Zarobki księgowej

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
kasia19
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2014, 10:11

Zarobki księgowej

Post autor: kasia19 »

hej, jestem uczennicą 3 klasy w I LO, i mam dylemat- zastanawiam się gdzie iść na studia tzn. na jaki kierunek.
Myślę o rachunkowości i stąd moje pytanie: czy jest w Ostrołęce praca dla księgowych i ile zarabiacie
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Zarobki księgowej

Post autor: mondeo »

idz na to co jest twoją pasją co nie będzie cię nudzić, czasami lepiej zarabiać nawet mniej ale być szczęśliwym ze swojej pracy i panujących w niej warunków, oraz godzin i dni w niej spędzanych.

pracować w ostrołęce nie musisz możesz zawsze się przeprowadzić, lub zostaniesz w przyszłości do tego zmuszona.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Zarobki księgowej

Post autor: malykazio »

Biur rachunkowych jest w Ostrołęce mnóstwo, więc praca chyba jest. Podejrzewam, że nikt nie będzie chciał podzielić się informacją o swoich zarobkach albo poda nieprawdziwe. Jeśli chcesz wybrać rachunkowość niejako na siłę to lepiej sobie odpuścić. Trzeba choć trochę lubić to, co chce się robić. Jeśli rachunkowość ma być przez Ciebie wybrana tylko z powodu oczekiwanych zarobków, bez zamiłowania do tego, to kto wie... możesz nawet na studiach sobie nie poradzić, bo nauka niejako z przymusu nie może przynieść oczekiwanych rezultatów.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zarobki księgowej

Post autor: sKaLpeL »

księgowa to bardzo dobry zawód i dobrze płatny, w Ostrołęce również bez problemu założysz własną działalność, dasz konkurencyjne ceny rozliczania podatników i zdobędziesz klientów - na pewno nie pożałujesz,
Pandora
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2014, 10:27

Re: Zarobki księgowej

Post autor: Pandora »

Jeszcze kilka lat temu, widziałam dużo ogłoszeń, to w internecie, to w gazecie, odnośnie tego że wykształcona księgowa z doświadczeniem chce się gdzieś zatrudnić, więc nie wiem czy teraz jest już tak kolorowo. Trzeba by było się rozejrzeć po rynku pracy.
karolpiegzik
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2014, 16:23

Re: Zarobki księgowej

Post autor: karolpiegzik »

No właśnie ja poszedłem w kierunku księgowego jednak teraz ponownie rozpoczynam karierę studenta. Tym razem informatyka.
henry
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 lip 2014, 13:21

Re: Zarobki księgowej

Post autor: henry »

A dlaczego nie jesteś księgowym, za trudne czy się nie opłaca?
ula
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2014, 13:33

Re: Zarobki księgowej

Post autor: ula »

Witam,jestem księgową prowadzę rachunkowość i kadry,mam wrazenie że 2500 netto to niewiele.
ODPOWIEDZ