Kilka refleksji wrednego Misia 2

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Kilka refleksji wrednego Misia 2

Post autor: Miś 2 »

Jestem Miś wredny Miś tak wredny , że trudno sobie wyobrazić bardziej wrednego Misia . Im jestem starszy tym bardziej wredny i jak się dowiedziałem mam problemy z osobowością. Pluję jadem jak kobra: prosto w oczy. To boli , bardzo boli... Jestem starym Misiem co jadł miód z niejednego ula . Czasami był to najsłodzy miód na świecie , czasami z domieszką dziegciu. Do Ostrołęki przybyłem przed wieloma laty z miejsca gdzie misie żyją na wolności . Było mi bardzo dobrze... A teraz jestem wkurzonym Misiem 2 . Tak od roku wkurzam się coraz bardziej , Szczególnie wkurzają mnie dwaj niewysocy faceci w czarnych limuzynach ... Gdy codziennie włączam radio , oglądam telewizje, czytam gazetę popijając pyszną kawę , wkurzam się coraz bardziej... A miało być tak pięknie : trzy miliony mieszkań bezpiecznie na ulicach ,zero tolerancji dla przestępców w sejmie , autostrada od morza do morza . a jak jest każdy widzi . Staliśmy się pośmiewiskiem Europy i świata. Jestem przedstawicielem łżeelity co lubi prawdziwą kawę a nie taką z Biedronki po 4 zł za kilo i nie godzi się na wybór między facetem co wygłąda jak amant niemego kina co plecie głupstwa, a biznesmenem z Przasnysza o podejrzanej reputacji czy kimś co nie może się przyznać że studiował w seminarium- jakby to był wstyd ,że chciał zostac księdzem... I jeszcze jest mi smutno w poniedziałkowy ranek jak widzę wypełnione autobusy młodymi ludźmi , Boli mnie misiowe serce jak widzę ,że z Ostrołęki wyjeżdżaja najładniejsze dziewczyny i nazdolniejsi chłopcy , chociaż chcieliby być u Siebie wśród przyjaciół . Ja wiem, że w któryś piątkowy wieczór nie przyjadą do domu... Wkurza mnie to że do Rady Miasta dostają się miernoty dla których ważniejsze jest tysiąc złotych diety niż dobro wspólne nas wszystkich ostrołęczan ...
Ostatnio zmieniony 29 lis 2006, 11:06 przez Miś 2, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

zamknij się człowieku.. ;|
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Zawistny misiu idz poszukaj splendoru gdzie indziej.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Incognitus
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwie 2006, 12:24

Post autor: Incognitus »

O! Widzę że prawda w oczy kole niektórych forumowiczów...
Nikt nie odpowiedział na Twój post? Zrób literówkę, a zobaczysz ilu się odezwie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Zamknąć Misia w klatce

Post autor: Miś 2 »

Stało się , Miś 2 szukający splendoru na forum Mojej Ostrołęki wkurza i denerwuje innych forumowiczów . Doszło do tego, że ze względu na moją wredną gadkę karzą mi się zamknąć , Jeszcze zostałem posądzony o to , że jestem Miś Czerwonoskóry ... gorzej groża mi ,że powieszą mnie na drzewie zamiast liści. Liście spadły ... mogę nie dotrwać do drugiej tury wyborów . Strach się bać !!! :D LUDZIE, a kto będzie głosował za mnie na najlepszego kandydata w wyborach prezydenckich ostatniego dziesięciolecia . Ten jeden głos może zaważyć , że ten Najlepszy nie zostanie wybrany , wybrany będzie ten Gorszy, jak cztery lata temu... A tu szok, porażka Lepszy nie przeszedł chociaż miał zwycięstwo wymalowane na czole . Do dziś pamiętam łzy na twarzy Lepszego. Boże jak myśmy współczuli Lepszemu . Następne cztery lata w ratuszu , dokończone inwestycje, ordery ,odznaczenia , przecinanie wstęgi na drodze szybkiego ruchu Wojciechowice -Goworowska. Może nawet szkoła imienia Lepszego - kto wie, może kiedyś... A tak , Lepszy został tylko posłem . potem Ministrem Spraw Ważnych i Arcytrudnych - na krótko- zdrowie nie pozwoliło, wszystko przez Gorszego . Gorszy zdrowie odebrał Lepszemu . Dlatego muszę iść do wyborów i głosować na Najlepszego.
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Incognitus idz do Misia ze skargą i wyżal się, że twojej mamusi dmuchają dymem papierosowym w twarz.

Hail!
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Uhhh znowu jakaś durna gadka.
Alo Alo Misiek the second, słyszysz nas?
Halo tutaj ziemia?Halo, halo?!
Ogarnij się chłopie.
Lepiej być nie może...
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Różowa Platforma Obywatelska

Post autor: Miś 2 »

Serce się raduje jak patrzę na wspólne zdjęcie nowych radnych. Jeden bez krawata w środku - drobiazg- ale za to lewica ,znaczy po lewej , rewelacja , pan Kania jak malowany, uśmiechnięty jak nigdy... W końcu odniesli chłopaki ogromny sukces: trzech w radzie , w tym jeden w różowej koszuli -jeszcze ładniejszy od Kani. Mamusia nie zdążyła uprasować białej , założył różową bo ten kolor lubi najbardziej. Kończę, bo znowu zarzucą mi że się czepiam...
Ostatnio zmieniony 04 lut 2007, 7:57 przez Miś 2, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Radze ci napisać książke, może ktoś ją kupi.
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Po popiera PiS

Post autor: Miś 2 »

Wiadomość co jest jak bezpłatny miód dla starego Misia 2 informacje z ubiegłego poniedziałku okazały się prawdziwe : Ludzie sukcesu z ostrołęckiej PO POparli PiS .Będzie koalicja POPIS . I niech nikt nie mówi nam że czarne jest czarne a białe jest białe ... Kania za poparcie PiS na viceprezydenta . Trzeba z czegoś żyć, firma kuleje sprzedaż spada uff... ale ulga, znowu się załapał!!! ps. W grudniu talony świąteczne dla pracowników UM na majtki w sieci sklepów Adam z Mamusią

[ Dodano: 14:00, 21.11.2006 ]
Wiewiórki tu i tam mówią ,że Ryś zachował sie wczoraj nieładnie .Rysiu prawdziwego Rysia poznaje się po tym jak Ryś kończy a nie jak zaczyna . Wszyscy mówią ,że Ryśki to fajne chłopaki a tu plama na koniec kadencji . Nieładnie , Rysiu puszczają ci nerwy czy co ? Juz za kilka dni będziesz mógł powrócic do zbierania znaczków . Jak będziesz chciał napisać wspomnienia " Byłem Prezydentem" służę pomocą...
Ostatnio zmieniony 25 lis 2006, 22:35 przez Miś 2, łącznie zmieniany 3 razy.
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Nie jesteś chory umysłowo człowieku?
Prowadzisz fajny monolog. Sam ze sobą.
Weź sobie jakiś durny blog załóż może debile z netu będą go czytać.
Lepiej być nie może...
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Post autor: Miś 2 »

To o czym piszę nie jest monologiem dla debili z netu tylko dla tych którzy myślą i dokonują wyborów .
Ostatnio zmieniony 29 lis 2006, 11:08 przez Miś 2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Nudny Miś

Post autor: Miś 2 »

Nie licz na to że jak jesteś w Uni to ci Kaczory mogą naskoczyć i że masz swoje prawa
Ostatnio zmieniony 22 lis 2006, 22:10 przez Miś 2, łącznie zmieniany 1 raz.
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Jeszcze powiedz że za kaczorów to władza totalna będzie :?
Nie chce mi się wierzyć w te bzdury, sorry ale gadasz już naprawdę nie-do-rzeczy.
Lepiej być nie może...
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

Miś 2 ma racje!! tak samo mysle o mr.Kotowskim !
:evil:
Awatar użytkownika
martynka
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 19 mar 2006, 12:54
Lokalizacja: Nasrallah

Re: Kilka refleksji wrednego Misia 2

Post autor: martynka »

Miś 2 pisze:Jestem Miś wredny Miś tak wredny , że trudno sobie wyobrazić bardziej wrednego Misia . Im jestem starszy tym bardziej wredny i jak się dowiedziałem mam problemy z osobowością. Pluję jadem jak kobra: prosto w oczy. To boli , bardzo boli...
Musisz być bombastyczny, Koleś :D

Walisz teksty jak z armaty. Za same chęci pisania długich tekstów dostałbyś ode mnie nagrodę :)
Widać, że głupi nie jesteś. Fajnie się ciebie czyta. :rotfl:
Obrazek
Jafar Farah
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Cała władza w ręce PiS

Post autor: Miś 2 »

Cała władza w ręce PiS . Jak donoszą wiewiórki staremu Misiowii2 w nowej radzie Najlepszy kandydadat na Prezydenta Miasta Ostrołęki może liczyć nz 100% poparcie Wszyscy są za ,nikt nie będzie przeciw. a nawet gdyby to niech tylko spróbuje Gdyby Gorszy kandydat wiedział ( I Ty Brutusie ? ) że wszyscy go zdradzą i opuszczą wydrukowałby plakaty wyborcze wielkości znaczka pocztowego . Efekt byłby ten sam a pieniędzy na przyjemności zostało znacznie więcej Oj pójdzie Gorszy na służbę do powiatu Kubły nosić...

[ Dodano: 09:11, 24.11.2006 ]
Opowiadał mi jeden z Poważnych ostrołęckich pracodawców jak odwiedzili nasze miasto jego wspólnicy ze Skandynawii , którzy chcieli zainwestować Duuuuże pieniądze w Ostrołęce . Na spotkanie przybył zaproszony Ryś Załuska i zaczął opowiadać Poważnym Biznesmenom o wycinankach, o piaskach kurpiowskich o jajkach malowanych i drapanych, o tym jak to u nas ładnie a Kurpie to pożądni ludzie . Nic na temat inwestycji, o tym że chcemy i potrafimy zapewnić inwestorom najlepsze warunki w regionie .NIC kompletnie NIC. Prezydent Miasta Ostrołęki nie zainteresowł się PO CO przyjechali do nas Poważni Biznesmeni ze Skandynaii . Skonsternowani wyjechali z Ostrołęki zabierając ze sobą wiedzę na temat jaj drapanych i malowanych , pozostawiając zawstydzonego Poważnego Pracodawcę z Ostrołęki
Ostatnio zmieniony 24 lis 2006, 12:29 przez Miś 2, łącznie zmieniany 1 raz.
antorf
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2006, 15:23

Post autor: antorf »

Z tego co piszesz, wypływa niechybny wniosek, że zarówno katecheta jak i pedagog to złe persony na stołek preZydenta?...I masz całkowitą rację-dlatego w ogóle nie głosuję lub oddam głos nieważny. Załuska nic nie zrobił z naszym największym problemem-bezrobociem, zaś Kotowski-sprzymierzeniec tych pisowskich oszołomów-dewotów zrobi to co mu karzą te przepierzone kaczki a przy tym nie zezwoli na otwarcie hipermarketu bo przeciez trzeba zrobić dobrze właścicielom Gośki i Zielonego Marketu -wzorowym grabieżcom detalicznym Ostrołęki!! I niech mi nikt nie waży się pisać że wzrośnie bezrobocie przez hipermarkety-wystarczy że te bzdury czytam na plakatach w tych drogich sklepach!!
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Post autor: Miś 2 »

Jak mawiał mój stary znajomy hodowca królików: Panie nic z tego nie będzie , oba samce... Tak i w tym przypadku mamy do czynienia z Belfrokracją czyli rządami byłych nauczycieli , a wiadomo wiekszość nauczycieli skrzyżowanie muła z jeżem , nie dość że bezpłodne to jeszcze kole... Ktoś kto żyje z lichej nauczycielskiej pensji od pierwszego do pierwszego, ten nigdy nie będzie znał wartości wielkich publicznych pieniędzy. Dla niego różnica miedzy milionem a dwoma jest tak abstrakcyjna , że aż niewyobrażalna . Dochodzi wtedy do sytuacji , że nie patrzy sie gospodarskim okiem na to co jest do zrobienia. Ryś Załuska jak mu plany projektowanej oczyszczalni przynieśli kolesie z NOTu był zachwycony, a że kosztowały kilka razy więcej niż na wolnym rynku to drobiazg... W końcu wydaje nie swoje.
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Mies »

Misiu, Chlopie widzisz...jakby wiecej osob myslalo tak jak Ty, moze sytuacja lokalnej polityki naszego Kochanego miasta nie bylaby taka tragiczna. Musimy szybko poszukac Pisowstrzymywaczy aby cien kaczek nie zapanowal do konca nad zdrowym rozsadkiem.
Niech zyje nam prezes naszego klubu "Tecza" 100 lat
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Co gryzie Misia 2 ?

Post autor: Miś 2 »

Wczoraj wieczorem segregując stare gazety na makulaturę natrafiłem na wywiad zamieszczony w Rzeczpospolitej ze Stanisławem Tymem pod znamiennym tytułem : " Co , mam się oflagować?" .Pozwolę sobie zacytować kilka fragmentów : " ... czuję teraz rozczarowanie . Kiedyś było wiadomo co myślec. Nie mieliśmy na nic wpływu, zostaliśmy sprzedani. Nie ja podpisywałem Jałtę i Poczdam. Teraz może nie włączyłem się w życie polityczne tak , jak powinienem, ale wyszło coś zupełnie bez sensu. Nagle znajdujemy się w Polsce , w której będą odbywać się lekcje patriotyzmu. ,,A teraz , drogie dzieci , przez 45 minut bedziecie się uczyły ,jak być patriotą . No Basia ma trójkę z z patriotyzmu. Ja bym bym cię Basiu , namawiała żebyś, żebyś się podciągnęła na czwórkę, bo masz szansę". To już nawet trudno nazwać idiotyzmem , tego w ogóle nijak nie daje się nazwać. A to przecież oficjalna propozycja polskiego rządu . Naród nie zginie, ale ja nie mam pomysłu, jak na to zareagować. Co, mam się oflagować? Przykuć łańcuchami? Pisanie nie ma już znaczenia, bo czytają tylko ci , którzy to wszystko wiedzą . " Ostatnio Miś2 został bardzo skrytykowany, że nie ładnie i bez sensu pisze . Że się czepia , nie podpisuje własnym imieniem i nazwiskiem a wymienia ludzi z imienia i nazwiska podczas swojej pisaniny, a jego pisanie pachnie jak krytykanctwo gazet polskojęzycznych ( sic! ) .Poza tym, powinien pisać coś bardziej od siebie... a ja się pytam cytując Tyma : Co, mam się oflagować? Mnie nikt nie płaci, tak jak się płaci politykom za wypowiadanie nawet najgorszych głupot i robienie najpodlejszych rzeczy. To co robi Miś 2 jest bezinteresownym pluciem prosto w oczy głupocie, chamstwu i drobnomieszczańskiemu kołtuństwu. Czasami nie mogę długo zasnąć ,szczególnie wtedy ,gdy wrócę z długiej zagranicznej wycieczki . Leże sobie i ogłądając sufit , marzę i pragnę , aby w polityce tej ogólnopolskiej , jak i tej lokalnej, zapanowały standardy obowiązujące w Szwecji i Norwegii ,gdzie za zatrudnienie pomocy do dziecka dawno temu i nie zapłacenie należnego podatku Ministrowie podają się do dymisji i tracą stanowisko . Marzy mi się uczciwy Prezydent miasta ,który każdą złotówkę wydaje jak własną i ogląda ją kilka razy ze wszystkich stron i nie zatrudnia kolesi w zamian za poparcie w sprawach ważnych i całkiem błachych. Tak bym chciał , aby zaprzeszły Prezydent Miasta Ostrołęki przeprosił nas wyborców za to, że chciał aby przewodniczącą rady osiedla została jego siostra i namawiał każdego , kto przyszedł na spotkanie ,aby oddał głos na nią właśnie . Ale co tam, sama z siebie znalazła dziewczyna dobrą pracę w Warszawie ...

[ Dodano: 21:18, 26.11.2006 ]
Siedzę przy komputerze w pokoju obok w TVP 1 leci program o białoruskiej młodzieży i jest mi coraz bardziej smutno .Już za cztery godziny Najlepszy kandydat na prezydenta Ostrołęki dowie się że został wybrany przeważającą 3/4 iloscią głosów . Zostanie wybrany , potem zasiądzie w swoim gabinecie przy Placu Bema i zacznie nami rządzić . Odniesie ogromny sukces zostawiając zdruzgotanego , pokonanego kandydata na drugą kadencję samemu sobie . Gorszy przegra z Najlepszym Tak chcieli wyborcy . Koniec kropka . Przechodzi Gorszy do historii. Cztery lata wystarczy . Młodzi idą z nowymi pomysłami , z nowymi znajomościami, Układem w Warszawie .Wszyscy zyskają a ludziom się będzie żyło dostatniej . Nowe drogi, nowe mosty, nowe możliwości... PiS jak mówi tak robi. Wszyscy będą teraz za ,niewielu przeciw. Zmienią zdanie , oczywiście ci , którzy są przeciw. Wielu już zmieniło . Ludzie !!!! Dlaczego mi smutno, przecież oddałem głos na Najlepszego ? Znałem Gorszego , rzeczywiście był gorszy , był sam i robił czasami głupstwa. Jest takie amerykańskie powiedzenie : Czy jest to facet od którego kupiłbyś używany samochód. Mogę powiedzieć jedno : Tak , kupiłbym używany samochód od Gorszego .
Ostatnio zmieniony 29 lis 2006, 11:12 przez Miś 2, łącznie zmieniany 2 razy.
jot_
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:50
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: jot_ »

Wybory minęły, skończyła się też wulkaniczna aktywność Misia 2. Następna spodziewana erupcja złotych myśli i przemyśleń nastąpi przy okazji kolejnych wyborów. Chyba, że się mylę...
głupi ten, kto głupio robi
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Miś2 zamilkł- z wrażenia...

Post autor: Miś 2 »

Miś 2 czasem musi popracować ,zarobić na słoik miodu albo i dwa . Zima idzie, trzeba robić zapasy . Ja nie jestem Miś co zapada w sen zimowy.Zbieram pieniązki na wyjazd do ciepłych krajów. Poczekamy na dokonania Najlepszego Prezydenta w historii miasta . Na razie analizuję odezwę przedwyborczą Najlepszego do narodu .Radzę poczytać i zapamętać. Wniosek jest jeden dla Misia 2: już wkrótce Nasze miasto zamieni się w krainę ,, Mleka i Miodu'' Odezwa przed i powyborcza Strona Główna .
wax
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 lis 2006, 19:34

Post autor: wax »

:lol: Dobre! Oby Najlepszy tylko nie przeszedł od słów do czynów i nie wprowadził dopłat dla hodowców krasul i pszczół...
polska jest krajem w którym wydaje się więcej pieniędzy na więźnia niż na głodne dziecko w szkole...

Obrazek
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Post autor: Miś 2 »

Chciałbym wszystkich przeprosić za mój niewyparzony jęzor. Posypuję swój stary wyliniały misiowy łeb popiołem za to, że się nie poznałem na wspaniałym człowieku jakim jest nasz nowy radny pan Adam. Muszę się przyznać że się pomyliłem i żle osądziłem - kolejny raz w swoim życiu. Przebywając w ciepłych krajach, zagryzając figi i chumentasze, moczyłem swoje cielsko w Martwej Mocno Osolonej Wodzie .Unoszony na powierzchni słonej wody stałem się lekki jak piórko. Nagle pojawiły się u Misia 2 wyrzuty sumienia i gryzły go coraz bardziej . Mimo lekkości ciała jak poseł Łyżwiński sięgnąłem DNA. Zdałem sobie sprawę z tego ,że jestem jak Aneta K. , która plecie co jej ślina przyniesie na język. Po powrocie z ciepłych krajów ktoś mi powiedział : Jak mogłeś Misiu 2 napisać takie rzeczy o jednym z najbardziej aktywych nowych radnych. Teraz jest mi wstyd :oops: . Po zajrzeniu na stronę Rady Miasta dowiedziałem się że pan Adam jest członkiem pięciu komisji , zna się człowiek na wszystkim . Więcej takich ludzi w naszym mieście.
ODPOWIEDZ