Lipna promocja w E.Leclerc

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: LIPNA PROMOCJA W SKLEPIE E.LECLERC NA PASTY TURBO !!

Post autor: skutekk »

a co ta kierwoniczka/dyrektorka miala odpowiedziec jak ona nawet z czytaniem etykiet ma problemy :lol: :lol: :lol: moim zdaniem to od jutra powinna pilnowac wózków na dworzu:lol: :lol:
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: LIPNA PROMOCJA W SKLEPIE E.LECLERC NA PASTY TURBO !!

Post autor: Infom »

daj spokój myślisz,że celowo to zrobili żeby dorobić się fortuny na pastach K2!
Mogłeś spokojnie wytłumaczyć paniom na czym polega różnica, a nie zgrywać cwaniaka i jeszcze z tajniaka nagrywasz, dla mnie jest to żenujące.
Problem nr 1 w 2014 roku!!!
Niech ta wojna wybuchnie może delikatny przesiew się zrobi wśród społeczeństwa!

P.S. oczywiście z wojną żartuję, przemocy nie popieram!!! POKÓJ!
Maniek66
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2014, 17:32

Re: LIPNA PROMOCJA W SKLEPIE E.LECLERC NA PASTY TURBO !!

Post autor: Maniek66 »

Infom dla twojej wiadomości :
Infom pisze:daj spokój myślisz,że celowo to zrobili żeby dorobić się fortuny na pastach K2!
W tym sklepie jak już nie raz było poruszane promocje są z reguły tylko na papierku i jeśli chcesz wiedzieć to najcześciej na takich promocjach sklepy właśnie się dorabiają .
Infom pisze:Mogłeś spokojnie wytłumaczyć paniom na czym polega różnica, a nie zgrywać cwaniaka i jeszcze z tajniaka nagrywasz, dla mnie jest to żenujące.
To nagranie jest zrobione już po 20 minutowej dyskusji i tłumaczeniu personelowi ze jest to ta sama pasta . Jak sam stwierdziłem paniom w informacji nie przyszedłem się na nich wyżywać i powiedziałem od razu po 2 minutach jak nie potrafiły mi nic na ten temat powiedzieć by poprosiły kierownika. Bo stwierdzały cytuje " .. i co pójdę na górę do kierowniczki i tam mi powie ze na tą nie ma promocji a na tę jest i wytłumacz to klientowi "
Maniek66
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2014, 17:32

Re: LIPNA PROMOCJA W SKLEPIE E.LECLERC NA PASTY TURBO !!

Post autor: Maniek66 »

Co do nagrywania z tajniaka przed rozpoczęciem rozmowy z kierowniczką jak się okazało kierowniczkami włączyłem dyktafon w telefonie i powiedziałem powiedziałem wyraźnie ze nagram to by nie było nie jasności i telefon z włączonym dyktafonem leżał legalnie na blacie!
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: LIPNA PROMOCJA W SKLEPIE E.LECLERC NA PASTY TURBO !!

Post autor: sKaLpeL »

ale w czym ty masz problem ?

masz 2 pasty, obie się różnią opakowanie delikatnie, mimo że to ten sam środek, na jedną dali promocję, a na drugą nie, kup tańszą i koniec tematu, na cholerę trujesz życie kobietom ?

w gazetce jest ta z żółtym elementem(większy napis) za 6,45 i Ty napisałeś też że to ta jest za 6,45 a nie ta druga, więc w czym problem ? bierzesz tą z żółtym elementem i płacisz mniej następnie udajesz się do wyjścia i nie psujesz komuś dnia ani humoru
Andrzej1
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 24 lis 2013, 22:25

Re: LIPNA PROMOCJA W SKLEPIE E.LECLERC NA PASTY TURBO !!

Post autor: Andrzej1 »

Maniek666 z całym szacunkiem dla Ciebie, powiedz gdzie pracujesz. Pofatyguję się do Ciebie i zadam Ci szereg pytań związanych z Twoim zawodem, z oferowanym przez Ciebie usługami. Ciekaw jestem, czy będziesz w stanie tak od ręki udzielić kompetentnych odpowiedzi...
Panie pracujące w dużych sklepach mają naprawdę do ogarnięcia setki artykułów. Nie są specjalistkami w jakiejś dziedzinie, próbują zarobić na życie. Robisz problem z niczego, wybacz taką opinię. W mojej opinii jest to czyste czepianie się. Postaw się w roli tych kobiet, otrzymują promocje z góry, żadna z nich ich nie tworzy, nie są specjalistkami w tej dziedzinie, odpuść.
Pozdrowienia
Andrzej.
Maniek66
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2014, 17:32

Re: LIPNA PROMOCJA W SKLEPIE E.LECLERC NA PASTY TURBO !!

Post autor: Maniek66 »

Skalpel wiec jeśli nie rozumiesz jednej zależności jestem w stanie ci ją wytłumaczyć. Jeśli producent sam zastrzega że nie ma żadnej pasty TURBO nie ma jakiejś jak to nazwała Kierowniczka WOSKUJĄCEJ a drugiej LEKKO ŚCIERALNEJ jest tylko jedna to czemu ten sam produkt tego samego producenta o tej samej gramaturze jest sprzedawany w różnych cenach ?? Jeśli twierdzisz ze chodzi o opakowanie to się mylisz i to dość poważnie !!
Andrzeju w twoim przypadku sądzę że jedna z tych pań jest bliską ci osobą :) Jednej rzeczy chyba nie wiesz co do takich sklepów jeśli mają z góry narzucone to jest to dokładnie wytłumaczone i mają co do tego dokładne wytyczne gdzie co ma leżeć i jak . Dodo ma ci jeśli nie wiesz to w tym sklepie akurat wygląda jeszcze lepiej to bo jest podział na kierowników działów i kasjer siedzi na asie kierownik działu pilnuje dziełu i wszystkiego z nim związanego a jest i osoba którą interesuje tylko ułożenie tych produktów na półce i nic więcej.
Dalej mówiąc dostają raport operacyjny w którym jest to wszystko zawarte i jak to ma wyglądać.
agacomplete
starszy kapral
Posty: 180
Rejestracja: 24 paź 2010, 21:26

Re: Lipna promocja w E.Leclerc

Post autor: agacomplete »

A może ta tańsza pasta zbliża się do terminu użycia i chcą ją wyprzedać szybciej? Podobna sytuacja ma miejsce przy zakupie piwa np. w Polo jedno (tej samej marki i w tym samym opakowaniu) jest tańsze a to samo z innej półki jest droższe bierzesz to co ci pasuje i nie drzesz mordy o 50 gr.po co robić dochodzenie w tym temacie.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Lipna promocja w E.Leclerc

Post autor: Infom »

Maniek myślałeś, że dostaniesz na forum pochwałę, a jest na odwrót.
Więc już nie drąż tematu i daj ludziom żyć.
Takich cwaniaczków jest na pęczki, kto pracował w handlu to wie.
Gardzę takimi ludźmi i zachowaniem.
Pewnie jeszcze na koniec straszyłeś rzecznikiem i innymi urzędami i jak to bywa, cwaniaczki na koniec mówią opisze to w lokalnych mediach!
No i dopiąłeś swego napisałeś post i żadnego poparcia!
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Lipna promocja w E.Leclerc

Post autor: skutekk »

a ja powiem ze facet slusznie poruszyl temat, robia co chca a tak nie moze byc, 50gr czy 10zl nie ma roznicy jaka kwota, nabijaniem ludzi w butelke traci sie klienta. Co do tego kto to tam powinien wytlumaczyc... oczywiscie dyrektor lub jego zona bo to oni raczej wszystko tam powinni zatwierdzac skoro biora pieniadze za kierowanie wszystkim. Pracownik dostaje wytyczne i sie stosuje do tego co ktos z gory mu zleci. Wiec do odpowiedzialnosci trzeba pociagnac tego na gorze a nie z samego dolu. Tylko z nagrania wynosze wnioski ze inteligentniejsza rozmowa bedzie z szarym pracownikiem niz z kobiecina z nagrania, ktora pelniac takie stanowisko nawet nie potrafi dobrac słów :shock: :lol:
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Lipna promocja w E.Leclerc

Post autor: elfik »

Wpisując w google "pasta turbo" widzę przynajmniej 3 różne opakowania tej samej pasty. Na jednych napis: "lekkościerna pasta woskowa", na innych "odnawia i nabłyszcza lakier", na następnych jeszcze co innego. Pomimo tego, że to to samo, tylko w innym opakowaniu - w promocji jest taka, jak jest w gazetce. I cena się chyba zgadza, co?

Nie wiem po co te bicie piany i jeszcze nagrywanie ludzi... Przecież to są zalecenia odgórne, gazetka jest ogólnopolska, myślę, że wszystkie leclerki mają w systemie to samo. Dlaczego więc obwiniasz kierowniczkę? Chyba czymś Ci podpadła ;)

ps, często jest tak, że to co wychodzi w nowym opakowaniu ma wyższą cenę. Zamiast pytać producenta czy są różne pasty zapytaj: ile rodzajów opakowań jest. A kierowniczka nie musi się znać na wszystkim, ona jest tam tylko pracownikiem (a nad nią pewnie jeszcze z 10 innych kierowników) :)
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Lipna promocja w E.Leclerc

Post autor: sKaLpeL »

i w 100% zgadzam się z powyższą wypowiedzią elfik

a ty Maniek chyba jesteś nienormalny i Ci się k.u.r..wa nudzi
Ostatnio zmieniony 13 mar 2014, 22:20 przez sKaLpeL, łącznie zmieniany 1 raz.
Andrzej1
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 24 lis 2013, 22:25

Re: Lipna promocja w E.Leclerc

Post autor: Andrzej1 »

Witajcie.
Maniek, odniosłeś się tylko do części mojego wpisu. Ale masz rację, te Panie są mi osobami bliskimi. Ciężko pracują, płacą nadmierne podatki i za małe pieniądze muszą "znać się na wszystkim" - jeśli o to chodzi - to te osoby są mi osobami bliskimi, choć nie znam żadnej z tych osób osobiście. Ba, nawet nie lubię, nie cierpię wręcz, robić zakupów w marketach.
Chciałeś pojechać z sensacją - nie udało się.
Co do mojego zaproszenia do weryfikacji Twojej wiedzy nie raczyłeś się odnieść. Pamiętaj, każdego można zagiąć w bezpośrednim pytaniu, jeśli wymaga się natychmiastowej odpowiedzi. Ciebie też. Więc czasami trzeba wczuć się w stronę przeciwną - po prostu - BYĆ CZŁOWIEKIEM i zdać sobie sprawę, że w marketach pracują :LUDZIE, z całym bagażem człowieczeństwa, uprawnienia do popełniania błędów, bycia zmęczonym, mającym gorszy dzień, zdemotywowanym, rozkojarzonym... !! TY TAK NIE MASZ CZASAMI ??? - takie zachowania odróżniają ludzi o MASZYN !! Uderz się w pierś i powiedz sobie - nigdy nie miałem wątpliwości, nigdy nie miałem problemów z odpowiedzią na zadane pytanie... jeśli nie - rzuć kamieniem...
Pozdrowienia.
Andrzej.
zuko
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:42

Re: Lipna promocja w E.Leclerc

Post autor: zuko »

K2... ja nie mogę, weźcie kupujcie normalne pasty a nie to coś co niszczy lakier... nadaje się tylko na sprzedaż dla handlarza, tak samo jak te plaki sraki itp, których stosują tez handlarze, myśląc, ze auto z 2004 roku będzie wyglądać jak nowe...
ODPOWIEDZ