Pizzeria Stopiątka

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Pizzeria Stopiątka

Post autor: ladybird »

Jak smakuje pizza ze stopiątki?
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Stopiątka

Post autor: netespl »

Jadłem pizzę "Sąsiedzką" i nigdy więcej nic tam nie zamówię. Nie dość, że na dostawę czekałem 2 GODZINY(sic!) to pizza była kompletnie bez smaku. Do tego paskudne, rozwodnione sosy. Niestety nie polecam. Gratisowa oranżada smakuje jak najtańszy napój z marketu.
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Re: Stopiątka

Post autor: ladybird »

dzięki, to już jedną opinię mam, czyli chyba nadal santorini najlepsza
zabka
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:13

Re: Stopiątka

Post autor: zabka »

Lokal bardzo przyjemny, natomiast pizza pozostawia niestety wiele do życzenia: ciasto twarde, mało składników, też niestety tam nie zawitam, polecam biesiadowo
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Re: Stopiątka

Post autor: ladybird »

biesiadowo mi znowu nie pasuje bo bardzo suche mają te pizze
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Stopiątka

Post autor: netespl »

dalibor pisze:Jedno co należy przyznać, to to, że rzeczywiście czeka się dłużej niż w innych pizzeriach, ale ma to swoją przyczynę w tym, że zatrudnili świeżaków zdaje się, którzy dopiero uczą się zawodu i dlatego szacun dla właściciela, że w dzisiejszych czasach dał szansę ludziom bez przygotowania. Coś mi się zdaje, że okrzepną i nabiorą doświadczenia niebawem, tylko trzeba być wyrozumiałym. Poza tym jak zadzwoniłem niezadowolony że długo się czeka, dostałem 2 butle oranżady w gratisie, za co też należy się plus dla właścicieli.
Rozumiem, że można czekać dłużej, ale nie 2 godziny... tym bardziej, że nie uprzedzają telefonicznie podczas zamówienia, że taki będzie czas oczekiwania. Jako klient oczekuję odpowiedniej obsługi, uprzedzenia o długim czasie realizacji i nie obchodzi mnie czy ekipa to świeżaki czy nie, wtedy mam możliwość ewentualnej rezygnacji z zamówienia. 2 godziny czekania to zdecydowana przesada. Jeśli siedzę w pracy i zamawiam jedzenie o 14 to nie po to, żeby zjeść po pracy, bo po pracy to mam obiad w domu... A oranżada to żaden gratis za długie oczekiwanie - do każdej pizzy ją dodają...
dalibor pisze:Sosy standardowe jak w każdej pizzerii i nie zauważyłem, żeby były rozwodnione.
Sos majonezowy(?) praktycznie w ogóle nie miał smaku, trudno w ogóle określić czym tak właściwie był. Pomidorowy z kolei wodnisty, ledwie przyprawiony. To już lepiej smakują sklepowe przeciery pomidorowe.
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Stopiątka

Post autor: Olqaa »

Ja jadłam i dla mnie pizza jest super. najlepsza w mieści. Dużooo dodatków za niską cenę ( jadłam ta co była w promocji ) . Sosy rozwodnione ? To ja chyba inne sosy dostałam . Moje były przepyszne, fakt , że ok 40 minut musiałam czekać , ale pizza to pizza , w diavolo czekałam raz 3 godziny . Jeśli się nie ma czasu to najlepiej do MCdonalds..
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Stopiątka

Post autor: skutekk »

sosy to sa "hainza" gotowe z butelki zadna rewelacja, ja zamawaialem chyba nr 7 jakas z kukurydza, dostawa trwala godzine, jak dzwonilem sie dowiedziec kiedy pizza dotrze nawet nie potrafili udzielic informacji czy zrobili i czy juz wyjechala. Pizza jako ciasto w smaku mi odpowiada nawet smaczna tylko przesada z oregano, pieczarki... proszek a nie pieczarki no i miala byc kukurydza ale byla tylko na polowie pizzy, jak sie komus sypnelo z garsci tak zostalo, pol pizzy bez kukurydzy.
SZEGI
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 10 paź 2011, 12:56

Re: Stopiątka

Post autor: SZEGI »

raz i to ostatni raz pizza bez smaku zamawiałem nr 24 a sosy do kitu, wole ketchup z biedronki
sebek240893
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2009, 0:26

Re: Stopiątka

Post autor: sebek240893 »

Więcej tam nie zjem, chyba że cos sie zmieni.
Wziąłem Sos, ser szynka pieczarki. Powinni zmienic ser i szynkę na jakąś lepszą, bo tej się za bardzo nie dało jeść. Pierwszy kawałem spoko, ale później coraz gorzej się to jadło. Wyrzuciłem warstwę wierzchnią i zostawiłem same ciasto z kilkoma pieczarkami, bo więcej nie znalazłem. A ciasto musze przyznać że bardzo smaczne i dobrze upieczone. Tak więc polecam w tej pizzerii tylko ciasto ;)
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Stopiątka

Post autor: Qrpiana »

Czytając Wasze wpisy dochodzę do tego samego wniosku co dalibor -> musiałam chyba z innej "105" brać pizzę.
Zamówienie telefoniczne z dowozem. Wzięłam ich specjalność "Stopiątkę", czekałam 40 minut, przyjechała cieplutka. Oranżadę wylałam bo nie pijam takich chemików.

Co do tego typu dania jestem wybredna. DaGrasso - dobre ciasto i sosy ale mało dodatków na cieście. Ricca i Diavolo - dobre ciasto i sporo dodatków, ale kilka razy zdarzyło się, że pizza była za mokra - ociekała, po prostu "woda" z niej się lała. Santori - faktycznie bez zarzutów, ale to Borki więc troszkę daleko. A Biesiadowo... jadłam raz i nie powtórzę tej przygody. Dobrą pizzę mieli też kiedyś w New York, ale już ich nie ma :(
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Stopiątka

Post autor: miley »

Według mnie a jestem wybredny Pizza super, dużo sera i towaru na pizzy, polecam.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Stopiątka

Post autor: samanta »

jak dla mnie też kiepsko - pizza wyglądała jak placek pomazany sosem pomidorowym, dodatków musiałam szukać z lupą w ręku. moim zdaniem jeśli ktoś dziś decyduje się otworzyć kolejną pizzerię w mieście, powinien mieć na uwadze, że wszystko musi być tip-top, żeby ludzie się nie zrazili. nie sądzę, żebym tam wróciła, i z tego, co słyszę, więcej jest na razie negatywów.
szotgun
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 19 sie 2013, 21:34

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: szotgun »

Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził.
opiekun
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 26 lip 2008, 15:46

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: opiekun »

Też byłem. Mało dodatków. Porażką są sosy, których jest mało i są niedobre. Sos czosnkowy to majonez, ale czy on czosnek widział, tego nie wiem, żadnych kawałków czosnku, żadnych przypraw, biały sos... ohyda.

Byłem raz i na razie podziękuję.
Wykorzystywanie całości lub fragmentów powyższej wypowiedzi bez zgody autora zabronione.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: gutek »

Jak dla mnie na chwilę obecną najlepsza w mieście. Brałem już kilka razy i czas oczekiwania najdłuższy jaki mi się trafił był 45 min. Dzisiaj również zamawiałem i czas to 30 mim. Wszystkim nie dogodzi ale spróbować zawsze warto. No i najważniejsze aby dobrać odpowiednie składniki. Oczywiście składniki można sobie zamieniać jeśli jakiś komuś nie odpowiada.
Ja stawiam wielki PLUS.
moniek_20
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 14 lut 2009, 21:58

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: moniek_20 »

hmm jeśli chodzi o jedzenie to chyba faktycznie wszystko zostało napisane . Sosy kiepskie a nawet bym powiedział marne i ochydne. Mało składników na placku ciasto ok ale co z tego . Rozumiem że ludzie narzekaja że trzeba czekać długo na otwarciu zawsze tak jest teraz wszystko wróciło do normy . Niestety największym błędem właściciela jest fakt iż chyba bardziej skupił się na wystroju lokalu niż na jedzeniu . Przyznam lokal urządzony stylowo i z klasą ale co z tego jak jedzenie nie broni tego miejsca . Mimo iż jest klimat to nie polecam gdyż to jedzenie powinno być wizytowka lokalu a nie jego wygląd . Po za tym brak parkingu to zmora dla tego miejsca szczególnie po remoncie kiepsko będzie tam dojechać . może właściciel coś zmieni innym razem czekają go losy nycp
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: gutek »

moniek_20 pisze:Po za tym brak parkingu to zmora dla tego miejsca szczególnie po remoncie kiepsko będzie tam dojechać . może właściciel coś zmieni innym razem czekają go losy nycp
Uwierz mi na pewno właściciel nie zrobi tam parkingu. Zawsze możesz zamówić na dowóz i masz problem z głowy.................................Prorok czy co??????????
xxx1
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 sty 2011, 13:14

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: xxx1 »

Ojjj.. konkurencja........pizza super,obsługa miła,lokal przyjemny.Polecam z czystym sumieniem i jak czytam o znikomej ilości dodatków to pytam gdzie jadła ta osoba bo napewno nie w 105.Fakt czas oczekiwania dość długi ale jeśli chcemy szybko zjeść to polecam mc'donalds albo mrożonkę z mikrofali :) Ja będę tam jadać.
Pizzeria 105
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 paź 2013, 17:38

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: Pizzeria 105 »

Witam,

jako właściciel chciałbym się odnieść do Państwa wypowiedzi dotyczących Pizzerii 105.
Może po kolei.

Na samym początku okres oczekiwania na naszą pizzę był faktycznie dłuższy niż w innych lokalach tego typu, było to jednak spowodowane ogromnym zainteresowaniem z Państwa strony. Staraliśmy się robić co w naszych siłach, żeby dotrzeć do Państwa w odpowiednio szybkim czasie. Myślę, że w obecnej chwili ten problem nie występuje, a przynajmniej nie mamy większych opóźnień. Staramy się uczyć na błędach, których nie da się nie popełniać, przynajmniej na początku. Prosiłbym jednak o wyrozumiałość.

Absolutnie jednak nie mogę się zgodzić z opinią, że dajemy mało dodatków na pizzy. Sam byłem i jestem konsumentem. Zdarzało mi się jadać w wielu miastach w Polsce, a najczęściej w Ostrołęce oraz Warszawie. U nas zajadałem się w dwóch pizzeriach, które szczególnie mi odpowiadały. Resztę odwiedzałem rzadko, jedynie za namową znajomych ponieważ, zazwyczaj nie smakowało mi jedzenie tam. Wniosek jest jeden, nie każdy ma taki sam smak i nie każdy lubi to samo. Wracając jednak do składników, my większość dajemy pod ser więc może się zdarzyć, że niektórych nie widać, jednak uważam, iż ilość jest porównywalna, a nawet zaryzykuję stwierdzenie, że większa niż u konkurencji. Osoby, które nie wierzą w moje słowa, zawsze mogą przyjść, usiąść na dole i oglądać cały proces przygotowania pizzy.

Jeżeli zaś chodzi o sosy, jak wspomniałem wcześniej, nie każdy lubi to samo. Zdarzali nam się już klienci, którzy brali po kilka sosów i zachwalali je, oczywiście zdarzali się też tacy, którzy zostawiali większość podanego sosu w sosjerce. Na pewno jednak, jeżeli będzie więcej negatywnych opinii, postaram się je wymienić.

Kolejno, ze względu na budowę nowego centrum handlowego naprzeciwko Pizzerii 105, cała ulica jest przebudowywana i faktycznie brakuje miejsc parkingowych. Ma to się jednak zmienić zaraz po zakończeniu remontu, ponieważ pod samym lokalem przewidziane są zakola parkingowe, a jakby tego było mało po stronie ,,Galerii Bursztynowa", zaraz obok przejścia dla pieszych, które będzie znajdowało się kilkanaście metrów od Pizzerii powstanie miejsce na kilkaset samochodów. W każdym razie za obecne utrudnienia przepraszamy.

Podsumowując. Muszę się zgodzić z Państwem, że czas oczekiwania był dłuższy, ale myślę, że tą kwestię wyjaśniłem kilka linijek wyżej. Absolutnie krzywdząca jest za to opinia o małej ilości składników na pizzy. Sosy wymienimy, w przypadku gdy coraz więcej osób będzie się na nie skarżyć. Kwestia miejsc parkingowych będzie rozwiązana w najbliższej przyszłości.

Za wszelkie opinie, zarówno pozytywne, jak i te negatywne dziękuję. My się ciągle uczymy i staramy się wyjść naprzeciwko Państwa oczekiwaniom, dlatego mam nadzieję, że w przyszłości będzie więcej lepszych, niż tych gorszych wypowiedzi o Pizzerii 105.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: gutek »

Pizzeria 105 pisze:Za wszelkie opinie, zarówno pozytywne, jak i te negatywne dziękuję. My się ciągle uczymy i staramy się wyjść naprzeciwko Państwa oczekiwaniom, dlatego mam nadzieję, że w przyszłości będzie więcej lepszych, niż tych gorszych wypowiedzi o Pizzerii 105.
Daję duży + :mrgreen:
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: Qrpiana »

Brawo "105" tka! Tak trzymać!
Piotrek00
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 10 cze 2012, 22:42

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: Piotrek00 »

Brawa nie tylko za to, że się zarejestrowaliście, ale też za fakt, że się ujawniliście zamiast udawać zadowolonego klienta :)
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: głęboka otchłań »

Piotrek00 pisze:Brawa nie tylko za to, że się zarejestrowaliście, ale też za fakt, że się ujawniliście zamiast udawać zadowolonego klienta :)
popieram :), pozdrawiam i życzę powodzenia oraz zadowolonych i tych "kapryśnych i wymagających klientów" również :lol:
gg 33063013
opiekun
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 26 lip 2008, 15:46

Re: Pizzeria Stopiątka

Post autor: opiekun »

Pizzeria 105 pisze:(...)
Jeżeli zaś chodzi o sosy, jak wspomniałem wcześniej, nie każdy lubi to samo. Zdarzali nam się już klienci, którzy brali po kilka sosów i zachwalali je, oczywiście zdarzali się też tacy, którzy zostawiali większość podanego sosu w sosjerce. Na pewno jednak, jeżeli będzie więcej negatywnych opinii, postaram się je wymienić.
(...)
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Proszę zatem o podanie, co jest w składzie sosu czosnkowego. Nie proszę o proporcje, tylko o składniki. Wasz sos smakuje jak majonez z granulowanym czosnkiem. Nie widać nawet grama jakiejkolwiek przyprawy - idealna biel.

Pozdrawiam
Wykorzystywanie całości lub fragmentów powyższej wypowiedzi bez zgody autora zabronione.
ODPOWIEDZ