Szkoła językowa

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
lina123
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2018, 18:44

Szkoła językowa

Post autor: lina123 »

Witam,
Jaką polecacie szkołę językową w Ostrołęce? Chodzi mi o język angielski . Interesuje mnie szkoła z dobrym poziomem nauczania, ciekawie prowadzonymi lekcjami i niewygórowaną ceną. Z góry dziękuję za pomoc :)
basia_
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2018, 22:40

Re: Szkoła językowa

Post autor: basia_ »

Mimo, iż szukam opinii o przedszkolach dołączę się chętnie do tego wątku. Dwójka moich dzieci uczęszczała do szkoły Neo. Z zajęć nie był zadowolony starszy syn. Chodziło tu głównie o to, że połowa zajęć upływała na uciszaniu uczniów, nie zaś na nauce. Z zajęć młodszego dziecka nie byłam zadowolona ja. Tutaj natomiast zabrakło rozmowy kwalifikującej dziecko na dany poziom i umieszczenie go w grupie dzieci zbliżonych wiekowo (czyt.młodszych). Dziecko powtarzało więc materiał przerobiony wcześniej w szkole, a chyba nie o to tu chodzi. Zrezygnowałam z zajęć i zapisałam dzieci (opierając się na opiniach znajomych) do Alma Mater. Tutaj przeprowadzono rozmowę kwalifikacyjną oraz zrobiono test kwalifikujący dzieci do odpowiednich grup, zgodnie z ich umiejętnościami. (Neo - brak rozmowy i testu także w przypadku starszego syna). Starsze dziecko w końcu chętnie uczęszcza na zajęcia na których nie traci czasu. Syn jest zadowolony ze sposobu prowadzenia lekcji oraz postępów w nauce. To chyba najlepsza rekomendacja. Młodsze dziecko rozwija się, a nie jedynie utrwala to, czego nauczyło się w innej placówce.
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: Szkoła językowa

Post autor: AZB666 »

basia_ pisze: 23 sie 2018, 0:36 Mimo, iż szukam opinii o przedszkolach dołączę się chętnie do tego wątku. Dwójka moich dzieci uczęszczała do szkoły Neo. Z zajęć nie był zadowolony starszy syn. Chodziło tu głównie o to, że połowa zajęć upływała na uciszaniu uczniów, nie zaś na nauce. Z zajęć młodszego dziecka nie byłam zadowolona ja. Tutaj natomiast zabrakło rozmowy kwalifikującej dziecko na dany poziom i umieszczenie go w grupie dzieci zbliżonych wiekowo (czyt.młodszych). Dziecko powtarzało więc materiał przerobiony wcześniej w szkole, a chyba nie o to tu chodzi. Zrezygnowałam z zajęć i zapisałam dzieci (opierając się na opiniach znajomych) do Alma Mater. Tutaj przeprowadzono rozmowę kwalifikacyjną oraz zrobiono test kwalifikujący dzieci do odpowiednich grup, zgodnie z ich umiejętnościami. (Neo - brak rozmowy i testu także w przypadku starszego syna). Starsze dziecko w końcu chętnie uczęszcza na zajęcia na których nie traci czasu. Syn jest zadowolony ze sposobu prowadzenia lekcji oraz postępów w nauce. To chyba najlepsza rekomendacja. Młodsze dziecko rozwija się, a nie jedynie utrwala to, czego nauczyło się w innej placówce.
Co za piękna reklama :lol:
Szkoda, że ten kto ją przeczyta, uzna, że osoba, która ma dopiero jeden post, dodała bezinteresownie, prawdopodobnie wcale nie obiektywną, opinię.
W sumie ten cały wpis na forum jest chyba krypto reklamą, otóż oboje użytkownicy mają dopiero po jednym poście... :D
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Szkoła językowa

Post autor: Tapatik »

To ja się podepnę.
Chodzę do English Top na zajęcia konwersacyjne z angielskiego.
Cyrków z uciszaniem nie ma, bo to grupa dla dorosłych.
Niestety nasza grupa rozpada się.
Czy ktoś miałby ochotę pouczyć się z nami?
ODPOWIEDZ