Przedszkole nr 7 w Ostrołęce - najlepsza opinia w mieście?

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
floryda30
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2009, 14:52

Przedszkole nr 7 w Ostrołęce - najlepsza opinia w mieście?

Post autor: floryda30 »

Jakie jest wasze zdanie odnośnie przedszkola nr 7(przy parku) które przedszkole waszym zdaniem ma najlepszą opinie a które mniej....
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: Przedszkola w Ostrołęce

Post autor: bastylia »

ja o tym przedszkolu slyszalam nienajlepsze opinie.na pewno dobre przedszkole to 17,ale tam sie ciezko dostac,albo 5 w wojciechowicach.moj syn tam chodzil,teraz zapisalam tam corke.przedszkole z oddzialami integracyjnymi(dzieci ucza sie od malego tolerancji, o ile rodzicom nie przeszkadza,ze w grupie sa tez dzieci z roznymi uposledzeniami).to raz.dwa,ze ladnie polozone,plac zabaw duuuzy i prawie w lesie,a nie miedzy blokami,przemile Panie i Pan Józio:),duza sala do cwiczen i wykwalifikowani rehabilitanci(dla wszystkich dzieci).cicho i spokojnie.jedyny minus to odleglosc,ale z miasta obwodnica to max.7min drogi.ja bylam i wiem,ze bede zadowolona i usatysfakcjonowana.

p/s.i co bardzo wazne,rzadko widzialam tam dzieci placzace za rodzicami,moj synek ani razu do mnie nie zatesknil.malo tego,plakal jak po niego przychodzilam,bo.......nie chcial ze mna isc.tak mu bylo dobrze.
floryda30
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2009, 14:52

Re: Przedszkole nr 7 w Ostrołęce - najlepsza opinia w mieście?

Post autor: floryda30 »

Czyli najlepszej opinii nie ma.........
Perła
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 09 paź 2008, 21:26

Re: Przedszkole nr 7 w Ostrołęce - najlepsza opinia w mieście?

Post autor: Perła »

Jak ze wszystkim, tak i o przedszkolach są różne opinie. Niby ta 17 najlepsza, ale porównując z innymi przedszkolami, to niczym się od nich nie różni programowo. A panie, jak to panie, jedne lepsze drugie gorsze. W tym przedszkolu w Wojciechowicach z kolei, syn mojej koleżanki zupełnie nie mógł się zaklimatyzować, do tego stopnia, że musiała go stamtąd wypisać w zeszłym roku. Teraz chodzi do 16 na Powstańców i jest ok. Wiem, że na pewno tragiczne jest to na Dzieci Polskich i 8 na Prądzyńskiego też cieszy się złą opinią. Ta 7 nie najgorsza, ale tez nie najlepsza. Ważne, żeby przedszkole było blisko domu. Mówię to z własnego doświadczenia.
anonimm2
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2010, 18:11

Re: Przedszkole nr 7 w Ostrołęce - najlepsza opinia w mieście?

Post autor: anonimm2 »

przedszkole nr.16 przy ulicy Powstańców . Sama posyłałam tam swoje dzieci i znam tę placówkę bardzo dobrze. Ze strony pań nauczycielek jak i dyrekcji tego Przedszkola zawsze mogłam liczyć na pomoc pedagogiczną dla swoich pociech jak i szczery uśmiech. Da dzisiejszego dnia podziwiam pracę pana woźnego ( odśnieżony chodnik równo przycięty żywopłot trawa i ogólny porządek wokół przedszkola , oraz jego szczery uśmiech. Ktoś kto wyraża wredne opinie na temat tego Przedszkola niech zrobi porządek ze swoją głową.

Pozdrawiam personel Przedszkola oraz Panie nauczycielki i dyrekcję . ;*


Zachęcam do zapisywania swoich dzieci do tej placówki . :D
ODPOWIEDZ