów wyborczych zaczęły napływać pierwsze nieoficjalne wyniki.
Sztab Andrzeja Kowalczyka i jego Ruchu Społecznego „Koalicja Rozwoju Ostrołęki” zebrał się w restauracji „Zabytkowa”. Już około północy było jasne, że kandydat na prezydenta nie ma szans na drugą rundę – uzyska wynik w granicach 10 proc. Czy wprowadzi kogoś do rady? To też stało wówczas pod dużym znakiem zapytania. (KRO ma ostatecznie dwóch radnych – przyp. red.).
– Czuję rozczarowanie, ale bardziej jeszcze niesmak – komentował na gorąco Andrzej Kowalczyk – Zwłaszcza, że gra była nieczysta. Jeszcze dziś widziałem starsze panie, którym pod kościołami wręczano karteczki z nazwiskiem jednego z kandydatów. Nie mam żadnych dowodów, ale znów mówiło się o kupowaniu głosów...
Dwa dni po wyborach niedoszły prezydent był już w dużo lepszym nastroju.
Prawie 1,8 tys. głosów to nie jest zły wynik. Zwłaszcza, że wcześniej nie działałem w polityce. No, ale skoro okazało się, że to za mało, wycofuję się. Niech w politykę bawią się ci, którzy z niej żyją – mówi. :shock:
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

o co Ci chodzi, po co to wklejasz ?
kejn
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 paź 2005, 23:09

Post autor: kejn »

Mis, jestes pleban przeznaczony do utylizacji
nieznajoma888
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2006, 10:39
Lokalizacja: Niewazne

Post autor: nieznajoma888 »

Powiem tyle ze Pan Andrzej Kowalczyk ma racje gra była nie czysta poniewaz wiem cosi o tym mam na dzieje ze nie dlugo to wyjawnia kto za tym stal i kto placil za glosyludziom ale kazdy wie o kogo chodzi jak niee to i tak nie ujawnie nazwisk wiem i to z bardzo dobrego zrodla.Bardzo bym chciala to ujawnic ale nie stety nie moge bo pewnie bym zrobila skandal ale napewno juz nie dlugo wyjdzie to najaw. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

nieznajoma888 przeczytaj sama co napisałaś, bo chyba sama nie wiesz co mówisz.
andzia21
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 05 paź 2006, 7:57
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: andzia21 »

BRAVO BRAVO I JESZCZE RAZ BRAVO MIŚ2!!!!!!!!!!!!!!!!! A KTO Z WAS WIE CZY KOWALCZEK GRAŁ UCZCIWIE? JEŚLI KTOŚ ZNA KOWALCZYAKA TO NA PEWNO NIE ODDAŁBY NA NIEGO GŁOSU...A W OSTROŁĘCE ZNAJĄ GO PRAWIE WSZYSCY...I DLATEGO NA SZCZĘŚCIE NIE ZOSTAŁ PREZYDENTEM... :lol:
nieznajoma888
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2006, 10:39
Lokalizacja: Niewazne

Post autor: nieznajoma888 »

Wiem co pisze bo to co napisalam to jest prawda gdybym mogla to bym ujawniła nazwiska nie długo sie okaze czy naprawde nie wiem co mowie i pisze.Wszystko sie juz potwierdza mam naprawde bardzo dobre zrodla.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

nieznajoma888 pisze:gdybym mogla to bym ujawniła
Czemu nie możesz? Powinnaś jak każdy porządny obywatel iść na policję i zgłosić taki fakt. Przecież żyjemy (podobno) w Państwie prawa i trzeba jak najbardziej walczyć z tego typu zdarzeniami.

A skoro piszesz, że wiesz, ale nie powiesz, to po co w ogóle taka gadka?
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

wiem, ale nie powiem... normalnie jakbym "WIADOMOŚCI" oglądał...
Takich dwóch niewysokich w tym jest dobrych - oni coś wiedzą i już niedługo przewrócą świat do góry nogami - takie debilne gadanie...nie che się słuchać:/
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
szajbus
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 gru 2005, 17:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: szajbus »

Ex Hoppler pisze:wiem, ale nie powiem... normalnie jakbym "WIADOMOŚCI" oglądał...
Takich dwóch niewysokich w tym jest dobrych - oni coś wiedzą i już niedługo przewrócą świat do góry nogami - takie debilne gadanie...nie che się słuchaćEkhm...
znalazał się ten co zawsze gada (może pisze) "fajne rzeczy" a debilne głupoty też Ci się zdarzają.
Tak na marginesie to ja sam dostałem już wypełnioną kartę do głosowania na Pana ..... więc zgadzam się z nieznajoma888.

Co do
Qrzysio pisze:Czemu nie możesz? Powinnaś jak każdy porządny obywatel iść na policję i zgłosić taki fakt. Przecież żyjemy (podobno) w Państwie prawa i trzeba jak najbardziej walczyć z tego typu zdarzeniami.

A skoro piszesz, że wiesz, ale nie powiesz, to po co w ogóle taka gadka?
wszyscy wiemy jaki Ty jesteś aPOlityczny, pewnie wiesz coś na ten temat więcej :P

pozdrawiam
kachna
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 06 lis 2006, 10:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: kachna »

BRAVO!!!
Napewno wie o co chodzi jak jest się po rodzinie z tymi co płacą. A co do wypowiedzi Qrzysia to na Policję nie ma po co już iść bo chyba nie jeden jest juz zamknięty po tych wyborach, moze tyle wystarczy żeby ktoś wreszcie beknął. Tu nie trzeba ujawniać żadnych nazwisk bo wszyscy wiedzą o kogo chodzi.
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Ja nie wiem, proszę mnie oświecić, o tropiciele afer :o
nieznajoma888
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2006, 10:39
Lokalizacja: Niewazne

Post autor: nieznajoma888 »

kachna masz racje policja juz dawno o tym i masz racje przymkneli pare osob tylko tyle moge na pisac, ale nazwisk nie ujawnie dopoki sami to nie zrobia ale bedzie w tedy afera.Pozdrawiam
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Naprawdę? Podaj dowody albo nie wprowadzaj zamętu i w ogóle się na takie tematy nie wypowiadaj skoro jedyne co możesz napisać, to jakiś zlepek niespójnych frazesów...
Widzę, że społeczeństwo szybko się uczy technik szczucia i bezpodstawnych oskarżeń od miłościwie nam panującej partii ze szlachetnymi rzeczownikami w nazwie :shock:
nieznajoma888
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2006, 10:39
Lokalizacja: Niewazne

Post autor: nieznajoma888 »

Nie podam dowodow przeciec jak bym o tych lapowkach za glosy nie wiedziala to bym nie pisala przeciez ale gdybym je ujawnila to by byl skandal a nie ktorzy napewno by sie tego wyparli przeciez byla afera tydzien temu ze ktosi karte glosu wyniosl a wiecie ze mu zaplacili za to i to byl bezdomny i teraz siedzi za to.Mam na prawde dobre zrodlo ale nie stety nie moge powiedziec nie dlugo sie dowiecie sami. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

nieznajoma888 pisze:Nie podam dowodow przeciec jak bym o tych lapowkach za glosy nie wiedziala to bym nie pisala przeciez
A ja wiem że premier Kaczyński to kobieta i mam na to dowody, ale ich nie ujawnię. Przrecież gdyby to nie było prawdą to bym tego nie pisał :roll: Twoje myślenie jest na poziomie podstawówki.

nieznajoma888 pisze:Mam na prawde dobre zrodlo ale nie stety nie moge powiedziec nie dlugo sie dowiecie sami.
Może i masz dobre źródło ale napewno nie masz dobrego SŁOWNIKA :!: Skończ już :crazy:
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Oddział Dochodzeniowo Śledczy

Post autor: Miś 2 »

O matko_kurko widzę ,że pod moją-cudzą Piosenką dla Andrzeja rozgorzała poważna dyskusja o kupowaniu głosów , aj a chciałem tylko żeby było śmieszniej a tu się zrobił Oddział Dochodzeniowo Śledczy . Sorry Kowal- nie moja wina...
nieznajoma888
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2006, 10:39
Lokalizacja: Niewazne

Post autor: nieznajoma888 »

Ok nie ma sprawy ale trzeba o tym pisac glosno oki powiem tylko tyle ze przez przypadek sie dowiedzialam poniewaz pewna osoba moj znajomy ma wtyki na policji i mi o tym powiedzial i tylko chcialam o tym na pisac.Poniewaz napewno polowa grala nie uczciwe co mnie zdenerwowalo,i dlatego nie powinni sie dostac ale coz trudno sie mowi. Pozdrawiam
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Wow, a mój kolega ma wtyki w ratuszu i mówił, że Andrzej Kowalczyk to równy gość...
Głośno to możesz mówić wtedy, kiedy masz niezbite dowody, a nie informacje od jakiegoś kolegi, który gdzieś tam kogoś zna w policji. I jedyne, co wiemy na pewno jest to, że każdy zejdzie z tego świata, więc jeśli potrafisz udowodnić, że zostało popełnione przestępstwo podczas ostatnich wyborów, to zgłoś to w prokuraturze.
Nie wiem, czy komuś z Twojej rodziny się nie udało zdobyć mandatu bądź masz jakieś problemy natury osobistej, ale obrzucanie ludzi błotem i oskarżanie na podstawie bezimiennych wtyk i własnej nieomylnej intuicji jest absurdem i brzmi jak tania prowokacja w stylu Jacka Kurskiego :shock: [/quote]
grey3
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 12 lip 2006, 17:43
Lokalizacja: O-ka / W-wa

Post autor: grey3 »

ehh ludzie, bynajmniej większość - pewnie mała część z was zna Kowalczyka a wszyscy po nim jadą. Dlaczego? Bo jest przedsiębiorcą? Z zazdrości? Bo chciał zrobić coś dla miasta? Nie rozumiem was..
nieznajoma888
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2006, 10:39
Lokalizacja: Niewazne

Post autor: nieznajoma888 »

Oki powiem ze to nie kolega mi powiedzial o tych lapowkach ale mojego bylego sasiada przylapali jak dawal lapowke za glosy ale nie moge powiedziec za kogo moze sami sie domysilicie i nie wiem czy siedzi za to. Juz teraz wiecie ze prawde pisalam ale nie wiem czy dobrze ze ujawinilam to ale nazwisk nie podam.Nie wiem sama dlaczego jeszcze tego nikt nie ujawinl juz nic nie napisze. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

nieznajoma888 pisze:uz nic nie napisze. Pozdrawiam
wszyscy zaczynamy płakać po Tobie... :cry:
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
ODPOWIEDZ