Internet Aero2 w Ostrołęce

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
marti40
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2011, 14:09

Internet Aero2 w Ostrołęce

Post autor: marti40 »

Zakładam wątek internet w aero2 na terenie Ostrołęki.Chodzi głównie o to w jakich miejscach w Ostrołęce odbiera najlepiej,jak prędkość 512 kb/s ma się do szybkości otwierania stron,pobierania plików itd. i czy rzeczywiście połączenie jest zrywane co 60 minut oraz jakich używacie modemów do odbioru aero2.
Szmeru
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 23 sie 2013, 20:21

Re: AERO2

Post autor: Szmeru »

Wszystko już było. W Ostrołęce Aero2 chodzi świetnie. Jak tylko to uruchamiali to JD robił testy właśnie w Ostrołęce. Wszelkie info na ten temat znajdziesz na jdtech.pl . 512kb/s nie powala jednak czego się spodziewać za free. Jestem z pokolenia modemów 56kb/s więc jak na internet mobilny za darmo to jest OK. Strony się wczytują, YT chodzi ciężko, zapomnij o ściąganiu plików powyżej 100mb - szkoda czasu. Połączenie zrywa, ale w większości modemów możesz aktywować automatyczne wznowienie połączenia. (co za trym idzie, ściąganie przerwie - konieczny akcelerator pobierania). Używam sporadycznie modemu E3131, rok temu dostałem drugi taki sam w prezencie, mogę Ci sprzedać za 100zł.
Obecnie kartę Aero2 mam włożoną do modemu w tablecie, świetnie się sprawdza na wycieczkach i funkcji omijania korków w nawigacji.
Darmowy internet mam już kilka lat, raz już była wymiana kart.
hagi21
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 07 cze 2007, 21:29

Re: AERO2

Post autor: hagi21 »

Jestem użytkownikiem AERO2 od prawie 20 miesięcy i również dodam 3 grosze od siebie. Jak zamierzasz przeglądać tylko strony internetowe to Ci wystarczy, jak już zamierzasz wykorzystać do ściągania czy youtube to już będzie ciężko. Warto tu zaznaczyć, że często codziennie od 19 do 22 spada jakość łącza (ludzie z pracy przychodzą, jak i w weekendy i święta.
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: AERO2

Post autor: a1257a »

Ba działa nawet dobrze na obrzeżach Ostrołęki ja za darmo nie ma się nad czym zastanawiać ;) Ale tak jak pisali wcześniej dobry do przeglądania stron
marti40
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2011, 14:09

Re: AERO2

Post autor: marti40 »

Szmeru dzięki za informację i miłe chęci ale E3131 za 100 zł można nowy w sklepach komputerowych kupić,a w lombardzie widziałem za 59 zł. więc warto się za modemami porozglądać to jeszcze coś może taniej znajdę.Jak na razie mam E156g ale on niestety według jdtech.pl z aero współpracował nie będzie.
Awatar użytkownika
marek7001
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 22 lis 2008, 18:38

Re: Internet Aero2 w Ostrołęce

Post autor: marek7001 »

59 to cena luz, nie zastanawiaj się
ODPOWIEDZ