ZSZ nr 3 w Ostrołęce

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
bancaj
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2015, 15:03

ZSZ nr 3 w Ostrołęce

Post autor: bancaj »

Witam,
Właściwie już kończę już 3 gimbazjum i wyruszam do wyższej szkoły. Złożyłem w tej sytuacji papiery do III na informatyka. Posiadam średnią 4.0. Z matematyki mam 3 i egzamin niestety tutaj leży ponieważ na poziomie 40%, lecz wiem że gdybym wykopał tego lenia w tyłku to dałbym rade na co najmniej 60%, ale to nie czas żaleń. Z polskiego egzamin na poziomie 72% i też 3 na koniec, z fizyki 3, przedmioty przyrodnicze też nie zbytnio, bo 45%.. Historia i wos 60%- z historii na koniec 4 tak samo jak z wosu. No i wreszcie angielski gdzie na koniec mam 5, a z egzaminu wyszło 88%. Z takimi wynikami na informatyke mnie przyjmą do 3 ? oczywiście wiem że nie możecie być pewni, ale ktoś na pewno jest obeznany w "Ostrołęckich" szkołach i wie mniej więcej co i jak. Wybrałem 3, bo wiem że tutaj jest największa szansa, bo do 2 nawet nie startowałem.. złożyłem jeszcze do 1 na informatyka, ale też z tym raczej nie mam co sie napalać. Ostrołęka to nie jest najwyższy poziom, ale idą tam moi najlepsi kumple, a informatyka od zawsze mnie kręciła.
Pozdrawiam i sorry za wszystkie błędy, albo coś no ale 3 z polskiego :lol: .
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: zsz III w Ostrołęce.

Post autor: Qrzysio »

Szkoda, że nie startowałeś. Teraz obłożenie nie jest tak wielkie jak kilka lat temu i łatwiej się dostać. A lenia ci wykopią szybko, jak się nie będziesz uczył.
Awatar użytkownika
Tarrou
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 12 cze 2005, 20:04
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: ZSZ nr 3 w Ostrołęce

Post autor: Tarrou »

Masz spokojnie szansę dostać się zarówno do ZSZ nr 3, ZSZ nr 1 i ZSZ nr 2. Twoja średnia ocen nie jest najgorsza :)
kkrzysiek1234
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2015, 21:54

Re: ZSZ nr 3 w Ostrołęce

Post autor: kkrzysiek1234 »

Do metalówki przyjmują wszystkich. Dlatego po pierwszym roku klasy bardzo maleją. :)
ODPOWIEDZ