ZSZ nr 4 z nowym pomysłem

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
Uczeń ZSZ nr 4
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2016, 11:52

ZSZ nr 4 z nowym pomysłem

Post autor: Uczeń ZSZ nr 4 »

Co to za pomysł zasady ustalonej przez Panią Dyrektor frekwencji 80% z przedmiotów zawodowych i maturalnych? W szkole pojawiła się nowa ustawa że jeżeli uczeń nie ma 80% to musi pisać dodatkowy sprawdzian nawet jeśli ma zaliczone wszystko na pozytywne oceny. Co miesiąc są zgłaszane osoby które mają poniżej 80 %. Szanowna Pani dyrektor nie spowoduje to polepszenia wyników matur i egzaminów zawodowych. Tylko przysporzy Nauczycielom więcej pracy a uczniom więcej stresu i zniechęca bardziej do uczęszczania oraz gimnazjalistów do wybóru szkoły. Nikt z uczniów nie poleci Zespołu Szkół Zawodowych nr 4
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: ZSZ nr 4 z nowym pomysłem

Post autor: Markus »

Masz pretensje , ze dyrektor każe chodzić uczniom do szkoły, to ich obowiązek . Skąd to przekonanie ,że nie polepszy to wyniku matur i egzaminów zawodowych a obowiązkiem nauczyciela jest liczyć frekwencje . Może nieuki wreszcie zaczną myśleć i przestaną mieć pretensje do wszystkich i całego świata tylko nie do siebie .
Wystarczy poczytać komentarze pod artykułami na MO.
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: ZSZ nr 4 z nowym pomysłem

Post autor: hcuj »

Uczeń ZSZ nr 4 pisze:Co to za pomysł zasady ustalonej przez Panią Dyrektor frekwencji 80% z przedmiotów zawodowych i maturalnych? W szkole pojawiła się nowa ustawa że jeżeli uczeń nie ma 80% to musi pisać dodatkowy sprawdzian nawet jeśli ma zaliczone wszystko na pozytywne oceny. Co miesiąc są zgłaszane osoby które mają poniżej 80 %. Szanowna Pani dyrektor nie spowoduje to polepszenia wyników matur i egzaminów zawodowych. Tylko przysporzy Nauczycielom więcej pracy a uczniom więcej stresu i zniechęca bardziej do uczęszczania oraz gimnazjalistów do wybóru szkoły. Nikt z uczniów nie poleci Zespołu Szkół Zawodowych nr 4
xDD
to niezła szkoła, skoro dyrektor musi wam nakazywać 80% obecności
może powiedz rodzicom, żeby w piątek nie szli do roboty - to przecież tylko 1/5 tygodnia
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: ZSZ nr 4 z nowym pomysłem

Post autor: Markus »

no hcuj jeśli piątek to 1/5 tygodnia to gratuluję wiedzy .
Pampam
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 18 lip 2011, 9:15

Re: ZSZ nr 4 z nowym pomysłem

Post autor: Pampam »

hcuj pisze:
Uczeń ZSZ nr 4 pisze:Co to za pomysł zasady ustalonej przez Panią Dyrektor frekwencji 80% z przedmiotów zawodowych i maturalnych? W szkole pojawiła się nowa ustawa że jeżeli uczeń nie ma 80% to musi pisać dodatkowy sprawdzian nawet jeśli ma zaliczone wszystko na pozytywne oceny. Co miesiąc są zgłaszane osoby które mają poniżej 80 %. Szanowna Pani dyrektor nie spowoduje to polepszenia wyników matur i egzaminów zawodowych. Tylko przysporzy Nauczycielom więcej pracy a uczniom więcej stresu i zniechęca bardziej do uczęszczania oraz gimnazjalistów do wybóru szkoły. Nikt z uczniów nie poleci Zespołu Szkół Zawodowych nr 4
xDD
to niezła szkoła, skoro dyrektor musi wam nakazywać 80% obecności
może powiedz rodzicom, żeby w piątek nie szli do roboty - to przecież tylko 1/5 tygodnia
Ciekawe czy hcuj jest/był pilnym uczniem i nie opuszcza lekcji.
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: ZSZ nr 4 z nowym pomysłem

Post autor: hcuj »

Pampam pisze:
hcuj pisze:
Uczeń ZSZ nr 4 pisze:Co to za pomysł zasady ustalonej przez Panią Dyrektor frekwencji 80% z przedmiotów zawodowych i maturalnych? W szkole pojawiła się nowa ustawa że jeżeli uczeń nie ma 80% to musi pisać dodatkowy sprawdzian nawet jeśli ma zaliczone wszystko na pozytywne oceny. Co miesiąc są zgłaszane osoby które mają poniżej 80 %. Szanowna Pani dyrektor nie spowoduje to polepszenia wyników matur i egzaminów zawodowych. Tylko przysporzy Nauczycielom więcej pracy a uczniom więcej stresu i zniechęca bardziej do uczęszczania oraz gimnazjalistów do wybóru szkoły. Nikt z uczniów nie poleci Zespołu Szkół Zawodowych nr 4
xDD
to niezła szkoła, skoro dyrektor musi wam nakazywać 80% obecności
może powiedz rodzicom, żeby w piątek nie szli do roboty - to przecież tylko 1/5 tygodnia
Ciekawe czy hcuj jest/był pilnym uczniem i nie opuszcza lekcji.
jak chcesz to pożyczę ci zdjęcie od komunii na dwa dni
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: ZSZ nr 4 z nowym pomysłem

Post autor: Markus »

a co ma wspólnego bycie pilnym uczniem ze zdjęciem od komunii
ODPOWIEDZ