Godzina policyjna

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Godzina policyjna

Post autor: Czejen »

Jak jest z tą godziną policyjną?? Bo ja coś słyszałem tylko niewiem do końca i chciałbym sie dowiedzieć...
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

też chciałbym wiedzieć, wczoraj pały sie do mnie przywaliły... :| i czy dotyczy ona tylko osob nieletnich?
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Nie ma "godziny policyjnej", Giertych dopiero zaproponował jej powszechne wprowadzenie po 22. To nie oznacza, że policjanci nie mogą kogoś wylegitymować i w uzasadnionych przypadkach odwieźć do domu. To się tyczy jednak tylko nieletnich - jak ktoś ukończył 18, to ani teraz, ani po ewentualnym przeforsowaniu pomysłów Giertycha nie musi się obawiać deportacji do domu gdyby przebywał po 22 na ulicy.
Awatar użytkownika
martynka
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 19 mar 2006, 12:54
Lokalizacja: Nasrallah

Post autor: martynka »

Dyw pisze:Nie ma "godziny policyjnej", Giertych dopiero zaproponował jej powszechne wprowadzenie po 22. To nie oznacza, że policjanci nie mogą kogoś wylegitymować i w uzasadnionych przypadkach odwieźć do domu. To się tyczy jednak tylko nieletnich - jak ktoś ukończył 18, to ani teraz, ani po ewentualnym przeforsowaniu pomysłów Giertycha nie musi się obawiać deportacji do domu gdyby przebywał po 22 na ulicy.
I widzisz, to też nie jest dobre. Tak to starego by mi podesłali do domciu gdyby się biedak nawalił i nie mógł odnaleźć drogi do żonki :D
Obrazek
Jafar Farah
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Nie obawiaj się, w razie czego podeślą go na Izbę Wytrzeźwień i rano będziesz mogła po niego pojechać :o
ODPOWIEDZ