Remonty nawierzchni dróg w Ostrołęce

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
szeryf_z_bunshee
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 19 lis 2013, 14:51

Remonty nawierzchni dróg w Ostrołęce

Post autor: szeryf_z_bunshee »

Nie wiem jak Was, ale mnie porywa pusty śmiech/ rozpacz jak patrzę na remonty dróg, a w szczególności ostrołęckiej obwodnicy. Ekipa kilku gości pod wąsem pojawia się bladym świtem, wycinają w asfalcie finezyjną dziurę, zalepiają asfaltem. Dzięki tej "technice" mamy "góry i doliny" na obwodnicy. Wiem, że ta droga została źle wykonana, ale opisane przeze mnie postępowanie to marnotrawstwo publicznych pieniędzy. "Za chwilę" trzeba będzie podjechać z frezarką i robić całe płaty nawierzchni od początku. Drogi Ratuszu, dlaczego?
sylwor
plutonowy
Posty: 210
Rejestracja: 01 kwie 2009, 14:13

Re: Remonty nawierzchni dróg w Ostrołęce

Post autor: sylwor »

Drogi Ratuszu, dlaczego?...........................................
Odpowiedź jest prosta (z punktu widzenia ratusza)---- asfalt będzie nie do zdarcia ;)
a tak naprawdę to wybory się zbliżają i trzeba mieć punkty do wyliczania w kwestii "a czego to { M Y } nie zrobiliśmy, aby w naszym mieście [żyło się lepiej] ...... a głupi naród to kupi i znowu będzie w Ostrołęce schronisko dla futrzaków ;)
Awatar użytkownika
sebczyk
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 26 paź 2008, 9:57

Re: Remonty nawierzchni dróg w Ostrołęce

Post autor: sebczyk »

Niech ratusz lepiej zajmie się w końcu kwestią dokończenia budowy tej trasy od ul. Goworowskiej wraz z przeprawą przez Narew do ul. Warszawskiej.
szeryf_z_bunshee
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 19 lis 2013, 14:51

Re: Remonty nawierzchni dróg w Ostrołęce

Post autor: szeryf_z_bunshee »

sebczyk pisze:Niech ratusz lepiej zajmie się w końcu kwestią dokończenia budowy tej trasy od ul. Goworowskiej wraz z przeprawą przez Narew do ul. Warszawskiej.
To był by najgorszy z możliwych scenariuszy. Obwodnica biegnąca środkiem miasta... Obwodnica o ile powstanie tylko z Wojciechowic lub przed nimi przez Narew i dalej do Warszawskiej. Ruch tranzytowy wyrzuca się z miasta :)
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Remonty nawierzchni dróg w Ostrołęce

Post autor: mlody91 »

szeryf i tak ta teraz "obwodnica" ktora mamy jest smiechem na sali bo tez leci przez srodek miasta :)
szeryf_z_bunshee
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 19 lis 2013, 14:51

Re: Remonty nawierzchni dróg w Ostrołęce

Post autor: szeryf_z_bunshee »

Dzisiejsza obwodnica to po prostu dwupasmowa droga śródmiejska. Przedłużanie jej za Narew i robienie z niej prawdziwej obwodnicy byłoby totalnym błędem. Wpuszczanie TIR'ów z I AWP w nowe osiedla to nieporozumienie. Tak czy inaczej kwestia jakiejkolwiek obwodnicy zbyt szybko nie doczeka się przetargów na budowę.
ODPOWIEDZ