Pizzeria Stopiątka

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
opiekun
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 26 lip 2008, 15:46

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: opiekun »

Pizzeria 105 pisze:(...)
Jeżeli zaś chodzi o sosy, jak wspomniałem wcześniej, nie każdy lubi to samo. Zdarzali nam się już klienci, którzy brali po kilka sosów i zachwalali je, oczywiście zdarzali się też tacy, którzy zostawiali większość podanego sosu w sosjerce. Na pewno jednak, jeżeli będzie więcej negatywnych opinii, postaram się je wymienić.
(...)
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Proszę zatem o podanie, co jest w składzie sosu czosnkowego. Nie proszę o proporcje, tylko o składniki. Wasz sos smakuje jak majonez z granulowanym czosnkiem. Nie widać nawet grama jakiejkolwiek przyprawy - idealna biel.

Pozdrawiam
Wykorzystywanie całości lub fragmentów powyższej wypowiedzi bez zgody autora zabronione.
Pizzeria 105
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 paź 2013, 17:38

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: Pizzeria 105 »

opiekun pisze:Bardzo dziękuję za odpowiedź. Proszę zatem o podanie, co jest w składzie sosu czosnkowego. Nie proszę o proporcje, tylko o składniki. Wasz sos smakuje jak majonez z granulowanym czosnkiem. Nie widać nawet grama jakiejkolwiek przyprawy - idealna biel.

Pozdrawiam
Nie ma problemu.

Skład sosu czosnkowego to m.in. woda, olej roślinny, cukier, musztarda, czosnek, gorczyca, sól, mleko, żółtko.

Pozdrawiam.
opiekun
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 26 lip 2008, 15:46

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: opiekun »

Pizzeria 105 pisze: Nie ma problemu.

Skład sosu czosnkowego to m.in. woda, olej roślinny, cukier, musztarda, czosnek, gorczyca, sól, mleko, żółtko.

Pozdrawiam.
Musztarda = gorczyca. Proszę się bardziej postarać przy przepisywaniu składu z opakowania. ;)

Poza tym jakby czosnek naturalnie występował, to byłby przeciśnięty przez praskę = kawałki czosnku w sosie. W waszym sosie nie było absolutnie NIC! Dla mnie to majonez ze sproszkowanym czosnkiem, bez żadnych przypraw (biały jak śnieg), chociażby bez odrobiny pieprzu, nawet bez jogurtu, bo był bardzo gęsty.

Próbował/a Pan/i tego sosu? Smakował?

Proszę wpisać sobie w google "sos czosnkowy" i obejrzeć obrazki. Waszego nie da się jeść. Takie jest moje zdanie. :)

Powodzenia. Za tydzień zamówię pizzę z dowozem, zrobię zdjęcia i wrzucę na forum. Jak najdzie mnie ochota, to zamówię pizzę z każdego lokalu w O-ce i zrobię subiektywne porównanie: ilości dodatków, sosów, ciasta itp.
Wykorzystywanie całości lub fragmentów powyższej wypowiedzi bez zgody autora zabronione.
Pizzeria 105
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 paź 2013, 17:38

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: Pizzeria 105 »

opiekun pisze:Próbował/a Pan/i tego sosu? Smakował?
Jadam go i to dość często na Pizzy oraz Shoarmie. Mi smakuje, co więcej dużo osób również go chwali. Jeżeli Panu nie smakuje, to do pizzy dajemy dodatkowo sos pomidorowy.
opiekun pisze:Za tydzień zamówię pizzę z dowozem, zrobię zdjęcia i wrzucę na forum. Jak najdzie mnie ochota, to zamówię pizzę z każdego lokalu w O-ce i zrobię subiektywne porównanie: ilości dodatków, sosów, ciasta itp.
Zapraszam :)
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: ladybird »

postawa właściciela Stopiątki godna pochwalenia :) fajnie, że nie upieracie się przy swoim i wychodzicie pokojowo do klienta :) aż chyba w końcu spróbuję tej pizzy :) powodzenia w biznesie :)
MISIO
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2008, 11:06

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: MISIO »

Zamówiłem tam ostatnio pizze. Ogólne wrażenie raczej niespecjalne, nie było strasznie źle, ale nie było tez dobrze. Na początku osoba przyjmująca zamówienie była niezorientowana w menu, nie poinformowała mnie o kosztach dostawy, 2,50 to nie są żadne pieniądze, ale uważam, że klient powinien być o tym poinformowany. Czas oczekiwania był dłuższy niż zapewniała obsługa o ok.30min. Pizza smakowała dobrze i dodatki mniej więcej jak wszędzie. Ciasto było wypieczone i smaczne. Jednak to co psuje cały efekt to sosy. Czosnkowy wyglądał i smakował jak z butelki w makro. Po prostu przemysłówka. Pomidorowy strasznie rozwodniony, smakował jak koncentrat z woda i szczyptą ziół. Na plus zasługuje tez to że do pudełka pizzy był przyczepiony paragon i wydruk zamówienia.
Reasumując właściciel, który notabene pisze w tym poście, powinien poświęcić więcej czasu na przeszkolenie obsługi i zmienić sosy. Szkoda przez takie niedociągnięcia zepsuć coś co może być całkiem dobre.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: gutek »

opiekun pisze:Powodzenia. Za tydzień zamówię pizzę z dowozem, zrobię zdjęcia i wrzucę na forum. Jak najdzie mnie ochota, to zamówię pizzę z każdego lokalu w O-ce i zrobię subiektywne porównanie: ilości dodatków, sosów, ciasta itp.
Czekamy z niecierpliwością na porównanie....
pokl
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2013, 16:23

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: pokl »

Jadałem tam pizze, minęło już jakiś czas od otwarcia tej pizzerii i lokalu nie było dużo klientów, a czas oczekiwania wynosił ponad 30 min i na dodatek dostałem inną pizzę niż zamawiałem, na kolejną czekałem znowu ok 30 min. A jeśli chodzi o smak pizzy i sosy to również nie zachwycają. Moim zdaniem w lokalu powinien być kierownik, który kontroluję pracę młodych niedoświadczonych osób, nie było by może wtedy takich sytuacji. Straconego klienta ciężko odzyskać, mimo wszystko powodzenia.
ktosktosik
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2013, 12:23

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: ktosktosik »

ciasto przypalone, okropne pizza , obsługa do bani, sosy bleeeee
Nie polecam najwieksza i zarazem najgorsza pizza w miescie
dostawa długa

Pozytywne kometarze chyba własciciel daje sam albo jego rodzina

A odnosnie odpowiedzi o sosach to banał sosy są gotowe zamówione ... jak byłem w lokalu widzialem jak w duzych forkach dostaja i w pojemniczki pracownicy przelewaja ...
materix
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2009, 19:49

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: materix »

@UP
Uprzedzam, że nawet kawałka nie próbowałem, więc nie jestem po niczyjej stronie. Ale niby założyłeś konto, żeby napisać tylko ten post. Konkurencja chyba nie śpi :D
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: gutek »

Dzisiaj przekonałem się po raz kolejny że pizza jest na "105" Nie zwracajcie uwagi na piszących głupoty na temat 105. Jeśli komuś nie odpowiada to po prostu niech zamawia gdzie indziej i już. :mrgreen:
ifjunouuataymin
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2013, 17:14

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: ifjunouuataymin »

nie jest źle tylko długo czekałem na dowóz
szeryf_z_bunshee
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 19 lis 2013, 14:51

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: szeryf_z_bunshee »

opiekun pisze:
Pizzeria 105 pisze: Nie ma problemu.

Skład sosu czosnkowego to m.in. woda, olej roślinny, cukier, musztarda, czosnek, gorczyca, sól, mleko, żółtko.

Pozdrawiam.
Musztarda = gorczyca. Proszę się bardziej postarać przy przepisywaniu składu z opakowania. ;)

Poza tym jakby czosnek naturalnie występował, to byłby przeciśnięty przez praskę = kawałki czosnku w sosie. W waszym sosie nie było absolutnie NIC! Dla mnie to majonez ze sproszkowanym czosnkiem, bez żadnych przypraw (biały jak śnieg), chociażby bez odrobiny pieprzu, nawet bez jogurtu, bo był bardzo gęsty.

Próbował/a Pan/i tego sosu? Smakował?

Proszę wpisać sobie w google "sos czosnkowy" i obejrzeć obrazki. Waszego nie da się jeść. Takie jest moje zdanie. :)

Powodzenia. Za tydzień zamówię pizzę z dowozem, zrobię zdjęcia i wrzucę na forum. Jak najdzie mnie ochota, to zamówię pizzę z każdego lokalu w O-ce i zrobię subiektywne porównanie: ilości dodatków, sosów, ciasta itp.
To może inaczej: proszę podać przykłady pizzerii, gdzie podaje się sos czosnkowy z widocznymi "kawałkami czosnku w sosie"...
Oczywiście tu na ostrołęckim podwórku:)
opiekun
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 26 lip 2008, 15:46

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: opiekun »

Nie bardzo rozumiem... chcesz, żeby porównywali się do gorszych? Ja nie porównywałem sosu z innych pizzeri, tylko opisywałem to, co dostałem.

Lepszy sos, moim zdaniem, robi niedaleko DaGrasso. Nie jest jednolicie biały, widać przyprawy, nie jest taki kwaśny. Idź, sprawdź. To samo np. w Pizza Rica. W Obierwii jest lepszy.
Wykorzystywanie całości lub fragmentów powyższej wypowiedzi bez zgody autora zabronione.
sylwor
plutonowy
Posty: 210
Rejestracja: 01 kwie 2009, 14:13

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: sylwor »

Jakiś czas temu jadłem pizzę carbonara i dziwiłem się ludziom narzekającym na pizzerię....
...była świetna, ciasto puszyste i smaczne , składników całkiem sporo.
Dziś znowu zamówiłem tą samą pizzę i jestem w strasznym szoku.
Jedynie średnica się zgadzała (waga na oko o połowę mniejsza)
Odrobinką składników smarknięto na placek o grubości tektury (średnia grubość pizzy 4-6mm).
Wyglądało to tak jakby ktoś podzielił składniki na pizze i zrobił z nich dwie.
Totalna porażka.
Raczej się nie zdecyduję na kolejne podejście bo to jak gra w totka. Albo dostaniesz pyszny produkt albo zmasakrowanego bubla .
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: sKaLpeL »

ja byłem ze 2 tygodnie temu, pizza była całkiem dobra, dodatków było sporo, co do samej pizzy nie mam jakichś poważnych zarzutów, natomiast sosy ! sosy są zdecydowanie do wymiany, pomidorowy smakował jak koncentrat pomidorowy, a czosnkowy trudno określić jaki był, w każdym razie nie był najlepszy
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: mIcHaLos »

Podzielę się z Wami opinią.

Dziś postanowiłem spróbować pizzy z tego lokalu - zam. tel , Pizza - 105tka
Dostawa ok 30 min

Wszystko było by ok - ale - ciasto od pizzy? gdzie one było ? w porywach do 4mm - generalnie rozwałkowany, przypieczony na suchara placek - góra oddzielająca się... słabo - pierwszy i ostatni raczej raz skorzystałem z ich oferty.

Pozdrawiam
sylwor
plutonowy
Posty: 210
Rejestracja: 01 kwie 2009, 14:13

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: sylwor »

Czyli to samo co u mnie :(
A zapewniam
mIcHaLos pisze:Wszystko było by ok - ale - ciasto od pizzy? gdzie one było ? w porywach do 4mm - generalnie rozwałkowany, przypieczony na suchara placek - góra oddzielająca się... słabo - pierwszy i ostatni raczej raz skorzystałem z ich oferty.
A wcześniej mieli naprawdę świetne ciasto. Czyżby olali teraz robotę ?
Szefostwo powinno się nad tym poważnie zastanowić bo strzelili sobie w kolano.
Dico
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 gru 2010, 17:38

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: Dico »

Próbowałem wczoraj wieczorem "stopiątki" po raz pierwszy skuszony tyloma pozytywnymi opiniami w ostatnim czasie. Dawno nie jadłem tak tragicznej i zrobionej na odwal pizzy. Do rzeczy: pizza przyjechała ledwie ciepła, pokrojona tak świetnie że trzeba było wszystko poprawić - w dodatku tak ciężko się kroiła że karton od niej został pocięty przeze mnie. Miała zawierać szynkę, kukurydzę i ananas. Tego pierwszego prawie wcale nie uświadczyłem, natomiast kukurydzy i ananasa było całkiem sporo ale rozłożonego nie równomiernie. Sosu pomidorowego pod spodem prawie wcale nie dostałem, dało się go zobaczyć odrobinę po brzegach ale po podniesieniu sera nie było go wcale - to chyba jeden z głównych powodów dlaczego pizza była skopana. W ogóle nie była słona, a samemu solić to też nie rozwiązanie. Ciasto zrobione nie równo, w jednym miejscu cienkie jak trzeba, w drugim grube jak na brzegu. Sera prawie nie było, dało się go poczuć ale nic poza tym. Co do sosów, to jestem ogromnym zwolennikiem czosnkowego, więc byłem lekko zawiedziony tym gotowcem ale lepsze to niż nic. Pomidorowy był jak trzeba i trochę podratował smakiem ten placek z ananasem. Pochwalam postawę właściciela, że wychodzi do klienta. Widać, że stara się dobrze prowadzić lokal ale pizzamanom środkowy palec na drogę. Jeśli w ogóle się nie starają robić dobrej pizzy to niech jej nie robią, bo z czasem to przyniesie same straty. Ja osobiście prędko do pizzeri nie wrócę, dopóki się coś nie zmieni, bo jak można po komentarzach wywnioskować - chybił trafił. Najbardziej szkoda mi kasy, która poszła w błoto, bo całość smakowała jak mdła kanapka. Mimo wszystko życzę sukcesów "Stopiątce", ze względu na podejście do klientów.
ODPOWIEDZ