Odchudzanie w Naturhouse

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Odchudzanie w Naturhouse

Post autor: Olqaa »

Witam, Czy odchudzał sie ktoś z was w Naturhouse? Czy są jakieś efekty ? Jaki jest koszt miesięczny takiej diety ?
wapniak
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2013, 8:06

Re: Odchudzanie w Naturhouse

Post autor: wapniak »

Czy uważasz że oni tam dadza tobie jakiś magiczny środek po którym będziesz tracić kilogramy? Odchudzanie to proces na pare miesięcy. Pełen wyrzeczeń i pracy.
Efekty sa zależne od przestrzegania zaleceń jak nie będziesz sie ich trzymać to nie pomoże tobie nawet kuracja od dietetyka gwiazd hollywood. Sam jestem dietetykiem sportowym, i wiem o czym mówie bo sporo osób przychodzi do mnie licząc na cud, że będą mogli jeść i prowadzić osiadły tryb zycia jak dotychczas a kilogramy same będa spadać. odchudzanie to nie kuracja, to zmiana stylu życia. Jeśli będziesz zainteresowana to podam tobie numer i ułożę profesjonalną dietę i trening za połowę ceny naturhouse. Pomogłem nie jednej osobie i gwarantuje 100% skuteczności. Pod warunkiem trzymania sie diety i zaleceń. Pozdrawiam
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Odchudzanie w Naturhouse

Post autor: samanta »

wapniak pisze:Czy uważasz że oni tam dadza tobie jakiś magiczny środek po którym będziesz tracić kilogramy?
czy naprawdę to wywnioskowałeś z wypowiedzi koleżanki? zadała pytanie i czeka na odpowiedzi osób, które coś wiedzą, więc jeśli nie znasz odpowiedzi, nie udzielaj się, nie zajmuj miejsca innym.
wapniak pisze:Jeśli będziesz zainteresowana to podam tobie numer i ułożę profesjonalną dietę i trening za połowę ceny naturhouse. Pomogłem nie jednej osobie i gwarantuje 100% skuteczności.
a z taką wypowiedzią powinieneś się udać do działu ogłoszeń.

nawiasem mówiąc, nie zachęciłeś do skorzystania ze swoich usług.

olqaa, życzę powodzenia i wytrwałości w czasie odchudzania!
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Odchudzanie w Naturhouse

Post autor: Olqaa »

No mnie na pewno tez nie zachęciłeś do swoich usług, więc czekam na odpowiedź . Z tego co ja wiem to tam nie dostaje się tabletek odchudzających tylko dietę i dodatkowo jakieś suplementy, wizyty są co tydzień.


Dla Twojej wiadomości: nie prowadzę osiadłego trybu, nie czekam na cud. Ech ... Nic nie wiem - to się wypowiem ..
marysiaaaaa
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2013, 14:19

Re: Odchudzanie w Naturhouse

Post autor: marysiaaaaa »

ja korzystałam z usług naturhouse tylko jakiś miesiąc bo potrzebowałam schudnąć ok 5kg. Wyglądało to tak, ze przychodziłam co tydzień na wizytę, dostawałam dietę i fiolki bo są najskuteczniejsze i płaciłam co tydzień mniej więcej 120 złotych. Fiolki to są suplementy diety, ale chyba są inne suplementy, ja dostawałam właśnie takie. Do pójścia do naturhouse zachęciła mnie znajoma, która bardzo potrzebowała schudnąć i już schudła ponad 30kg. Wszystko jest ok tylko trzeba się stosować do diety ścisło, bo pani Sylwia, która jest tam dietetyczką też mówiła, że same suplementy nie pomogą. Polecam
wapniak
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2013, 8:06

Re: Odchudzanie w Naturhouse

Post autor: wapniak »

samanta pisze:
wapniak pisze:Jeśli będziesz zainteresowana to podam tobie numer i ułożę profesjonalną dietę i trening za połowę ceny naturhouse. Pomogłem nie jednej osobie i gwarantuje 100% skuteczności.
a z taką wypowiedzią powinieneś się udać do działu ogłoszeń.

nawiasem mówiąc, nie zachęciłeś do skorzystania ze swoich usług.

olqaa, życzę powodzenia i wytrwałości w czasie odchudzania!
Nie mam na celu nikogo zachęcić do moich usług bo tego nie musze robić. Zresztą mój wygląd jest sam w sobie argumentem że wiem o czym mówie i jak dbać o swoją sylwetkę i zdrowy tryb życia. Reklamy nie musze robić. Niech robi ją naturahaus. Jak można być dietetykiem i dawać jakies filki z bóg wie czym i suplementy. Smieszne jak ludzie zarabiają. W prawdziwej diecie redukcyjnej nie ma suplementów bo komponuje się ją tak aby z pożywienia dostarczyć wszystkie potrzebne kwasy tłuszczowe, witaminy czy minerały wspomagające chudnięcie. Wszelkie herbatki to chwyt marketingowy dla laików które dają tyle co kot napłakał.

Pozdrawiam. 120zł co tydzień? Nikt nie chodzi do dietetyka częściej niż co 4 tygodnie. Ruszcie troche głową zanim ktoś z was wydoi pieniądze

Aha jak tutaj ktoś wspomniał, w naturhausie nie DAJĄ suplementy tylko oferują do kupienia.
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Odchudzanie w Naturhouse

Post autor: Olqaa »

Ja nie widziałam żadnej reklamy , Naturhouse poleciła mi znajoma , która odchudza się w innym mieście, gdzie mieszka. Ona płaci 90zł miesięcznie i schudła 17 kg.

Radzę panu liczyć się ze słowami, bo nic dziwnego ,żę musi się pan ogłaszać na forach skoro nikt do tak miłego i uprzejmego człowieka nie chce przychodzić.
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Odchudzanie w Naturhouse

Post autor: Olqaa »

Specjalista za dychę ;p
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Odchudzanie w Naturhouse

Post autor: głęboka otchłań »

Olqaa - w "wapniaku" odezwały się emocje, gdy przeczytał wątek. Stonujmy nieco dyskusje :)
gg 33063013
ODPOWIEDZ