Ostrołęckie Centrum Kształcenia czy PREME?

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
hipokryzja
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 28 lut 2013, 20:49

Ostrołęckie Centrum Kształcenia czy PREME?

Post autor: hipokryzja »

Która firma szkoleniowa jest lepsza? Zarówno w OCK jak i w PREME są oferty na kurs kadry i płace, czy ktoś ukończył takie szkolenie w w/w firmach?
udecka
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 22 maja 2014, 10:47

Re: Ostrołęckie Centrum Kształcenia czy PREME?

Post autor: udecka »

Moja znajoma kończyła kurs w OCK i bardzo sobie chwaliła wykładowczynie. Super babka. Zajecia mogli ustalac z nia osobiscie zeby kazdemu pasowalo.
mj_greep
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 24 lut 2011, 18:18

Re: Ostrołęckie Centrum Kształcenia czy PREME?

Post autor: mj_greep »

Jeżeli zależy Ci na tym aby szybko rozpocząć kurs to w OCK będzie kiepsko. Jest za mało chętnych aby rozpocząć kurs i trzeba czekać aż uzbiera się pełna grupa.
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: Ostrołęckie Centrum Kształcenia czy PREME?

Post autor: ewelina19898 »

Ja pisałam w sprawie tego kursu do PREME to mi nawet nie odpisali. Nie wiem czy oni w ogóle prowadzą jeszcze nabór na ten kurs. W OCK widziałam, że będzie ruszał w połowie sierpnia i chyba też się zapiszę.
hipokryzja
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 28 lut 2013, 20:49

Re: Ostrołęckie Centrum Kształcenia czy PREME?

Post autor: hipokryzja »

ewelina19898 pisze:Ja pisałam w sprawie tego kursu do PREME to mi nawet nie odpisali. Nie wiem czy oni w ogóle prowadzą jeszcze nabór na ten kurs. W OCK widziałam, że będzie ruszał w połowie sierpnia i chyba też się zapiszę.
Kontakt z PREME fatalny to fakt, mi też nie odpowiedzieli na maila. Dla mnie pewniak to Stowarzyszenie Księgowych ale w ogóle nie ma chętnych na kurs...
Wiesz może czy w OCK kurs odbywa się weekendowo czy w tygodniu?
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: Ostrołęckie Centrum Kształcenia czy PREME?

Post autor: ewelina19898 »

W ogłoszeniu czytałam, że zajęcia mogą odbywać się w weekendy lub w trybie wieczorowym że jak ustali między sobą grupa więc chyba można ustalić między sobą i się dopasują. To by mi akurat pasowało bo nie w każdy weekend będę mogła być.
ODPOWIEDZ