Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
marde
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 05 gru 2011, 19:17

Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: marde »

Witam
Zwracam się z prośbą do forumowiczów o pomoc w odnalezieniu świadków lub w co wątpię zgłoszenie się osoby która w dniu wczorajszym około godziny 20.30 na parkingu przy Aquaparku doprowadziła do kolizji i uszkodziła moje auto Renault Megane koloru żółtego. Prawdopodobnie było to auto terenowe z kołem zapasowym z tyłu auta, rejestracja po części jest mi znana ale brakuje jednej cyfry jeżeli ktoś z Państwa jest w stanie pomóc mi to proszę o kontakt 609095295.
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: TRUE »

Jeżeli brakuje Ci tylko jednej liczby z rejestracji to idź na policję, jest tylko 10 możliwych kombinacji więc powinni ustalić sprawcę, nawet jeżeli wszystkie 10 to będą terenówki z kołem zapasowym z tyłu (w co wątpię) to nic nie stoi na przeszkodzie by wszystkie sprawdzili i poszukali śladów po kolizji. Życzę powodzenia w poszukiwaniach, takie zachowanie trzeba piętnować.
Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
marde
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 05 gru 2011, 19:17

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: marde »

Dziękuję za odpowiedź.
Policja powiadomiona zaraz po kolizji ale nadziei nie dają dlatego zwracam się do forumowiczów może szybciej pomogą. Auto mocno uszkodzone z przodu i nie nadaje się do jazdy a auto potrzebne do dojazdów do pracy więc im szybciej znajdę sprawcę to szybciej auto będzie sprawne. Dodam że z relacji jednego ze świadków któremu bardzo dziękuje za okazana pomoc to auto terenowe próbowało wjechać na moje auto ale nie dało rady i poniszczyło przód auta. Dziwie się sprawcy że nie poczekał lub nie zostawił danych. Jedyne co by stracił to 10% zniżki czyli średnio 30 zł rocznie a ja mam straty dużo wyższe, no ale cóż taka nasza Polaka natura. Niestety ale jak Policja sprawcę znajdzie poniesie dużo wyższe straty finansowe niż pozostając i dogadując się. Mam nadzieję że ktoś pomoże.
imaginacja
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 27 mar 2009, 15:56

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: imaginacja »

Szybko to nie będzie. Ja odszkodowanie za wypadek dostałam po roku czasu. Gościu pewnie się nie przyzna do winy, więc będzie dochodzenie i sąd. No i jeszcze w zależności, gdzie ma ubezpieczone auto, bo jak w jakiejś podrzędnej firmie, to współczuję.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: elfik »

Na prawdę policja, nie mając TYLKO jednej cyfry z rejestracji nie jest w stanie Ci pomóc?? Wiedząc, że jest to samochód terenowy, znając pewnie kolor i mając świadka? Czy troszeczkę koloryzujesz?
Tak pytam, bo temat pewnie trafi na główną (takie mam przeczucie) i żeby zaraz zadymy nie było przez to :)

ps. mam nadzieję, że znajdziesz sprawcę. Czy w tamtej okolicy nie ma monitoringu? Basen nie ma kamery na zewnątrz?

chh, szkoda słów na takich pacanów, któzy nie chcą się przyznać do winy... Powodzenia!
marde
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 05 gru 2011, 19:17

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: marde »

Nie chodzi o to że Policja nie może pomóc tylko daje słabe nadzieje i ma na to 30 dni i po tym terminie umorzy dochodzenie jak nie znajdzie sprawcy. W napisanym poście
chodzi mi o pomoc w celu przyspieszenia znalezienia winnego.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: elfik »

marde pisze:Nie chodzi o to że Policja nie może pomóc tylko daje słabe nadzieje i ma na to 30 dni i po tym terminie umorzy dochodzenie jak nie znajdzie sprawcy. W napisanym poście
chodzi mi o pomoc w celu przyspieszenia znalezienia winnego.
ok, rozumiem. Mam jednak nadzieję, że pomogą :) I odnajdziesz sprawcę!
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: Infom »

Kolega, a czy mi się wydaję czy tam na bloku na stronę miedzy innymi aquaparku jest zainstalowana kamera? Sprawdź, albo niech ktoś da znać czy jest rzeczywiście
marde
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 05 gru 2011, 19:17

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: marde »

Kamera jest ale niestety w momencie kolizji skierowana była na rondo.
029
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 11 maja 2010, 13:56
Lokalizacja: O-ka

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: 029 »

Jeśli kamera w momencie kolizji była skierowana na rondo, to może załapała pojazd który wyjeżdżając z Aquaparku prawdopodobnie wyjechał w kierunku ronda?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: Infom »

no właśnie, auto musiało skierować się w stronę ronda, bo z aqua parku jest nakaz skrętu w prawo czyli na rondo.
marde
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 05 gru 2011, 19:17

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: marde »

wszystko ok ale niestety skierowane było na te drugie rondo.
029
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 11 maja 2010, 13:56
Lokalizacja: O-ka

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: 029 »

w pi*du z tym naszym miejskim monitoringiem... niby jest, a jakby go nie było... W ubiegłym roku była kolizja bodajże Hondy z autobusem PKS na samym skrzyżowaniu przy dworcu, kamera jest na słupie, a podobno była w tym czasie nieaktywna czy nie objęła akurat danej sytuacji i też nie wiem czy do tej pory do końca wyjaśniono tamtą sytuację... Nie wiem czy te kamery są stałe, czy ruchome, jeśli ruchome to może przy Aquaparku wcześniej zarejestrowała moment kiedy auto jeszcze stało na parkingu i udało by się jakieś dane zebrać...
marde
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 05 gru 2011, 19:17

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: marde »

Robię to pierwszy raz i nie mam pewności że to zdjęcie będzie widoczne ale spróbuję. Co wy na to?
Załączniki
20140130_212701.jpg
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: netespl »

Podaj ten fragment rejestracji który masz, zobaczymy co da się ustalić.
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: aga1009 »

Brak jednego numeru i policja będzie miała problem z ustaleniem sprawcy- śmieszne. Każdy wydział komunikacji to ustali.Tym bardziej jak wiadomo jeszcze,że to samochód terenowy. Dobrze myślę, że to 10 aut powinno być brane pod uwagę?
A tak w ogóle to nie masz wrogów, bo takie zniszczenia to nie przypadek. Chyba, że kierowca był po alkoholu.
tomkurpl
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 17 sty 2006, 15:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: tomkurpl »

Witam.
Proponuję samodzielne poszukiwanie sprawcy.Sprawdzisz to na
https://zapytania.oi.ufg.pl/SASStoredPr ... ?with=zpp1
Sie ma
Andrzej1
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 24 lis 2013, 22:25

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: Andrzej1 »

Witajcie
Nie do końca znajdzie sprawcę przez podawaną przez Ciebie tomkurpl stronę. Odnajdzie markę i model pojazdu, a także nazwę zakładu ubezpieczeń w którym ubezpieczony jest sprawca (OC - o ile sprawca posiadał ubezpieczenie pojazdu na podany dzień). Nie otrzyma natomiast danych właściciela pojazdu. Jednak przy odrobinie szczęścia i uporu sam jest w stanie ustalić pojazd - jego nr rej. (ilość zapytań do ufg jest nieograniczona). Ja bym spróbował, wystarczy wklepywać w okienko nr rej kolejne numery - skoro nieznany jest tylko jeden znak. Potem podał swoje typy na Policji.
Co do insynuacji dotyczących wrogów i zemsty - to powiem tak - a może była to kobieta ??
Żartowałem, jednak kilka osób z tego forum powinno pomyśleć czy przypadkiem nie ma manii prześladowczej, dotyczącej zarówno spisków globalnych jak i lokalnych, i nie powinny dołączyć do pewnej komisji...
Pozdrawiam
Andrzej.
marde
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 05 gru 2011, 19:17

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: marde »

Dziękuję wszystkim zainteresowanym tym tematem za okazaną pomoc. Wszystkie podpowiedzi były wykorzystane. O efektach nie chcę pisać z prostego powodu że osoba która spowodowała kolizję pewnie też czyta te forum. Na pewno jak sprawa się wyjaśni poinformuję forumowiczów.
Nadal jak na początku poszukuję świadków tegoż zdarzenia i proszę o kontakt.
alf 78
kapral
Posty: 142
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: alf 78 »

Wrzuć tutaj nr rej. bo coś mi się zdaje że to ten sam gość który jakiś rok temu uszkodził będąc pijanym 3 autka w tym i moje i zwjał ale całą sytuacje widział sąsiad z bloku obok .Na Policję bym nie liczył w naszej sytuacji podobno monitoring nie obejmował tego miejsca (skrzyżowanie 11 Listopada i Bogusławskiego) :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: balboa »

dziwny temat...
czekamy na tą informację z wyjaśnieniem
marde
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 05 gru 2011, 19:17

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: marde »

szanowny Panie "balboa" co Pan widzi dziwnego w tym temacie?
"Tą informację z wyjaśnieniem" ? Tak właśnie napiszę jak sprawa się zakończyła. Jak widać w odpowiedziach ludzie chcą pomagać innym i dlatego uznałem że należy im się takie info.
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Prośba w sprawie kolizji przy Aquaparku

Post autor: balboa »

ależ nie trzeba takiej szarmancji, co dziwnego ? aa nieważne... w sumie powinno się pomóc nie wdając się zbytnio w szczegóły w takim wypadku, bo co by nie było ten pirat przesadził
z ciekawości zapytam, i odpowiedź może w przyszłości wielu osobom pomóc, jak udało się sprawdzić nagranie z tej kamery monitoringu ?
ODPOWIEDZ