Jaką szkołę językową wybrać? + ceny kursów

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
galaxy
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2014, 17:54

Jaką szkołę językową wybrać? + ceny kursów

Post autor: galaxy »

Witam :) zamierzam podjąć naukę języka angielskiego w jednej ze szkół językowych w Ostrołęce. Zastanawiałam się nad Alma Mater, ale może polecilibyście mi jakąś inną. I drugie pytanie- ile mniej więcej wynosi cena kursu np. za rok? :)
mcaron07
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 21 lip 2011, 14:54

Re: Jaką szkołę językową wybrać? + ceny kursów

Post autor: mcaron07 »

może jestem odosobniony w tej opinii ale nie polecam typowych szkół językowych, którym zależy tylko na osiągnięciu zysku, a nie na nauczeniu czegokolwiek. wystarczy wspomnieć jedną ze szkół, która reklamowała się tym, że 'nie zadaje prac domowych', które w rzeczywistości są jedną z ważniejszych podstaw nauki języków. jeśli planujesz uczyć się języka angielskiego to polecam pana Wojtka Załuskę http://www.englishtop.pl/home/zapisy, jest to jeden z najlepszych nauczycieli angielskiego jakich znam, jest to nauczyciel nieszablonowy, nie nudzi na zajęciach, przygotowuje ciekawe materiały, przynosi dodatkowe materiały spoza książek, chodziłem do niego na zajęcia przez wiele lat i uzyskałem wszystkie możliwe certyfikaty. jeśli chodzi o cenę to często zależy od kursu tak więc lepiej najpierw zadzwonić i się zapytać.
omrk
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2014, 16:23

Re: Jaką szkołę językową wybrać? + ceny kursów

Post autor: omrk »

Pan Załuska jest bardzo dobry, ale drogi i uczy często nawet w osiemnastoosobowych grupach. Jeśli zależy Ci na bardziej indywidualnym kontakcie z nauczycielem, to nie polecam.
Przez cztery lata uczyłam się też w Konwersatorium i nie miałam powodów do narzekań, zwłaszcza grupy prowadzone przez Pana Władysiuka utrzymują bardzo wysoki poziom, nauczyciel jest wymagający, dużo zadaje i nie pobłaża, ale też nie nudzi i ma świetny kontakt ze słuchaczami.
johnseba
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 03 lis 2010, 16:20

Re: Jaką szkołę językową wybrać? + ceny kursów

Post autor: johnseba »

Może ktoś sie jeszcze mógłby wypowiedzieć ?
galaxy
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2014, 17:54

Re: Jaką szkołę językową wybrać? + ceny kursów

Post autor: galaxy »

A czy mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat Alma Mater i Konwersatorium? ;)
end
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 21 lip 2011, 20:15

Re: Jaką szkołę językową wybrać? + ceny kursów

Post autor: end »

Ja się jeszcze mogę wypowiedzieć :)
Jak się sam nie nauczysz to nikt za Ciebie tego nie zrobi.
Ja się uczę sam w domu.
2,3,4 godziny dziennie i będziecie gadać w rok :)
Programów do samodzielnej nauki jest dużo.
Powodzenia.
ODPOWIEDZ