Gimnazjum jak więzienie...

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Notils
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 20 lis 2006, 8:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Notils »

u mnie jest juz tak od 3 lat od kąd tam chodzę. Tylko ja mieszkam w Warszawie. Przy wejściu są dwie kamery i siedzi sobie taka babcia i otwiera a jak ktos jest podejzany musi zadzwonic. okien nie mozna otwierać .....
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

i bardzo dobrze, gimnazjum to najgorszy okres... może w ten sposób uda im się "wychowac" porządną młodzież.
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Bo ja wiem...może i rzeczywiście są problemy, ale takie surowe sposoby raczej nie wniosą nic dobrego. Po za tym powinno się zacząć naprawiać problemy od podstaw, czyli rodziców. Dzisiaj widziałem matkę odbierającą swojego bachorka z przedszkola i nic nie było by złego po za tym że ta matka nie mogła iść prosto przed siebie. Żal, a później jaka młodzież rośnie.
Lepiej być nie może...
ja_z_o-ki
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 wrz 2006, 15:50

Post autor: ja_z_o-ki »

tak sie mlodziezy nie wychowa...ja to tam bym proponowala powrot do starszych metod, dac prawa nauczycielom i sie moze nie tyle skonczy co ukruci 'wynaturzenia' rozne...
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

genabisSs pisze:i bardzo dobrze, gimnazjum to najgorszy okres... może w ten sposób uda im się "wychowac" porządną młodzież.

Ten sposób jest nie najlepszy, bo czy z wiezienia wychodzą wychowani i nie zdemoralizowani ludzie?Chyba nie!Najlepszym sposobem zlikwidowania problemów z młodzieżą gimnazjalną było by zlikwidowanie gimnazjów :wink: :lol:
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Post autor: MarianZjeziura »

Nie tylko w gimnazjach tak jest. u mnie w technikum tak jest.
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

No to niech nas od razu do jakiegoś zakładu zamkniętego przeniosą ! U mnie w budzie też klamek gdzieniegdzie nie ma ale naszczęście nie ma dyżurujących na wejściu. A w sklepiku ceny jak ceny nie są tak mocno wygórowane.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Marian ale w technikum możecie wychodzić sami ze szkoły ?? Musicie mieć jakąś zgodę czy ,,przepustkę'' Mi się zdaje ze w szkołach ponad gim są już ludzie którzy ukończyli 18 lat ,,pełnoletni'' i mogą sami decydować o tym czy mogą wyjść ze szkoły!! Moim zdaniem to niepotrzebne !! Totalnie zryty pomysł !! Co za debil to w ogóle wymyślił jestem ciekawy...
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Post autor: MarianZjeziura »

no w technikum mozemy sobie wychodzić kiedy chcemy, ale reszta opisanych rzeczy w pierwszym poscie jest i w naszej szkole. To teraz nie wypuszczają ze szkoły przed zakonczenie lekcji (swoich)???????? jak ja chodziłem 4 lata temu do gim to JESZCZE tego nie wprowadzili.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Teraz nie wypuszczają... chyba ze masz zwolnienie z jakiś lekcji... szkoła na klucz i niema opcji rzeby jakoś wyjść... wczoraj jeszcze była bo kolega przez kuchnie uciekł ale potem niemiał jak wejść i miał lipe dyra... ;/
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

i tak ma być.. teraz co sie dzieje w szkolach to jest nie do pomyslenia!!! za moich czasów jak jeszcze podstawówki było nie dochodziło do tego ze dzieci brały dragi czy napier.. da.lały sie wokoło.. kamery super sprawa.. "dwójki" jeszcze leprza:-)... jezeli zwykli uczniowie nic nie przeskrobali i nie skrobia, no przeciez nie powinni sie bać a ,nie powinno im to przeszkadzac,,, no nie?jeszcze mundurki powinny byc... i gra muzyka ..heh

[ Dodano: 19:04, 07.12.2006 ]
a w 47 w łagrach to linijkami bili i radzieckiego uczyli....
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Post autor: aj_em22 »

u mnie w szkole sredniej tylko przez jakis czas byl ochroniarz w szkole , ktory stal i sprawdzal identyfikatory, jak sie nie mialo to won za drzwi... troche to bylo uciazliwe bo sie mega tłok robil w wejsciu do szkoly i totalne zamieszanie, kamery mialy byc ale nie wiem czy je zamontowali... drzwi do szkoly (te dla interesantow) byly zawsze zamkniete i jak ktos chcial wejsc dyzurny musial otwierac je kluczem i zapytac po co lezie...

w podstawowce nie bylo takich afer jak teraz w gim. wspominam zdecydowanie lepiej czasy mojej szkoly niz te teraz i towarzyszace im wieczne afery z gimnazjalistami
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

egzekli:-) masz racje!!!! 14tki wygladaja na 20tki ,,hehe i wgóle mutanty
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Co wy tam wiecie... ten problem was nie dotyczy a się wypowiadacie... i możecie sobie pisać co chcecie ale ciekawe jak wy byście reagowali gdyby to was dotyczyło...
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Post autor: aj_em22 »

tak samo bym zareagowala na TO jak na cudza z*j**ebk**e... jesli ja jestem w porzadku to czego mam sie wsciekac i obawiac (?)
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Ja też jestem w porządku ale czemu mam przez innych cierpieć?? Czemu nawet nie mogę wyjść przed szkole pooddychać świerzym powietrzem?? bo okna raczej nie otworze !! zrozumiał bym gdyby nie można było opuszczać terenu szkoły ale budynku szkoły to przesada...
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Niko pisze:Ja też jestem w porządku ale czemu mam przez innych cierpieć?? Czemu nawet nie mogę wyjść przed szkole pooddychać świerzym powietrzem?? bo okna raczej nie otworze !! zrozumiał bym gdyby nie można było opuszczać terenu szkoły ale budynku szkoły to przesada...
czemu?? ... temu żebys w pie.rdziel za darmo na dworzu nie dostał ... puzniej skarzyl bys sie ze cie pobili...i ze szkoła jest odpowiedzialna za to...
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Ja raczej bym się nie skarżył ale może i masz racje bo są w szkole takie osoby ale nie do końca... tak jak pisałem wcześniej!! Zamknięty teren szkoły to jest rozwiązanie bo nikt nie będzie mógł wejść z zewnątrz a uczniowie by mogli wyjść ze szkoły ale nie poza jej teren... i wszystko było by ok... a teraz?? Bida z nędzą
DonPomidor
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 12 gru 2006, 7:09

Post autor: DonPomidor »

no sie dzieja niezle jaja...
tak samo zareagowali ludzie jak w II LO kamery dali ...bylo to samo ..:D
wiec trzeba przywyknac .....
... :D
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Post autor: aj_em22 »

dokladnie, trza przywyknac do nowej sytuacji :wink: ... widac takie musza byc srodki ostroznosci, zeby w ryja za darmo nie zarobic... wolalabym siedziec zamknieta w szkole niz obawiac sie ze dostane po pysku :)
gosiaeses
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2006, 10:36
Lokalizacja: Ostrołęka!!!

Post autor: gosiaeses »

w ogole gimnazjum to glupi pomysl, mlodziez idzie do nowej, "wyzszej" szkoly po podstawowce i dziczeje, wielcy fafarafa i farbowane panienki, ktore szczyca sie paleniem, chociaz nawet sie nie zaciagaja.. no z czym do ludzi ;D
poprzednik pana giertycha narobil zamieszania, nie da sie ukryc, pomysl matematyki na maturze to tez byl jego pomysl!!

jak bylo osiem lat podst to zadne kamery nie byly potrzebne
a i do matury bylo 3,5 roku a nie 2,5 przygotowania...
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić,
aż znajdzie się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

bedziesz mial luzik, jak ze gimnazji wywali sie 'inteligencje' do zakladow o podwyzszonym rygorze
ODPOWIEDZ