NOWA MATURA 2005

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

NOWA MATURA 2005

Post autor: hazi »

Czy wie może ktoś na jakiej stronie są wszystkie wyniki matur poszczególnych zdających. Chciałbym zobaczyć jak poradzili sobie znajomi, ale nie wiem gdzie są te wyniki. Nie chodzi mi o statystki ogólne ale o szczegółowe wyniki. Dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Musisz po prostu iśc do szkoły i przeczytac jesli sa wywieszone.
Awatar użytkownika
*
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 19 maja 2005, 20:42
Lokalizacja: Ostrołęka

:)

Post autor: * »

A po co chciałbyś wiedzieć jak sobie poradzili Twoi znajomi? Żeby sprawdzić czy byli lepsi czy gorsi od Ciebie? Zupełnie tego nie rozumiem.. Gdybym ja zdawała teraz nową maturę, nie chciałabym żeby ktoś o tym wiedział jak mi poszło.. Czy dobrze czy źle (tym bardziej nie chciałabym gdyby się okazało, że oblałam). Co ich to obchodzi? Powiem tylko bliskim osobom. Tak zrobiłam gdy zdawałam 3 lata temu starą maturę. Dla tych, którzy oblali maturę bądź słabo im poszło.. Nie martwcie się proszę. Trzymam kciuki za Wasze ponowne egzaminy. Pozdr
W życiu, w miłości i w seksie dozwolone jest wszystko pod jednym warunkiem: że to, co robisz, nie krzywdzi drugiej osoby..
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Nie chodziło mi o porównywanie wyników ale poprostu o informację, czy dana osoba poprostu zdała. Z kilkoma osobami z gimnazjum nie mam kontaktu, więc chciałbym się tylko dowiedzieć o maturę.
Jedna z nauczycielek mi powiedziała że jest strona internetowa z wynikami wszystkich zdających, ale nie znała adresu. Może wy znacie?
PiotruśNarew
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 21 maja 2005, 10:04
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: PiotruśNarew »

A wie moze ktos czy jest jakas strona gdzie sa pytania co byly na tegorocznej maturze ( z WOS-u, historii, j.polskiego)
InS
Awatar użytkownika
Michał007
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:45

Post autor: Michał007 »

PiotruśNarew pisze:A wie moze ktos czy jest jakas strona gdzie sa pytania co byly na tegorocznej maturze ( z WOS-u, historii, j.polskiego)
KLIK
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

SpArKeY pisze:Już Za Rok MatÓra .... na nanna nnaa naa ... *****łem.. !! :).. ***** ta matóra jak h.u.j :( grrr *****... moje motoo od dziœ.. to PICIE TO ŻYCIE A ROBOTA TO GŁUPOTA !!!
yy :?: co chciałeś przez to powiedzieć :?: o_O
Awatar użytkownika
Daasiu
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:46

Post autor: Daasiu »

SpArKeY pisze:Już Za Rok MatÓra .... na nanna nnaa naa ... *****łem.. !! :).. ***** ta matóra jak h.u.j :( grrr *****... moje motoo od dziœ.. to PICIE TO ŻYCIE A ROBOTA TO GŁUPOTA !!!

zdolny jesteś patrzę ... ciekawe jak daleko w życiu zajdziesz bez wykształcenia :twisted:
Visca el Barça!
Obrazek
Martulka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 cze 2005, 11:29

Post autor: Martulka »

wyniki nie wisza w szkolach takze sie nie dowiesz.chyba ze ktos ci powie.
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Głównie to mi chodzi o strone internetową na której są wszystkie wyniki. Jedna nauczycielka mówiła że taka istnieje ale nie wiem czy sprawdzała czy tylko tak powiedziała. Jakby któś z Was znalazł taką stronę, to proszę wkleić link tutaj. Dzięki.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Byłoby to niezgodne z ustawą o ochronie danych osobowych, także daj sobie chłopie z tym na luz, bo nigdzie tego nie znajdziesz.
Ktoś Ci bajek naopowiadał .
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
ODPOWIEDZ