Sp nr 10 - nauczanie początkowe

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
saras
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2010, 13:29

Sp nr 10 - nauczanie początkowe

Post autor: saras »

Witam mam w tym roku zapisac dziecko do 1 klasy do sp nr10 kogo z nauczycieli polecacie jaka klase itp a kogo odtadzacie
lauraa_
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2013, 10:29

Re: Sp nr 10 - nauczanie początkowe

Post autor: lauraa_ »

Chciałąbym wznowić temat. Czy ktoś kto ma - lub miał - dziecko w tej szkole, może napisać opinię o paniach, które zajmą się naszymi dzieciakami od września? Czekam na opinie i dobre rady.
Awatar użytkownika
Evril
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 18 sie 2010, 16:50

Re: Sp nr 10 - nauczanie początkowe

Post autor: Evril »

Ja tam polecam Panią Bożenę Pabich. Nie wiem czy będzie miała jakąś klasę z nauczania początkowego, ale to świetny pedagog i każde dziecko, które trafiło pod jej skrzydła wyrosło na ludzi. Naprawdę polecam!
Energa
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 31 sty 2013, 18:09
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sp nr 10 - nauczanie początkowe

Post autor: Energa »

dołączam się do postu wyżej,kobieta anioł tak w skrócie można ją nazwać.
Pani mama
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2013, 20:38

Re: Sp nr 10 - nauczanie początkowe

Post autor: Pani mama »

Witam.

Ja również bardzo bym chciała poznac opinie na temat Pań które w przyszłym roku bedą uczyc pierwsze klasy w 10.
Zapisy zbliżają sie wielkimi krokami, zostało juz tylko 2 tygodnie a ja nie wiem nic ,do kogo.

Bardzo prosze o jakies podpowiedzi ;)
ros14
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2013, 20:45

Re: Sp nr 10 - nauczanie początkowe

Post autor: ros14 »

Boże, nie wierzę własnym oczom! Ludzie, co wy piszecie?! Polecacie młodym matkom które nie znają nauczycieli P. Pabich? Nie mam do niej za grosz szacunku, przez tego babsztyla moje dziecko co 2 dzień płakało. Nie dość że drze mordę na lekcjach jak postrzelona, to zdarzyło się że stukała palcem po głowie dzieci. To chore co tu piszecie, i w tym momencie uważam że to chyba P. Pabich pisze te komentarze na swój temat żeby poprawić swoją opinię. Pani Bożeno P. jest pani najgorszą nauczycielką w całej szkole sp10, nie wyssałam tej historii z palca - wręcz przeciwnie. P. Pabich uczyła mnie w 4-6 kiedy jeszcze chodziłam do dziesiątki i pamiętam że miała 0 szacunku do uczniów. Gdy dowiedziałam się że moje dziecko będzie uczone przez tą babę, to myślałam że zemdleję. Ale dzieci nie są głupie i wszystko mówiły w domu co działo się w szkole. I po roku nauki z P. Pabich, do klasy mojej córki została przydzielona P. Gus która jest świetną nauczycielką i z całym szacunkiem mogę teraz podziękować za lata edukacji mojej córki :) A JEŻELI CHODZI O DZISIEJSZE NAUCZYCIELKI 1-3 TO POLECAM PANIĄ MONIKĘ SENDROWSKĄ, ŚWIETNA MIŁA I SYMPATYCZNA KOBIETA! :)
nowalijka
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 17 lut 2011, 18:50

Re: Sp nr 10 - nauczanie początkowe

Post autor: nowalijka »

Ja tez osobiście nie polecam pani Babich. Moje dziecko nie lubi tej Pani ani zajec z nią, poniewaz sie jej boi. Pani krzyczy na dzieci w klasie . Do tego zawodu trzeba miec podejscie i powolanie. Nie polecam rowniez pani J.Karpinskiej - nie traktuje dzieci jednakowo ,jesli ktores dziecko polubi to je faworyzuje. Pisze to z wlasnego doswiadczenia ,poniewaz uczy sie w tej szkole moje dzieci. Kazdy rodzic wie ,jak wazdy jest start dziecka w pierwszych latach nauki. Życzę trafnych decyzji..
g_i_G
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2014, 11:39

Re: Sp nr 10 - nauczanie początkowe

Post autor: g_i_G »

Drogie Panie!
Po pierwsze to nieładnie pisac nazwiskami i na miejscu osób krytykowanych w sposób niekulturany zarządałabym przeprosin! Po drugie same Panie nie mają kultury osobistej pisząc np "babsztyl", "drze mordę" zatem i napewno Państwa dzieci jej nie posiadają dlatego potem nie ma się co dziwic, że ktoś krzyczy. Zanim się wystawi negatywne opinie powinno się je przemyślec. Pani ros14 nawet nie potrafi napisac poprawnie nazwiska nauczyciela córki więc co do Jej opinii miałabym duże wątpliwości. To, że ktoś pilnuje dyscypliny i wymaga od dziecka jak najwięcej to nie oznacza, że ma zero szacunku do uczniów. To właśnie dzieci w dzisiejszych czasach nie nauczone są szacunku do straszych i nie potrafią się zachowac. Najlepiej byłoby jakby dzieci wchodziły nauczycielom na głowe, a Mamusie wtedy byłby szczęśliwe i wtedy uważałby, że nauczyciel mam podejscie i powołanie ;).
Moim zdaniem to dziwne, że dzieci się boją nauczyciela - bo co On takiego im robi? Bije? Jeżeli dziecko jest dopilnowane i grzeczne to napewno nikt bez powodu na to dziecko nie krzyczy. Jeżeli jest inaczej to przecież Rodzic może iśc na spotkanie z Nauczycielem i wyjaśnic sprawę a nie oczerniac Go na forum! Jeżeli Nauczyciel nie traktuje uczniów jednakowo, to też wypadałoby zwrócic Nauczycielowi na to uwagę osobiscie a nie wypisywac na foum krytykę!
Rodzic
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Sp nr 10 - nauczanie początkowe

Post autor: mlody91 »

g_i_G pisze:Drogie Panie!
Po pierwsze to nieładnie pisac nazwiskami i na miejscu osób krytykowanych w sposób niekulturany zarządałabym przeprosin! Po drugie same Panie nie mają kultury osobistej pisząc np "babsztyl", "drze mordę" zatem i napewno Państwa dzieci jej nie posiadają dlatego potem nie ma się co dziwic, że ktoś krzyczy. Zanim się wystawi negatywne opinie powinno się je przemyślec. Pani ros14 nawet nie potrafi napisac poprawnie nazwiska nauczyciela córki więc co do Jej opinii miałabym duże wątpliwości. To, że ktoś pilnuje dyscypliny i wymaga od dziecka jak najwięcej to nie oznacza, że ma zero szacunku do uczniów. To właśnie dzieci w dzisiejszych czasach nie nauczone są szacunku do straszych i nie potrafią się zachowac. Najlepiej byłoby jakby dzieci wchodziły nauczycielom na głowe, a Mamusie wtedy byłby szczęśliwe i wtedy uważałby, że nauczyciel mam podejscie i powołanie ;).
Moim zdaniem to dziwne, że dzieci się boją nauczyciela - bo co On takiego im robi? Bije? Jeżeli dziecko jest dopilnowane i grzeczne to napewno nikt bez powodu na to dziecko nie krzyczy. Jeżeli jest inaczej to przecież Rodzic może iśc na spotkanie z Nauczycielem i wyjaśnic sprawę a nie oczerniac Go na forum! Jeżeli Nauczyciel nie traktuje uczniów jednakowo, to też wypadałoby zwrócic Nauczycielowi na to uwagę osobiscie a nie wypisywac na foum krytykę!
Rodzic
nie wiem czy jestes rodzicem jakiegos dziecka czy ktoryms z nauczycieli ale masz tyle racji co nic :) widac nie miales/as doczynienia z ta szkola i z tymi nauczycielami wiec ci napisze ze racji masz zero :) co do pani pabich to jak pisaly osoby wyzej jest to osoba ktora tylko krzyczy i chyba tylko krzykiem umie "uczyc", osobiscie z nia nigdy lekcji nie mialem ale widzialem co ona robi na przerwach wiec i tak mi to wystarczy.... podstawowka jest od tego zeby dzieci tez mogly tam razem spedzac jakos czas fajnie a nie tylko na lekcjach. innym nauczycielkom nie przeszkadzalo ze dzieci czasami sobie biegaly po korytarzach albo graly w pilke :) ale pani pabich... od razu bylo darcie mordy nie biegac albo oddawac pilke... jak dla mnie babsztyl wredny i bardzo sie ciesze ze mnie nie uczyla bo bym zajoba dostal chyba przy tej babie...
ps. jesli ktos sie przypiepszy do mojej wypowiedzi jak to ja obrazam pania pabich i w ogole to pragne go poinformowac ze uczylem sie w tej szkole jakis czas temu i dokladnie wiem jaka jest ta pani wiec prosze mi tu nie pisac ze informacje wyssane z palca itd :)
g_i_G
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2014, 11:39

Re: Sp nr 10 - nauczanie początkowe

Post autor: g_i_G »

Jestem rodzicem dziecka, które akurat Pani Pabich uczyła i zawdzięczamy Jej bardzo dużo! Więc nie pozwolę tej Pani obrażać, bo jak sam pisałeś nie miałeś okazji uczestniczyć w lekcjach tej Pani. Nie będę wypisywać tu tego co myślę co zrobiła ta Pani, bo ktoś ko wyrobił sobie już opinię na jakiś temat i tak jej nie zmieni. Szacunek każdemu się należy i jeżeli nawet ktoś ma negatywne zdanie na kogoś temat powinien albo się nie wypowiadać albo robić to w kulturalny sposób. Co do biegania po szkole - to chłopcze chyba nie pracujesz jeszcze, a jeśli nawet pracujesz to nie odpowiadasz za bezpieczeństwo innych. Jeśli podczas takiego biegania, albo grania dziecko zrobi sobie albo innym coś, to niestety ale do Twojej wiedzy odpowiada nauczyciel dyżurujący. Zdarzało mi się przychodzić po córkę do świetlicy i widziałam jak te dzieci biegają jak oszalałe i wpadają na każdego nawet na mnie. Sama mam małe dziecko i wiem, że muszę mu zabronić tego co miłe i przyjemne dla Jego bezpieczeństwa. Ciebie też ktoś powinien nauczyc kultury bo imiona i nazwiska piszę się z wielkiej litery!! Ludzie w ogóle nie mają kultury osobistej!
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Sp nr 10 - nauczanie początkowe

Post autor: mlody91 »

glupiemu i tak nie przetlumacze wiec nie widze dalszej rozmowy z toba dziewczynko/chlopcze :)
g_i_G
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2014, 11:39

Re: Sp nr 10 - nauczanie początkowe

Post autor: g_i_G »

mlody91 pisze:glupiemu i tak nie przetlumacze wiec nie widze dalszej rozmowy z toba dziewczynko/chlopcze :)
No właśnie pokazałeś dlaczego i Twojej wypowiedzi nie można traktować poważnie - bo nawet do mnie nie masz szacunku. Twoi Rodzice nie wychowali Ciebie za dobrze! Masz rację z Tobą nawet nie da się rozmawiać bo za wiele o życiu nie wiesz.
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Sp nr 10 - nauczanie początkowe

Post autor: mlody91 »

dalej potwierdzasz zdanie ze z idiota rozmawiac sie nie da ;] chyba tylko debil gdy nie ma juz agrumentow wali tekst typu "no chyba ty"
Pandora
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2014, 10:27

Re: Sp nr 10 - nauczanie początkowe

Post autor: Pandora »

Widzę, że zdania są podzielone odnośnie opinii na temat nauczycielki...
zosia 32
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2014, 18:17

Re: Sp nr 10 - nauczanie początkowe

Post autor: zosia 32 »

ja byłam jej uczennicą 15 lat temu. Nauczycielka wymagająca, ale właśnie dzięki temu uczyliśmy się tego przedmiotu i nikt nie miał później problemów ze zdaniem testów. Uważam że więcej powinno być takich nauczycieli, to może wtedy dzieci by były bardziej wykształcone, i nie byłoby tak, że za nic dostają 5-6...
Mikson
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2022, 16:44

Re: Sp nr 10 - nauczanie początkowe

Post autor: Mikson »

:ble: Pabich? Okropna według mnie i zgadzam się w 1000% z negatywnymi opiniami, choć uważam, że nie powinno się jej obrażać :D
Ale Pabich wrzeszczy jak mało kto
Awatar użytkownika
kruk453
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 16 maja 2010, 20:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sp nr 10 - nauczanie początkowe

Post autor: kruk453 »

Wznawiając tamta.
Nie polecam pani Pabich. Fakt, mój syn dopiero w 4 klasie zaczął z nią zajęcia ale mam bardzo negatywną opinię do tej nauczycielki. Z tego co słyszałem na zdalnych wywiadówkach (partnerka w nich uczestniczyła) to pani Pabich za bardzo ingeruję w wychowanie dzieci, min. rodzicom próbuje wpoić jak mają wychowywać własne dzieci. Z tego co jeszcze słyszałem od syna to pani Pabich, czepia się danego ucznia w sposób arogancki w postaci krzyczenia, wyzwisk i znieważenia ucznia. Ta nauczycielka powinna być wydalona z tej szkoły. Sami nic nie wskóramy. Reszta rodziców się boi, że wyżej wymieniona nauczycielka będzie się znęcała nad ich pociechami. Dyrektor szkoły SP nr 10 w Ostrołęce staje w jej obronie. Zmiana Dyrektora szkoły też byłaby wskazana.
https://www.facebook.com/Lucas.PC.GSM.Service
Prywatny serwis komputerowy.
ODPOWIEDZ