Strona 1 z 1

Nowy Prezydent Ostrołęki

: 28 lis 2006, 18:11
autor: Czejen
Co myślicie o nowym prezydencie Ostrołęki ??

Na przykład Najlepszy

: 28 lis 2006, 20:06
autor: Miś 2
Najlepszy

Rodacy i Rodaczki! Czworacy i Czworaczki! Dość tych kabaretów politycznych, tych kawałów abstrakcyjnych, tych sztuczek podejrzanych, tych absurdalnych kojarzeń i całego tego memłania. Weźmy przykład z Najlepszego: ten nie memła, ale za to jak coś powie, to boki zrywać. Precz z fałszywą ułudą sceniczną, pozostawiającą wiele do życzenia. Nie zaciemniajmy horyzontów myśli współczesnej. Na przykład Najlepszy. Nie zaciemnia. Zerwijmy z tym chwiejnym balansowaniem na krawędzi egzystencjalizmu i wegetarianizmu. Skończmy, skorygujmy i skonfrontujmy. Na przykład Najlepszy. Skończył, skorygował, a teraz konfrontuje. Nie oglądajmy się na różne prądy, prądziki, arabeski, frykasy i frytki. Na przykład Najlepszy. Ten się nie ogląda. Wprowadza. Wprowadza mechanizację do stajni i gdzie może. My też bierzmy z niego. Wprowadźmy, zmechanizujmy, podnieśmy. Na przykład Najlepszy. Podniósł wydajność z jednego hektara i przeniósł ją na drugi hektar. My również podnieśmy, postawmy, niech stoi. Odrzućmy od siebie precz te sny o Tahiti, pełne wulgarnego erotyzmu i rozgrzanego do czerwoności dadaizmu. Sięgnijmy w głąb dnia codziennego. Na przykład Najlepszy. Sięgnął. Co tam namacał - nie powiedział, ale my wiemy. To skromny człowiek, z byle gównem nie wyskoczy.

Dlatego to zwiążmy i przetnijmy. Stwórzmy i zburzmy, i przejdźmy nad tym do porządku dziennego. Na przykład Załuska Przeszedł do historii, ale on tu jeszcze wróci i jak kogo palnie w mordę, to szkoda gadać.

: 29 lis 2006, 0:07
autor: paziu8
jak będziesz tyle pisał koleś to nikt nie będzie tego czytał :D

Dzięki Najlepszemu

: 29 lis 2006, 7:38
autor: Miś 2
Dzięki Najlepszemu jesteśmy najlepsi w kraju. Odnieśliśmy ogromny sukces . Raduje się wielkie serce Małego Premiera. To w naszym miescie PiS odniósł najlepszy wynik wyborczy . Ze wszystkich miast Polski wypadliśmy najlepiej . Co tam Warszawa gdzie Najbardziej Znany odnosząc sukces nie wygrał o troszkę . To nic , że w Krakowie Najmądrzejszy przepadł a wygrał Czerwonoskóry dzięki poparciu łżeelit. Raduje się wielkie serce Małego Premiera, że my ostrołęczanie nie zawiedliśmy pokładanego w nas zaufania . W pierwszej i drugiej turze wyborów głosowaliśmy jak trzeba . Mimo obiektywnych trudności z przyjazdem, Bo gdyby przyjechał byłoby jeszcze lepiej. Ale jest dobrze i będzie jeszcze lepiej !!! Staliśmy się wzorem dla wszystkich . Będą przyjeżdżać do nas się uczyć, jak wygrywać i odnosić zwyciestwo . A wszystko to dzięki Najlepszemu

: 29 lis 2006, 11:50
autor: Rasty
Obydwaj macie rację, ale co z tego że śmieszne, jak ktoś słabo czyta ( :lol: )
to nie będzie mu sie chcialo czytac i nie pojmie tego żartu. :)

: 29 lis 2006, 15:12
autor: Miś 2
Polecam Kiepskich w Polszmacie myśleć nie trzeba i czytać też ( leci bez napisów)

: 29 lis 2006, 17:15
autor: Lecter
Nic nie myślimy, bo od tego głowa boli. Po czynach go poznamy, pomyślimy. Zresztą co za różnica, kto jest prezydentem. Pytanie jakich ma dobrych doradców - oraz czy ich słucha - np. prezydent Regan. Demencja, słaby aktorzyna, a jak mu poszło? No chyba, że o zdjęcie ostatnie chodzi - tu faktycznie brzydal. Ale Współczesna mogła zamieścić lepsze zdjęcie, oficjalne, odrobione w fotoszopie - znaczy ona jakaś nieprzyjazna ta gazeta jest? A napisała sobie Ostrołęcka (!). Nieważne, to trudne...

: 29 lis 2006, 17:23
autor: jaga
Miś 2 i jego komentarze na forum to prawdziwe wydanie ostrołęckiej "Klary Weritas". Czytam je z wielkim zaciekawieniem bez względu na ilość i objętość tekstu. Miś 2 tak trzymać :wink:

: 29 lis 2006, 17:27
autor: Lecter
jaga, to nie jest topic o parafrazowanych tekstach, ani o Misiu2 :!:

: 29 lis 2006, 17:35
autor: karloss
Żadko popieram bo taki już jestem rodowity polaczek.
Ale jeśli chodzi o 'żadko' to żadko też mam sr.aczkę wiec wszystko jest na poziomie.
Na sr.aczce siedzę często ale to raczej zdarzenia typu wizji w kalejdoskopie.
Żart polityczny specyficzny, popieram w talencie , jak tez sposób i ton niezbyt motoniczny, jest jak najbardziej pozytywnie odbierany przez moje kanały jelitowe, niezbaczając z tematów gryp żołądkowych. Pochwalam frywolne wprowadzanie umysłu w rytmiczny takt, a sposób zrozumienia metafor zalezy od ilości spalonych liści w przeciągu jesieni..
Misie i Gabrysie przeżuwają prawdę w 2 workach, a czasem coś im sie ukruszy.
Prezydentura Kotowskiego jest wyzwaniem dla duszy.
Czy poniesie ? czy upadnie na pierwszym schodku rzeczą jest wiadomą...
Bo wsród prezydentów byłych niema uprzejmości i wspominania ich dokonań.
Także biada Czlowiekowi ze sie porwał na chleb troską ochrzczony.
Polecam i pozdrawiam bo jestem zaszczycony...

[ Dodano: 17:37, 29.11.2006 ]
I dziwne jest TO , że w IV RP na forum dyskusyjnym, nawet s.raczka sie gwiazduje , jest zakazana

: 29 lis 2006, 19:53
autor: Miś 2
Upór przynosi skutek, a myślałem po pierwszych komentarzach że jestem ,, pleban do utylizacji" .Stary Miś jestem i uparty, tym bardziej im bardziej mnie krytykują

: 01 gru 2006, 22:20
autor: pablo191
Stary misiu spier..... z formu..zrob to dla ostroleki

: 06 gru 2006, 18:07
autor: martynka
pablo191 pisze:Stary misiu spier..... z formu..zrob to dla ostroleki
Misiu zrób tak jak mówi.

W Ostrołęce nie wolno się wyróżniać. Tutaj łatwo narazić się klerowi czy nawet sąsiadowi. A już najgorzej to czegokolwiek się dorobić (np. samochodu) bo kapsle i cyrkle idą w ruch i autko wędruje do lakiernika :?

Pamiętasz trzy buddyjskie małpy?

"Nic nie widziałem, nic nie słyszałem i też nic nie mówiłem". Tak jest właśnie u nas.... tylko że małpy oznaczały co innego.

Miś 2 wrócił

: 07 gru 2006, 21:15
autor: Miś 2
Wrócilęm przed godziną z ciepłych krajów . Tydzień nieobecności Misia 2 w kraju a tu afera za aferą. Owies panie w tym roku dorodny, obrodził jak nigdy. Jak to dobrze że Prezes ma kota i nie lubi owsianki...