Egzamin praktyczny na prawko

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
karas220288
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2021, 10:28

Egzamin praktyczny na prawko

Post autor: karas220288 »

Witam. Nie jestem z Ostrołęki. Na dniach będę tam zdawał egzamin praktyczny na prawko.
Czy ktoś mógłby podpowiedzieć coś o trasach egzaminacyjnych?? Gdzie i na co zwrócić szczególną uwagę??
Fajnie jakby ktoś miał jakiś filmik z trasy. Lub wytyczył na mapce Google. Z góry dziękuję.
Markqus
plutonowy
Posty: 217
Rejestracja: 02 kwie 2018, 16:40

Re: Egzamin praktyczny na prawko

Post autor: Markqus »

A może jeszcze zdać za Ciebie, Masz zwracać uwagę na ZNAKI I PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO , oszukiwanie ( Ty to nazwiesz pomocą ) nie pomoże Ci w samodzielnej jeździe - nie będzie instruktora , który ma dodatkowe pedały sprzęgła i hamulca.
karas220288
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2021, 10:28

Re: Egzamin praktyczny na prawko

Post autor: karas220288 »

Jakie oszukiwanie?? Pierwszy raz wsiadam do obcego auta. Nigdy nie byłem w Ostrołęce. Zdaje tutaj, ze względu na szybki termin. To moje pierwsze podejście. Chciałem tylko poznać opinie o trasach egzaminatorów, jakieś podpowiedzi. Nie oczekuję że ktoś wsiądzie za mnie do auta przecież
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Egzamin praktyczny na prawko

Post autor: kormoran »

Wszyscy z poza O-ki zdają po raz pierwszy. Przecież próby w swoim miejscu zamieszkania się nie liczą; nie ważne czy były 2,3 czy 7. Tu się zda a jak nie to zostaje Łomża. A skutki widać później na drogach. I narzekania na seniorów, którzy co rok są... młodsi.
ODPOWIEDZ