Polerka, piaskowanie felg

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Polerka, piaskowanie felg

Post autor: _KanaR_ »

Witam,

potrzebuję namiar na osobę, która zajmuje się piaskowaniem, polerką felg. Thx z góry za info.
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

jezeli chcesz typowe piaskowanie to polecam chłopaków na wojciechowicach tam gdzie jest stacja GAZ-owa WASBRUK, skup palet, wulkanizacja i najednym placa maja tez piaskowanie a co do polerki do do dobrego lakiernika oddaj i bedzie git :]
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

Oki thx za namiar. A dużo biorą za taką przysługę?? Mam fajne felgi tylko trochę zniszczone niestety i trzeba przed sezonem doprowadzić je do porządku hehe :)
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

ee :) nopowinno byc dobrze tylko wes jakiegos młodziaka i pogadaj sam na sam :P wiesz ocb każdy jest człowiekiem
pawelaspl
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 27 sty 2009, 13:33

Re: Polerka, piaskowanie felg

Post autor: pawelaspl »

ponawiam temat zajmuje sie ktos na mieście polerowaniem rantów felg alu poniewarz kupiłem ale trzeba zrobic polerke rantów na nowo jakis koles jeździł polerowana felą zima jak soli tyle sypia szok :crazy:
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: Polerka, piaskowanie felg

Post autor: kris4724 »

Odświeżam starego kotleta. Czy ktoś wie gdzie w Ostrołęce można wypiaskować np. ramę rowerową??
Polecany punkt na wojciechowicach jest już zamknięty na cztery spusty.

Może napiszę tak - czy ktoś może mi wypiaskować ramę rowerową? Bo nie wierzę, że w takim mieście nikt tego nie robi :)
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Polerka, piaskowanie felg

Post autor: Bolek21 »

Spróbuj zadzwonić do tej Pani. Zajmuje się piaskowaniem pomników. Może wypiaskuje Ci tą ramę.

Agata Drewnowska
tel. 691 747 229
Mieszka w Obierwi.
ODPOWIEDZ