chodniki

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
NowawOstrołęce
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 wrz 2013, 13:50

chodniki

Post autor: NowawOstrołęce »

Witam,
Chciałabym zapytać o Waszą opinię na temat ostrołęckich chodników, a konkretnie na temat ich grafitowo-czerwonego wzoru. Czy nie dość już kolorów w mieście ? A może to dobrze, że nie jest monotonnie?
Awatar użytkownika
Zoja
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 07 gru 2007, 10:27
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: chodniki

Post autor: Zoja »

Czy masz na myśli słynne ukośne pasy na chodnikach w Naszym mieście? Osobiście bardzo mi ten wzór nie odpowiada, mam wrażenie, że chodnik ucieka mi z pod nóg ponieważ jest jakiś krzywy. Dziwnie mi się chodzi po takiej nawierzchni... Otóż to charakterystyczny wzór w sztuce chodnikowej zapoczątkowany za prezydentury Czartoryskiego, a obecnie również kontynuowany przez Kotowskiego. To znak rozpoznawczy tej władzy :D
Załączniki
Słuszną linię ma nasza władza
Słuszną linię ma nasza władza
Piotrek00
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 10 cze 2012, 22:42

Re: chodniki

Post autor: Piotrek00 »

Cieszy, że w Ostrołęce są osoby zainteresowane wyglądem przestrzeni publicznej :) Ja na temat chodników się nie wypowiadam, zawsze mogły mieć kolorystykę nowej komendy...
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: chodniki

Post autor: malykazio »

Nigdy nie zwracałem szczególnej uwagi na kolor chodników. Dobrze, że nie są szarobure, bo wyglądałyby nieciekawie i ponuro. Kolor i wzór to rzecz gustu. Zawsze znajdzie się ktoś, komu nie będzie to odpowiadało. Myślę, że są Lepszy czerwony pasek niż paski niebiesko-żółte, o czym pisał Piotrek00. Na pewno jest wiele innych spraw, do których można się przyczepić w tym mieście :)
ODPOWIEDZ